• Box
    28
    Cim sam se ja registrirao krenuli su problemi vise sile. A kad vidim koliko je novih pomislim da mozda i nije do mene.
  • Sajla
    5k
    .stranica ove teme br. 1982 je nepovratno uništena, molim vas sve da se suzdržite od bezveznih rasprava koje ne vode nikuda, pa da stranica 1986 bude puna samo lijepih vijesti ;)
  • Georg Koch
    4.5k
    Ja stvarno ocekujem na stoperskoj poziciji sada pojacanje tipa(tipa: Caleta Car).
    Jer drugo objasnjenje ne postoji u situaciji kada znamo da stopera bas trebamo, pare imamo.
    Uremovic besplatan, Dinamovac, sa iskustvom, u najboljim godinama. Ako je sve ovo navedeno znano, a je, i ako dolazi stoper bolji od ovog napisanog, onda moramo ocekivati neku STOPERČINU. Jer drugog opravdanja nema. Covjek bi po oluji, iz splita za zagreb pjeske isao da smo ga zvali ;)
  • Box
    28
    Jel postoji mogucnost za naknadnu prijavu igraca za EL? Kao sto postoji za pretkola mogucnost prijave 24h prije. Ako netko zna.
  • Facke
    3.6k
    https://www.transfermarkt.de/-bdquo-bild-ldquo-vidovic-vor-leihe-zu-dinamo-zagreb-ndash-kaufoption-durch-ruckkaufklausel-abgesichert/view/news/427070

    Znaci ak Bild napise za Bayerna to je to. Samo jos treba sluzbenu objavu pricekati. Valjda na lecnickem nebu problema.
  • deda
    32.5k
    Ljudi ajd fakat povucite ručnu, ne stigne Dario to sve upisat u tekicu što vi sugerirate.

    Cijeli dan je na Zoni i ne stigne ni transfere odradit.
  • Droljo
    8k
    ili ko canizares, razbit after shave i porezat se i ne otić na svjetskoLudovic IX

    Ili ko david beckham, da mu padne brijači aparat na nogu i straga mu nogu te isto ne ode na svjetsko
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Vidovic upravo potpisao, trenutno se slika u dinamovom dresu.
    Lp
  • Dinaminjo
    929
    Kaj nije bio info da smo se pocetkom priprema raspitivali za Filipa
  • Olmic
    3.6k
    upitno je jel zna uopce pisat
  • Mlađi referent
    12.3k
    Volio bih vidjeti, ako bi se nekome dalo izvuci statistiku prema kriterijima:

    Transfer igraca u klub koji je te i prethodne dvije igrao Ligu prvaka
    Infinity

    Dobar kriterij, ovo je bilo zabavno, nadam se da nisam nekog preskočio, a moguće da jesam.
    Od sezone 2005/06 do danas:

    1. Marko Pjaca u Juventus, 2016/17
    2. Ognjen Vukojević u Dynamo Kijev, 08/09
    3. Eduardo da Silva u Arsenal, 07/08
  • Crni86
    3.5k
    Pa ljudi moji vode se pregovori sa Petkom oko novog ugvora, stvarno smatrate da nasi mogu radit vise od jedne stvari u isto vrijeme? Nasima se nigdje ne zuri valjda misle transfer rok traje do 30.9.

    Za ovu posudbu Kacavende di se znalo da je polomljen treba izac uprava sa objasnjenjem jer ispada da smo mi decka uzeli na posudbu da ispuni svoj san sa jednom tekmom i da ga vratimo ili jos gore da damo 3 milje eura za polomljenog igraca…
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sta se tresete, igrat cemo na gol vise i problem rijesen.
  • Ludovic IX
    7.2k
    [Domagoj Vida u kijev..oni su igrali lp od 9-12 a vida je došao te 12-e
  • Dinamouberalles
    218
    nitko nije dao 3 mil za polomljenog igrača , ozljedio se je na zagrijavanju. Ne pricaj gluposti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions