• Mlađi referent
    12.3k
    Želim:
    Stoper, def. vezni, desno krilo, golgeter i Vidović

    Očekujem:
    Stoper, Vidović i da će se spiskast dobra lova na nekog tipa Brodić / Mierez
  • Captain America
    17.6k
    Buy back klauzula od 10m,praktički nam ga mogu uzet čim neš počne igrat...Maximo

    Ako ga Bayern odluči vratit, znači da smo dobili novog Olma. Najjači klubovi nisu bili zagrijani za naše igrače dokazane u LP i na SP, a za Vidovića bi trebali biti koji je otpisan u svom klubu i najvjerojatnije će igrati EL.
  • Maximo
    490


    A recimo da vide da im može bit zamjena,uzeli bi ga
  • Bruh
    921
    a gle da i to naprave kaj čist sumnjam 10 milijuna otkupna fakat nije mala para
  • Maximo
    490

    A dobro da ako uzmeš u obzir da smo tolko za ivanušeca dobili
  • i more je plavo
    1k
    Da bi doslo do buy back-a, prvo mi moramo buy, a to znaci da bumo bili jaaako zadovoljni s njim, jer 4 milje nama bas nije sitnica, pa onda ak nakon npr. jos godinu dana veliki Bayern pozeli dati 10 milja za Gabreka, znaci da je izrasel u zver i da bu nas bar 2 godine badava razveseljaval svojim sjajnim nastupima.

    Ko npr sad Baturina, tu bu dok ne postane zver, a onda papa, ma koliko mi zeljeli drugacije.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Cijena za Baturinu je 30, za "GaBREka" 6.. Ovdje samo Bayern ima dobru racunicu
  • i more je plavo
    1k
    Ovdje samo Bayern ima dobru racunicuEfes Pilsen

    Kak to misliš, Bayern ga nebu uzel ak u te 2-3 godine ne pokaze da je extra klasa, a nama bu za to vrijeme donesel ulazak u LP druge godine i napunili bumo kasu na drugi nacin i jos uzivali u sjajnom igracu cijelo to vrijeme

    Nije jedino zarada od prodaje kriterij.
  • i more je plavo
    1k
    Sve je kocka, mozda bu Marin za 2 godine vredil 10 milja, pa smo spusili 4 na Gabreku, ali da mi to mozemo procijeniti nebi tu tipkali nego bi trazili talente po svijetu i za to bi nas neko jaaakooo placal.

    A opet, zajebu se i znalci, neki igrac proigra ranije, neki nikad, nekom pase neki trener i raspored koji ta momcad igra......puno toga je u igri.

    Ja sam svakak za to da Vidovic dođe, a Bayernov interes za njega u buducnosti samo mi daje potvrdu u mom razmisljanju.
  • scooniepenn
    3.3k


    Slazem se sa ovim. Ajmo malo karikirati. To je kao da nam je Barca dala Olma na 2 do 3 godine gdje ne riskiramo nista, a mozemo zaraditi 6 milja. Potpisujem odmah da od top europskih klubova svake sezone dobijemo jednog takvog ekstra klasnog igraca. Ne naravno troje njih jer uvijek trebamo razvijati svoje, ali kao dodatak na deficitarnu poziciju, ne vidim gdje je problem.
  • Infinity
    16.3k
    Prizeljkujem Coatesa, Zimu, Idrissija, Despodova, Bakayoka i Ittena

    Ne ocekujem nista.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Najjači klubovi nisu bili zagrijani za naše igrače dokazane u LP i na SPCaptain America

    Ovo je sukus svega

    Mi smo u zadnjih 15ak godina prodali 2,3 igrača u top tier klubove. I jedan od njih je Eduardo koji je otišao bit rezervni golman u Chelsea. Sve ostale prodaje su u ovaj drugi ešalon nogometa, tako da šansa da će Vidović za dvije godine na današnji dan bit igrač Bayerna s aktiviranom otkupnom klauzulom je vrlo mala, a bude li, onda smo dobili dvije godine sprdanja s ligom.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Situacija je kakva je, ne mogu još virovat za Stojkovića al jbg nemamo srice. Nemojte me razapet sad kad napišem da imamo i malog Rukavinu za livo krilo a i Marina sta god mislili o njemu. Na muci se poznaju junaci, Moramo sve igrače iskoristit maksimalno. Naravno ako ne bude neke bolesne ofenzive na ulaznim transferima u vidu “kapitalca” u šta sumnjam
  • Infinity
    16.3k
    Volio bih vidjeti, ako bi se nekome dalo izvuci statistiku prema kriterijima:

    Transfer igraca u klub koji je te i prethodne dvije igrao Ligu prvaka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions