• Nino Bule
    13.8k
    Olmov stari prica pizdarije okolo vidim
  • EastsideZg
    214
    Ne kuzim zasto bi potpisali carlosa ako dani uistinu odlazi...
  • LovroZG
    1.3k
    Olmov stari već par mjeseci trubi o odlasku, više nego Bara i Dani zajedno. Ne bi ga baš uzimao za ozbiljno jer je sam Dani davo odmjerenije izjave. Čini mi se da bi on otišo sam ak dođe neka kvalitetna ponuda, a njegov stari bi otišo bilo gdje.

    Bit ćemo pametniji u utorak...
  • cron1ck
    1.7k
    Transfer rok za Nizozemce traje do 2.9. pa eto do tada cemo najkasnije znati rasplet
  • Majki2111
    3.2k
    Znači onda je danas u ponoć rok.
  • LovroZG
    1.3k
    Opet Poljaci pišu o Kulenoviću i Dinamu.
  • Morales7
    184
    Dolazak Kulenovića jedino ima smisla ako ode Gavro ili Andrić. Mislim da Bjelici Gavro nikako ne odgovara tako da je on najbliži odlasku. Također Bradarića bi uzeo svakako
  • Jaki
    100
    Pa daj dovedite zadnjeg veznog koji ce nam vrag spica imamo ih 3
  • Beowulf112
    332
    Steta ako gavro ode.Neide ga ove sezone ali sezona je tek pocela.Andrica nisam gledao ali sudeci po kritikama sto sam procitao radije bi da on ode.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Glupo je dovoditi Kulenovića za treću ili četvrtu opciju. Od prve dvije nije bolji definitivno.
    Osim toga su nam pojačanja potrebnija na drugim mjestima a ne na mjestu napadača.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Kad je kraj prelaznog roka?
  • deda
    32.7k
    Sutra do ponoći valjda
  • Eduardo
    20.3k
    Kako javlja dobro obaviješteni poljski portal Legia.net, u Maksimiru su na rubu ostvarenja fantastičnog pojačanja.

    U poljskoj Legiji trenutno za nogometni kruh zarađuje 19-godišnji Sandro Kulenović, a čini se da je na samom isteku prijelaznog roka Dinamo na rubu potpisivanja mladog talentiranog napadača.

    Nije se pojavio u zapisniku u današnjoj utakmici protiv Rakowa, što je dodatni argument koji potvrđuje informaciju.

    Nedavno je za Kulenovića engleski Burnley nudio dva milijuna eura, no igrač nije pristao na taj transfer.

    Mladi napadač je sa 17 godina otišao iz Dinama u Legiju, otkuda je bio na posudbi u Juventusu, a povratkom u Leigiju je dosegao do sada najkonkretniju igračku afirmaciju.

    Spremaju li se novi odlasci iz našeg najboljeg kluba, ako znamo da na poziciji centralnog napadača odlične partije pruža Bruno Petković, a svoju priliku čekaju Mario Gavranović i Komnen Andrić?
  • Papastrumf
    12.4k
    Da fantasticnog :brow:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions