• serbus
    4.1k
    Pobjeda je tu dečkima čestitke ali baš me živcira koliko su na startu tri puta Marina faulirali a mi sa jednim faulom na poluvremenu. Tako je i ona pederčina iz AEK -a dobila crveni radeći pritisak na suca na Maksimiru a nitko od naših ne vrati. Ovo je naš dom, ako netko tu krene đonom volio bi da dobije dva natrag...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Meni se samo cini da nece biti pojacanja.
    I ok ak ste tako skrti ko vam jebe mater, zazmirit cu vam na jedno oko.
    Ali pustanje petka, e za to cu vam se najebati majke na svakoj tekmi
    Ajd da vidimo tko ima veca muda
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ne treba pretjerivati, biti ce opet onaj stari. Covjek trci na petama, tezak. Biti ce dobar. Ali pomale
  • Orc123
    7.8k

    Siguran sm da cw doci jos barem 3 igraca i da ce Petko ostati!
  • Georg Koch
    4.5k
    Odjednom ne padamo energetski u 60.min.
    Odjednom napadamo i pri vodstvu.
    A s dobrim ekipama smo igrali(Sparta i Rijeka).
    Kako to, kako to ?!?
  • scooniepenn
    3.3k
    Brutalna utakmica s nase strane, jos sam pod dojmom. Masakrirali smo Rijeku, nisu nam aspolutno nista mogli. Svaka cast Jakiru i svim deckika, a sto se tice Brune ako trazi 3 daj mu 3. Svaka cast i Liviju i Josi i Luki, ali jedini nas igrac koji svaku utakmicu radi razliku je dr. Bruno. Da su suigraci sve zabili imao bi 5 asista danas. Samo da jos netko ovdje napise da smo mi i Hajduk al pari, ovo danas je bila demonstracija moci. Pisem u autu sretan kao malo dijete. Sve pohvale Boysima i ostatku ekipe na Zapadu za top navijanje, bilo je gust biti na Maksimiru.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Dinamu treba jedan igrač poput Miereza jer bi onda u HNL-u mogli igrati sa tim igračem i Petkom u prvih 11 gdje bi Petko zapravo bio desetka a Mierez bi napadao peterac i ubacivao se kada probijemo stranu.

    Danas smo puno puta probili stranu i točno je falio taj igrač da se ubacuje pred gol. Dinamovi igrači kad probiju po krilu redovito vraćaju povratnu na 16 metara jer gotovo da nema smisla poslati oštru pred gol kad tamo nema nikoga. Čačić je to znao i on je često igrao sa Petkom i sa (uglavnom) Drmićem HNL utakmice i imao je odličan skor u ligi iako Drmić do kraja nije ispunio očekivanja ipak je svojim napadačkim kretnjama radio probleme. Kada bi se taj igrač ubacivao netko bi ga od protivnika morao ispratiti i ostajalo bi više prostora i na 16 metara na povratnoj. Jakir i Čačić to znaju. Ovo bi bilo gotovo u prvom poluvremenu da je igrao makar i Mierez koji nije top klasa ali je odličan za HNL.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Evo rekao je Jakir da ce pokusat probudit Drmica, da je dokazao da je za Dinamo. Znaci nista od Turske.
  • OsamŠest
    3.3k
    po cemu?? Meni djelovao nesigurno u par situacija a trebati će njemu dugoo vremena da uhvati pravu formiCastAway1986

    Veze ti nemaš..
  • Orc123
    7.8k

    Mora ih biti jer ova sredina ne moze iznjeti utakmice svaka 3 -4 dana...tek je pocetak sezone, nedaj boze ozljeda, Petko ne moze iznjeti sam isto, ne može igrati stalno u kontinuitetu, Moha isto tako, Risto ce ostati na stoperu ocito, mislim da cw prije dovesti bekove nego stopera...minimalno za mene zadnjo vezni, bek desni, napadac i naravno ostanak Petka!

    Rekao je i da Livi brani sutra pa je orisao par dati kasnije. Pa nece popljuvati igraca, ako ce biti bilo kakav i najmanji interes za njega siguran sam da odlazi!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    mozda da ga odvede u studio da snimi koju pjesmu :lol:
    Dao bi ga dzabe samo da se rijesimo te place. Al nije ni drma lud.
    Sta je tu je
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    svima nam je to jasno. Ne znam da li je iron lady jasno.
  • nwankwo646
    342
    Sad kad razmislim, dovedite Miereza, nega grize i luduje 100 na sat oko Petkovića.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Ovo je savršen dokaz kako netko može uništiti nečiji teški višemjesečni rad doslovno preko noći. Rijeka pod Jakirom sigurno nebi ovako izletila
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.