• Orc123
    7.8k

    Zato i velim da cw mu trebati vremena da uhvati kontinuitet da bi bio u kombinacijama za jake Europske utakmice. Bosko od prije ozljede je najbolji nas stoper kojeg imamo....
  • Orc123
    7.8k
    Petko igra svoj najbolji nogomet u karijeri!
  • Georg Koch
    4.5k
    Jel vas strah pomislit, kad sad nakon 5 dana sa profom i ovim igracima izgledamo goropadno, a pogodjeni odlascima...kako bi Dinamo izgledao da je stigao prije 5mjeseci uz sve one zvijezde.
  • cron1ck
    1.7k
    Evo Stojkovića na terenu, ovo kako hoda ne izgleda ništa ozbiljno :pray:
  • San Lorenzo
    15.4k
    Nadam se da je sa Stojkovićem sve u redu.
  • manikk
    230
    Ovo je trebalo dobiti radi psihološke stabilnosti kako ekipe tako i nas koji živimo za Dinamo. Rezultat 2:1 možda i ne pokazuje kakav je bio pravi odnos snaga na terenu, ali smo podignuli voljni momenat. Prije samo 6 dana bili smo mrtva ekipa sa bezvoljnim trenerom, sada je to već druga priča….

    Konačno miran idem spavati

    Volim te Dinamo
  • CastAway1986
    1.4k
    po cemu?? Meni djelovao nesigurno u par situacija a trebati će njemu dugoo vremena da uhvati pravu formi
  • Zagi
    7.6k
    Dobra utakmica.
    Zadovoljan svime.

    Nego, jel netko vidio Menala u visokom pritisku na lijevom krilu pa šprint skoro do desnog beka u povratu?
  • Jaro
    7.3k
    Petkovic bogovski, Bulat i Moha vrhunski... ostali vise - manje dobri... Realizacija kad proradi (a mora jednom) - nabijat ce se gol razlika...
    Bosko ce morati skupljati minute kako bi podigao formu, nadam se da Pericu nije nista ozbiljno jer je trenutno prvi stoper...
    Steta za gol, lijepo bi Nevisticu bilo krenuti sa clean sheetom...
  • maksimirski istok
    233
    da, Menalova želja svaki put kad uđe je za svaku pohvalu
  • Orc123
    7.8k
    Slusam Labrovica i ne vjerujem...veli Dinamo iskoristio svoje orilike a oni ne hehe...o Boze....
  • San Lorenzo
    15.4k
    Bošku je brzina bila vrlina, sad mi izgleda kao da ga Perke šije na 100 metara.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    A glete decki,

    Mika je potpisao na onu foru sa nastupima, ne znam da li se broji nastup ili izlazak u prvih 11
    To prvo, a drugo mozda ga malo zeza koljeno pa ga se stedi

    Mislim da jakir prati događanja i "smiruje" navijace ovakvim izmjenama di gura ljubu u vezu. Nije ocito glup covjek.

    Mahir po meni bas leti nekako, zadovoljan sam

    Petko i Dikod moraju iznijeti ovu sezonu, u slucaju prodaje goriti ce loza

    Ugodna vecer svima

    P.S. steta sto smo zakinuti za hektolitre pive u Pragu, al` doci cemo na svoje.

    P.P.S. U tamnici tvoji su vojnici
  • Mihaljević
    9.8k
    Daj molim te ... Nakon godinu dana odigrao 45+ min... Smiren.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Koja je fora Sopiću sa ubacivanjem Djouahre da bi ga izvukao nakon 15 minuta?...osim da dečku zdrobiš samopouzdanje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.