• jp23
    2.6k
    Screenshot-20230827-220546-com-android-chrome.jpg

    12/15 dodavanja, 3 izborena faula - dobro.
    7 izgubljenih lopti - itekako podložno kritici.
  • Droljo
    8k
    nemoj ga zazivat, koji ti je..? Komentiraj na krajuEfes Pilsen

    Viš da i sopić ima isto mišljenje :rofl:
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Samo vi sjedite za mobitelom/kompom i gledajte nogomet po statistici na sofascore. Jebo vas 7 izgubljenih lopti Marin igra jednu od boljih tekmi.
  • jp23
    2.6k
    gledam sa stadiona, i ne, ne igra mi jednu od boljih*. Želim žarko da me razuvjeri, možda imam previsoka očekivanja od nekoć velikog talenta ali tako je kako je.
  • Facke
    3.6k
    Zake je Peric zisel van?
  • Georg Koch
    4.5k
    Vrijedjanje Ivanuseca, Orsica i nasih svih krila u zadnje vrijeme je kad kazemo da je Marin osigrao jako dobro...
    Dao Bog pa me razuvjerio u 2.pol
  • Joey Barton
    255
    Primjetio sam oko 25minute kako Sergej pita Perića može li, a on je prokomentirao kako će stisnuti zube do poluvremena.

    Potrebniji je stoper nego bilo kakav Vidović, Mierez, još jedan veznjak ili desni bek.
  • nwankwo646
    342
    Jel ono Kaneko skupljač iza Jakirovića
  • cron1ck
    1.7k
    Nekako mi se čini da Baturina još nije na 100 posto od bolesti, daleko je to onog igrača koji je igrao prve dvije protiv Hajduka
  • Georg Koch
    4.5k
    Marin nije kalibar za Dinamo vol.787
  • Droljo
    8k
    Moha je dobio jebeno samopouzdanje nakon par utakmica u prvoj postavi. Super!
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Šutalo v.2. nastavlja sa dobrim igrama :rofl:
  • Orc123
    7.8k
    Pravu kvalitetu Marina, mogucnosti Sutala nakon ozljede, ljube na beku cemo vidjeti kad cemo mi biti podređenom polozaju, kad cemo morat se trgati na svaku loptu, kad ćemo morati ici do krajnjih granica!
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ozlijedio se Stojković na zagrijavanju, događa se, nije prvi put, obično su te ozljede lakše prirode, nekakvo istegnuće... Ali, kako smo kasnije saznali, Stojkovićeva ozljeda možda i nije tako bezazlena. U pitanju je koljeno, a kad je posrijedi koljeno, to nikad ne sluti na dobro. Zasad se ne zna koliko je ozbiljno, vjerojatno će Stojković idućih dana morati na dodatne preglede. I čekati dijagnozu s nadom da ipak nije ništa teže prirode.


    Jebo te dan
  • Droljo
    8k
    Strašno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.