• Efes Pilsen
    8.3k
    ja mislim da on uopce ne trazi nesto sto je nerealno za nas..
  • Droljo
    8k
    I neki tu vele da je Janković igrač za dinamo. Loptu nije taknuo u 40 minuta
  • Efes Pilsen
    8.3k
    nemoj ga zazivat, koji ti je..? Komentiraj na kraju :grin:
  • Droljo
    8k
    Copram malo :wink:
  • Antisha
    721
    Zadovoljan sam zasad, i atmosferom, i pokazanim na terenu.

    Samo jako dalje!
  • Captain America
    17.6k
    Baš moćno izgledamo protiv ekipe koja je s Lilleom odigrala dobru utakmicu. Što će tek biti kad dođu pojačanja i nakon par tjedana pod Profom.
  • Olmic
    3.6k
    Svi koji misle da su Jakir i Biscan ista razina neka pogledaju ovo poluvrijeme
  • hardek
    2.8k
    Unatoč tome što pola zone ima hate boner na Marina, jako solidno je odigrao prvo poluvrijeme. Bolji smo, treba još jedan uvalit što prije
  • Mihaljević
    9.8k
    Bulat najveći glowup ove sezone. Trebo je on dobit omsicu po meni , samo da ne puca na gol iz svake situacije žive i bit će jeben.
  • dZg1986
    505
    Treba jos jedan gol da nebi Pasalic iz daljine potegao ili neki krumpir
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Jako rano se vidi ideja i stvarno smo puno izravniji. Kad pogledas sta smo napravili ovdje u prvom dijelu s krilima Marin - Spikic..
    Ovi iz uprave ako ne mogu pratit nek se pokupe..
  • OsamŠest
    3.3k
    Jebo mene sav svijet ak ova ekipa ne bude prvak Hrvatske.

    Gospodine Bruno Petković, potpišite i vodite nas. Hvala.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Fali tu jebačke kvalitete...desna strana Moha - Špikić, lijeva Ljubo - Marin...Baturina ponovno carini loptu...Petković i Mišić vuku, stoperi isto dobri, ali ovih 10 dana prijelaznog roka su prevažni.
    Da netko krivo ne shvati, igramo jako dobro, ali možemo puno bolje sa ne pretjeranim ulaganjima.
  • jp23
    2.6k
    Iskreno, koliko god Kaneko bio pogubljen i ne razumio ništa, uvijek, ali uvijek bih radije njega imao na krilu nego Marina.

    Nek me Marin slobodno razuvjeri, ali on nije za razinu Dinama.

    Zbog njega se Baturina nekoliko puta izvlači na krilo, a to nije dobro
  • bbb medimurje
    3.2k
    Samo sad treba jace i dalje tak
    Nema povlacenja!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.