• Praskaton
    2.3k
    Koja kolicina gluposti napisana..Tko kaze da je Kaneko otpisan,mozda je neka laksa ozlijeda.Dok se momak prilagodi dobit ce sansu sigurno.

    Pobjedom protiv Sparte, Jakir je dobio kredit da mu se vjeruje sta radi i u ovoj utakmici.Sretno dinamu a vi svi koji imate privilegiju bit na utakmici poderite grlo.
    Idemo se priblizit vrhu tablice
  • Krizy
    43.2k
    Zapravo možeš ali pitanje je može li igrati za još jedan klub ili se Japanska liga ne računa pod 23./24.
  • Mihaljević
    9.8k
    Dajte ljudi nemojte skakutat , pa nije ga otpisao nakon 3 dana u klubu ... Za 3 dana se nije ni upozno snjim a ne da ga otpiše...
  • LeonianWrynn
    162


    Zašto onda nije ni na klupi? Rekao je da su svi zdravi za tekmu
  • Mihaljević
    9.8k
    Reko je da još ne zna prije zadnjeg treninga... I zašto bi bio na klupi ako je ozljeđen?
  • mokoxax468
    698
    Prvi put nije na klupi i odmah je otpisan... ja ne vjerujem količini negativnosti ovdje, gori ste od prvog reda zapada dolje
  • Droljo
    8k
    Nadam se da je sve to zbog gustog rasporeda i straha od poraza na početku. Ali kad to prođe imat će vremena za mini pripreme (reprezentativce smo hvala bogu prodali) sa većim dijelom ekipe i nakon toga nema kemijanja i točka.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Šta se tresete, ne bi da nam Bayern dolazi. Večeras s hendikepom. Miha igra od početka u Pragu.
  • Common Sense
    796
    Pa nisam ga ja otpisao niti ga ja šaljem na posudbu, niti se mene ili bilo koga drugoga na forumu išta pita. Kako stvari sada stoje, ići će na posudbu barem do polusezone kako bi se prilagodio.
  • Captain America
    17.7k
    Kaneko se ne može sporazumit s nijednim suigračem, članom stručnog stožera ili klupskim djelatnikom. Logično je da ne bude u kadru, ako će mu trebati dosta vremena za adaptaciju.

    Čovjek bi pomislio da je Baturina izostavljen iz sastava, a ne pridošlica iz Japana...
  • PlavacZRima
    289
    Ja necu suditi jel ova postava dobra il ne, Jakir sigurno zna bolje. Al mi imamo 2 desna beka,oba igraju vec par tekmi zaredom od 1. minute( Rile ko stoper),tko je tu za rotaciju ,kaj bu bilo ak se ozljedi netko od njih 2? Kaj se događa s Bogdanom,ja iskreno nisam vidil da je nekja lose odigral,moždda radi problema koje je imal na lječničkom nemre svaku igrat... Sve u svemu ne osuđujem postavu al mi nemamo dubinu u obrani ak će se ovak igrat svaku tekmu te treba gledat pojačanja u obrani.
  • Mrvica
    3.9k
    Frende moj teška panika a utakmica nije ni počela. Dajte malo vjere (i da znam situacija je takva kakva je, nije vrijeme za optimizam, prosuli smo bodove nije vrijeme za optimizam i te fore).
  • Boycie
    1.1k
    20:30h, 100m red na ticketu.
  • maksimirski istok
    233
    Stadion 30 min prije utakmice lijepo popunjen, na tiket pointu veliki red… svi preduvjeti za lijepu večer su tu
  • Nousername
    664
    ne kuzis poantu napisanog.Bulata ce se prodat za vece novce dok Mihu nece.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.