• Dudu
    2.6k
    Jbg, sretna, ali zasluzena pobjeda, plus bio je penal za njih i samim tim nije crveni za Jradija. Nije lako, ali treba cestitati.
  • Jaki
    100
    Ovo je smjesno i zalosno
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    kompletna obrana osim Katarine i djelomično Livakovića katastrofa. Perić umjesto Dilavera u LP. Ja Gojaka u drugom poluvremenu nisam vidio s loptom uopće, Moro isto jako loš. Oršić jedna od rijetkih loših/sebičnih tekmi. Hajrović i Gavranović loši. Petković previše nekonkretan. Ivanušec dobar. Bjelica katastrofa. Ne zna igrat protiv Hajduka na Poljudu nikako. Svaki put se dolazimo jebeno branit protiv momčadi koju bi trebali napunit...
  • Bosna86
    11.6k
    Molio bih sve clanove Zone da se suzdrze od pljuvacine.. Kad se glave ohlade, komentirajte
  • Nino Bule
    12k
    Ma odigralo se drugo poluvrijeme jako lose, prvo dominantno i dobro al se nije zabio gol realan rezultat bi bio 1 1. Batiniceve retardacije ne bi ni komentirao vise
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Kad si bahat, prepotentan i neskroman, onda ti se dogodi ovo.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ja uz ovaj komentar stojim. Loša utakmica jednostavno, pogotovo drugo poluvrijeme. (prvo smo bili bolji, ali ništa konkretno)
  • deda
    29.4k
    A Bosna tak je to uvijek. Ljudi su takva vrsta. Nikome ništa zamjerit. Ja mislim da je ovo tipična utakmica u kojoj radiš neki glupi scenarij kako se događaji mogu razvit jednom u deset puta. I baš se to dogodi.
  • Dudu
    2.6k
    Jel ovo ZonaHajduk, kakav crni sudac, nije nas nicim ostetio, dapace.

    Super igra prvo poluvrijeme bez zavrsnice, losije drugo, rano primljen nes(p)retan gol. Sreca nekad ode i na drugu stranu. Nikakva tragedija, idemo dalje.
  • Nino Bule
    12k
    Naravno da je ostetio ocajno je sudio to ne znaci da je dinamo pokraden
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Bolji smo prvo poluvreme, ali me živcira užasno kad imaš nedostatak kreativnosti u vezi (da se prefraziram, nedostaje zadnji pas) i onda uvedeš HAJROVIĆA!?!

    Sve mi se više čini da ga netko gura jer lik nije odigro niti jednu dobru tekmu ove sezone i svejedno je ispred Majera, Belog, itd.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Od izlaska Ademija smo izgubila sredinu i to je to.
    Morali smo nekad i izgubiti dole.
    4 minute nadoknade su smiješne. Realno je mogao njima penal suditi nakon faula Stojanovica, možda i nama nakon ruke Simića.
    Glavu gore i dalje, iskreno ne vidim greške Bjelice ni bahatost i prepotentnost sto neki naglašavaju. Oršić je danas mogao zabiti hattrick, osim toga smo imali još par prilika.
    Kad ne Iskoristiš prilike gubiš i jbg.
    Boysima kapa dolje :love:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Definitivno Bojsi kapa dolje. Isto tako i Ivanušecu i Katarini koji su danas bili jako dobri.
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Bahatost i prepotentnost se odnosi na navijace, ne na ekipu.

    Danima se prica o porciji dolje.
  • dzg7
    276
    Samo da sa kapetanom nista ozbiljno, vidjelo se danas kad je ademi izasao koliko fali taj pravi zadnji vezni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.