• dinamozivivjecno
    1.6k
    Bas sam to htio napisat, u zadnje vrijeme je i prije hnl-a guzva za karte tak da me nebi cudilo da bude i sutra.
  • jedan u nizu
    6.1k
    ja cu i dalje tvrditi da su ove nesnosne vrucine za obicnog simpatizera samo razlog da se ne dode.
    i posto su dinamovi navijaci takvi, to me uopce ne cudi.
    vjerujem da ce odvratiti neke ljude, i da bi bilo vise ljudi da je vani ugodnih 25 a ne ovih 38.

    rekao sam i za spartu da ce biti da ce ljudi vise kupovati na dan utakmice ili online zbog vrucine i stajanja u redovima, i bilo je tako.

    nazalost koliko god vrucina nije opravdanje za ne doci na tekmu, to nam je realnost.
    a ususdio bi se reci i razumljivije opravdanje od loseg stadiona/uprave/rezultata.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Na novom stadionu s krovom ce ljeti bit hladenje klima uredajima a zimi grijanje. Kakve sve gluposti necu procitat....

    Uostalom u periodu od 21 do 23 navecer i je dosta ugodno, odnosno oko 25.
  • jedan u nizu
    6.1k

    ne kazem da bi sa novim stadionom biti drugacije. daj malo razmisli prije nego tipkas.
    samo kazem kako je, pogledaj malo kafice i terase zadnjih dana po gradu, sablasno prazno. narodu koji obitava po kavama usred bijelog dana smetaju vrucine, a di nece obicnom sipmatizeru kojeg treba nagovarati da dode na tekmu.

    davno smo ustanovili da nisu problem vjernin navijaci, vec ovi koji bi/nebi dosli na tekmu, i kojima je svaki k izlika za ne doci.
  • Kepec
    4.7k
    Mi svake godine dodajemo izlike dolasku na utakmice.
    Stadion, vrijeme u koliko je tekma, kiša, snijeg, cijene, braća Dalton,treneri,igrači... sad smo i na toplinu došli. Da nas nema trebalo bi nas izmislit.
  • deda
    28k
    Ovo je baš idealan termin. 9 navečer, T će biti oko 24-25. Mrak.
  • InatiseSlavonijo
    459
    "Kilavom k i dlaka smeta". U četvrtak smo išli u autu bez klime, presvukli se dva puta. Sutra ista situacija, s tim da u ponedjeljak svi radimo, mali ide u vrtić. Doći ćemo kući u 2...
  • jedan u nizu
    6.1k
    dobro ljudi nemojte me j ....
    samo kazem na sto ce takvi ljudi reci.
    meni to nije izlika, nikad nije i nikad nebi trebala biti. sramotno je sto je tako. sad pricate kao da ja pisem da necu doci zbog vrucine, ajde oladite malo.

    Uostalom u periodu od 21 do 23 navecer i je dosta ugodno, odnosno oko 25.NitkoBitan
    jucerasnji podaci za zagreb-grič u 21h temp je bila 29,8 stupnjeva
    naravno ugodnije nego preko dana i kad je sunce, ali ne zelim uljepsavati
  • NitkoBitan
    12.2k
    naravno ugodnije nego preko dana i kad je sunce, ali ne zelim uljepsavatijedan u nizu

    Meni je bez majice bilo savrseno. I nemoj sad one price da nisu svi ultrasi... Ak mozes bez majice bit na plazi medu masom ljudi mozes i na tribini :sweat:
  • Mihaljević
    8.1k
    Ljudi ne znate koju privilegiju imate da živite u Zagrebu , jebeš i kišu i sunce i sve ma idite na utakmicu, sad se ti dečki moraju podržat a ne kad samo nizaju pobjede.
  • Dinamosaur
    958
    zamolio bi da se duze maše majicama(ili cesce) paše ta tribinska ventilacija :grin:
  • Gelipter
    3.5k
    9 i pol soma sutra valjda u ovom trenutku nije preoptimistično čak ni za našu razmaženu publiku. Ponovno kao i protiv šugavog AEKa doma i Sparte, tko ne osjeća potrebu doći na tekmu i podržati klub, a da ima priliku, nema se pravo nazivati ponosnim nazivom "Dinamovac"!
  • Plavi-9
    424
    Što mislite koliko bi više ljudi došlo da je ulaznica za zapad dolje 4 eura kao što je bila protiv Gorice prošle sezone? Mislim da je trebalo probat s takvim cijenama od početka sezone.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Što mislite koliko bi više ljudi došlo da je ulaznica za zapad dolje 4 eura kao što je bila protiv Gorice prošle sezone?Plavi-9

    Daj molim te ne govori gluposti
    15 eura je sasvim dobra cijena
  • Mrvica
    3.3k
    Ljudi ne znate koju privilegiju imate da živite u ZagrebuPlavaSlavonija86d

    Amen! Potpisujem definitivno, neki od nas bi htjeli da nam je takva situacija da živimo u Zagrebu. A ovako po par stotina km za domaću utakmicu je baš žalosno. Ali eto tako nam grah pao nažalost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.