• marcio amoroso
    36.6k
    Upravo ovo sto je Markoli naveo.
    Nije to toliko do odmaranja koliko do rotiranja i zadržavanja dobre atmosfere.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ako će Bjelica biti dosljedan, igrati će ''rezervni'' sastav, možda sa par igrača iz ove utakmice (Moro, Dilaver...). To bi trebalo biti dovoljno za remi ili minimalnu pobjedu.
  • Jaki
    100
    Po meni moramo dovest za lp zadnjeg veznog malo sam gledao i vidim da je Mile Jedinak bez kluba ima godina ali takav nam treba moje misljenje.
  • Infinity
    16.4k
    Mileta i ja smekam vec neko vrijeme :grin:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Majl Džejdinejk što kažu švabe :cool:
    Ma nema on kvalitet za ovaj Dinamo.
  • deda
    32.7k
    Mile ima 35 godina ljudi i nije mogao igrati u Villi drugu ligu.
  • xavier
    12.1k
    Generalno sam protiv takvih "pojačanja". U velikoj većini slučajeva dovodiš igrača koji je puno jače "ime" od onog što realno može terenu. To je baš linija manjeg otpora.
  • Ludovic IX
    7.3k
    ako ne možemo dovest pojačanje koje bi to bilo odmah a ne za godinu dana, ne moramo ga ni dovoditi. sve ide prema tome da olmo ostaje jer i sam je svjestan da ako ode, da će prilagodba trajati barem do zime i da ligu prvaka neće ni vidjeti..a i neznam do kojeg datume se može prijaviti igrača za ligu prvaka.

    fali taj zadnji vezni ali za backup po meni jer moro i ademi su prve opcije..a opet davat milju i dve za backup opciju nema smisla
  • Jaki
    100
    A mislim da nam takvo iskustvo treba je da Mile ima godina...
  • Jaki
    100
    Meni Moro nikako nije taj odigro je jako dobro protiv mađara tamo ali ove zadnje tekme nije to to moje misljenje da su on i Ademi premalo na toj poziciji pogotovo za lp ali kako god Bjelici vjerujem sta god odlučio.
  • xavier
    12.1k
    @Jaki

    Daj koji put stisni točku ili zarez, bit će lakše pratiti :wink:
  • Carrasco
    4.1k
    Carlos Olmo, brat od Danija novi igrač Dinama
  • Eduardo
    20.3k
    Carlos može igrati na pozicijama zadnjeg veznog i stopera a momčadi trenera Jovičevića priključio se na treningu u petak. Carlos Olmo dolazi iz RSD Alcalá i stariji je brat našeg prvotimca Danija. Carlosu želimo puno sreće i uspjeha u dresu GNK Dinamo.
  • xavier
    12.1k
    Ako je to bila cijena da Dani ostane, neka. Davao je ovaj klub u prošlosti (a i sad na žalost ima takvih) ugovore raznim "igračima" zbog puno, puno manje logičnih razloga.
  • dinamo vitez
    319
    Bio je i onaj Nicolas Taravel, čini mi se i još ponetko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions