• mali M
    5.2k
    ja se zbilja nadam da neće dalje držat Ristovskog na stoperu i Mohu desno.. to ti je odma 2 igrača manje.. Risto je dobar prvih nekoliko minuta al kao da druge momčadi ne skautiraju i neznaju ono što znamo mi... lijeva strana nam je propuh za probijanje a onda i za ubačaje s desne strane.. jer nema tko skakati.. vrijeme bi mi lagano bilo za Boška i zamjenit sa Benom nakon nekog vremena.. sve ovisi kako će Jakir postaviti igru... Moramo vidjeti kako će to izgledati, najavljuje opsadu njihovog gola sad ćemo vidjeti..
  • Kepec
    5.7k
    Mene je Moharami naljutio protiv aeka doma kad je krenuo u nekakve driblinge prema unutra na svojih 20 metara i pirimimo gol. Okej naravno veća je pogreška Mišića, ali njemu igrač naletava ovaj mu dodaje loptu. A nije prvi put da Moha tak ide u nekakve kombinacije i driblinge.
    Iskazao se, brz je, okretan, čak ima dribling i dobar ubačaj, ali mi sigurnije djeluje Rile na tom beku.
    Zašto čuvat Bernauera na klupi osim ako nije ozljeda ili bolest u pitanju? Meni se on pokazao kao jako dobro pojačanje i netko tko uz Perića može iza odigrati jako dobro u paru.
    Vezni red i napad naravno nema se kaj komentirat, možda probat s Kanekom jedino od prve, a Špikića van, ali ni sam nisam pametan.
  • xavier
    12.1k
    Moha ristovskiNino Bule

    Ovaj dvojac mi je iskreno bio najveća zamjerka Bišćanu. Ne toliko Rile na stoperu nego činjenica da ako on igra stopera, onda je Moha bek, a on meni jednostavno nema kvalitetu za biti starter na europskoj razini. Kao backup je ok i ako nema Rileta, onda naravno da igra.

    No kad je Rile dostupan, on mi je prototip beka kakvog trebamo. Tim više što stopera imamo jer koja je poanta Perića, Bernauera i Petkovića ako bek igra stopera ispred njih? I kad smo kod toga, volio bih znati kakvo je stanje Boška? Već je neko vrijeme na klupi. Je li spreman za 10, 30, 60 minuta ili cijenu utakmicu? Ili nije uopće spreman za igru? Što je Perkovićem? Zašto je ispao iz svih kombinacija nakon 3 solidne utakmice? Zašto plaćati Francuza 1+ milijuna eura ako nije opcija za Europu?
  • Nino Bule
    13.8k

    Perkovica i perica je biscan ocito otpiso, bernauer je dobivo hnl minute i cak shvacam da stoperu treba faza prilagodbe i da u vatru u europu ne moze, ali peric je na toj razini dokazan igrac i ne mogu shvatit biscana da ga je skoro skroz prekrizio.
  • Nousername
    664
    Ris je u Rijeci na desnom beku bio mozda i najbolji desni bek kojeg sam gledao u HNLu.Doslovno su im svi napadi isli sa te strane gdje je jos bio Vesovic.Uz to Ris je i prema nazad igrao odlicno.Ne znam cemu unistavanje takvog igraca na stoperu.Kao da Mohu oce prodat pa ga na silu guraju na tu poziciju.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Nisam insajder al imam dojavu za sutra.

    Stojkovic daje gol.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Rekao je Jakir da neće otkriti hoće li Stojković krenuti ili ne što po meni aludira da bi moždo mogao krenuti od prve desno... I sa onim kaj je rekao da tražimo desnog beka čini se da će Rile bit stoper nažalost... I ne znam, možda bi mogao Bulat upast umjesto Ljube u sredini.
  • Nino Bule
    13.8k
    Stojkovic sigurno ne krece, spikica je jakir izmsilio, tip je igraca koji njemu pase, trazi dubinu puno trke, dobar pressing, mozda stojkovic dobije zadnjih 10 minuta po meni.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Sutra Petković daje gol ..Malo pozitivan šok plus kapetanska traka Bruni ..stvoren je za ovakve utakmice :) 3.20 kvota ...uzet će se danas :)
  • Georg Koch
    4.6k
    Ja mislim da ce Rile bit stoper dok ne dodje pojacanje, a to ce bit po Jakirovim rijecima igrac za prvih 11.
    Realno koliko god bi mi htjeli Ristovskog na beku, mislim da je previse da ovako bitnu utakmicu krenu Peric i Bernauer npr.(Peric ima svega 90min ove sezone).
  • Jurki
    11.7k
    Peric mora igrati jer nam je Jožek zapalil za Amsterdam. Bernauer nepoznanica, Perkovic je neiskusan, Bosko nespreman.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ocekuje se 200injak navijaca Sparte.
  • Samo Dinamo
    151
    Ja bi za ovu utakmicu Rileta na beka, a Mohu na desno krilo. Ako nejde zamijeniti ga Špikićem ili Menalom. Max i Perić stoperi.
    I ako ode Livi, na golu Zagorac, zbog iskustva.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Nevistiću se jednom mora dati šansa, ako se na njega stvarno računa.
  • Samo Dinamo
    151
    Rijeka i sve dalje njegovo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.