• Mali Zeus
    12.7k
    Sad kad ispadne da nema veze s istinom, a vi potrošili 4 strane na Miereza.
  • Captain America
    17.7k
    Sad kad ispadne da nema veze s istinom, a vi potrošili 4 strane na MierezaMali Zeus

    Bolje 4 strane nego 4 milijuna :wink:
  • Olmic
    3.6k
    Nemam nista protiv miereza ako petko ostane..sta je rile u obrani to je mierez u napadu..volim takve igrace kad su nasi, mrzim kad igramo protiv takvih
  • superhik
    11k
    Pa samo zbog ovog se isplatila ova vjerojatno lažna vijest :rofl:

    "Pošto inat Slavonijo?
    Žapera ne daju makar sjedia na klupi i otiša besplatno, al zato Mierez laganini."
  • Hrc-Vg
    346
    Za milju i pol kao rotacijski igrač, ok. Za ikaj više od toga, NE
  • Mali Zeus
    12.7k
    @Captain America al valjda će ljudi naučiti da nije svaka vijest točna, upravo dapače. Evo uzima se sve što kaže Lesički kao 100 posto točno, a lik laže čim zine. Neki Ante Buškulić kako već s 24 sata kaže da dinamo ide po miereza i cijeli kaos nastane.
  • mali M
    5.1k
    pa ako smo išta naučili (a nismo) je da nije okej ni izvrijeđati i ispljuvati Šimića ako neznate što se događa. Znamo da nema nikakvu snagu glasa, znamo da je pedro za sve, ali ajmo i dalje vrijeđaonu. Po Šimićevu dolasku sam rekao da mu se divim da svojevoljno skače u bazen s krokodilima i spreman je na borbu, ali nisam očekivao da će i toliko navijača/forumaša biti slijepo i pljuvat.. Kakav Mierez brate mili, šta ste na glavu pali...
  • CISCO
    179
    Da.

    Od 120 igrača na radaru, eto baš je radar otkrio osječkog panja.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Samo da znate da ak nestanem da me Supruga zatukla zbog ovisnosti o Zoni
  • Ludovic IX
    7.3k
    najbolji primejr je livi.. doslovno svi naši portali prenesli da je ovaj danas na liječničkom a jakir kaže da sutra brani. ne kazme da nece otić ali očito nije to ništa 100% još kad je ovaj tu. Šutalo je otišao jer se dobilo što se tražilo. dok god ovi ne poašlju ponudu od 10 miliona čisto, klub ne mora pustiti livija. a očito ni livi nije ziher da mu se ide tamo.

    tu je doma, žena mu tu, nije da nema para a ide mu i na sportskom planu čist ok. ajd da je sevila to, vjerujem da bi već bio tamo ali ovako...
  • Ludovic IX
    7.3k
    da, imam i ja takvih problema doma. kaže mi da sam nervozan zbog zone.. a kako i ne bi bio
  • Zagreb1992
    1.7k


    Reci joj da je akcija Miereza u Osijeku
  • diebalo77
    184
    Kaže osvrtnik da je Mierez ta bomba
  • Captain America
    17.7k
    Osvrtnik kaže da je to bomba. Nadam se da se tradicija nastavlja.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Osvrtnik isto kaze da je njegova bomba od jucer Mierez
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions