• Jurki
    11.7k
    iskreno ne znam kaj bi mislil. Po meni je Ivanusec u padu, dosta daleko od igara na proljece. Astanu i Istru nebi racunal jer su stvarno momcadi teski prosjek.
    Ostale utakmice je odigral prosjecno, tj nist kaj bi me impresioniralo.
  • Facke
    3.6k


    Ha bumo vidli kakuv bude. Ak bu kiksal ceste uskocil bu Zagorec. Kaj se golmana tice se ne brinem. Imame solidne zamjene za Livija. A Livi je Livi. Nega zameniti nemres. Dusa od coveka, dinamovec, pravi lider.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    iskreno ne znam kaj bi mislil. Po meni je Ivanusec u paduJurki

    I dalje najbolje krilo u HNLu. 2 utakmice što je on dobro odigrao smo lagano dobili. Trenutno veliki utjecaj ima na igru.
  • jp23
    2.6k
    Dabogda Livaković ostao u Dinamu, potpisao novi poboljšani ugovor i vodio nas do nove titule u HNLu i još jednog europskog proljeća. Toliko od mene.
  • CastAway1986
    1.4k
    ja sam iz Hercegovine buraz i gledao sam par puta tog Vinka Rozica i stvarno mi nije jasno tko mu je otac ili veza jer taj lik nemoze igrati treću ligu BIH
  • Hrc-Vg
    346
    Nezadovoljni igrač je otrov za atmosferu…Nek ide ak hoće
  • deda
    32.6k
    Slažem se. To ti je bilo neko otimanje tovarima kao, ali dečko se pokazao da je na "vi" s loptom jednostavno.
  • Facke
    3.6k


    ha a ste je Pivarica gural? Mi sme ga v Adamovcu vrteli ko maluga dececa a igral je profesionalni nogomet vec tad.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Konacno smo docekali Stojkovica, samo se nadam da nas sad nece razocarat nakon sto nam je trebalo cak 2 mjeseca da ga dovedemo
  • Jurki
    11.7k
    I dalje najbolje krilo u HNLuNema zaleđa Mikića

    Sve to stoji, ali nekak sam dojma da je on dosel do svojeg limita kaj se igrackog razvoja tice. Transfer sad vjerojatno on forsira a klub gleda da zaradi lovu.
    Ocito se nitko nece kockati sa cekanjem transfera na zimu.
  • Facke
    3.6k


    A nek ide. Ja sam mislil da bu i ranije presel. Ak on bas inzistira na odlasku pustite ga. Ne vredi ga zadrzati ak je z glavu vec negde drugde. Ja sam vec na pocetku sezone stim racunal da ideju Livi,J.Sutalo i Ivanusec. Jednostavne im je vreme da ideju.
  • emilperska
    5.5k
    Mierez bi bio jebacka nadopuna Petku i super rjesenje u tekmama kad ganjamo gol u zadnjih 20-30 min. A i opcenito u HNLu protiv svih koji igraju bunker s nama. Cak se moze zadnjih 10 min kad ganjamo rez nadopunjavat s Petkom..
  • Jurki
    11.7k
    Ide se u remont ekipe. Nema tu puno filozofije. Treba kroz godinu dve sloziti opet momcad za visoke Europske domete.
  • Nogo
    3.6k
    https://yourimageshare.com/ib/QxXAmUEdUm

    Stojković i službeno u Dinamu!
  • Laugreano
    2.5k
    Posebno se zahvaljuje predsjednici Vlatki :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions