• og1986
    2.9k


    Nitko ne zna kada kapaju novci. Šutalo je u 2 godine.

    Porez sigurno nećemo plaćati. Razvodnit će se.
  • Orc123
    8k

    Bilo bi najbolje da se sad opet pocnu bacat floskule kako si nemremo priustiti, nemamo para i ostala sranja.....sad se mora poceti stvarati momcad i ulozit a ne se vise ciganiti ko do sad. Doslovno je 5do 12 i ja ocekujem u sljedecim danime nekoliko kapitalaca plus stojka i ako bude Kaca ok, a ako ne ok....
  • Patak
    2.9k
    Stojke bude eksplodirao u Dinamu ove godine. Nekak imam dobar osjećaj za njega, a nadam se da je potpisao dugogodišnji ugovor. Što se tiče napadača, zašto se ne da šansa malom Koščeviću koji je i ove godine krenuo jako u juniorskoj ligi. Igrali su i mlađi od njega.
  • emilperska
    5.5k

    Hahahahahah..
    Ne da Bog veceg zla. Osobno znam decka prek njegovog brata ajmo rec. Simpa su svi skupa kao obitelj. Ali ne vidim sta to donosi Dinamu niti je on bolji od Emrelija i Drmica. Jeftiniji da, ali bolji ne. A ne vidim da ce itko uzet Drmica, a i Emrelija pa ne vidim ni sta ce nam Brodić kao treca/cetvrta spica. S tim da moram priznat da me decko iznenadio u Varteksu, ono u Gorici je fkt lose bilo. Mislio sam da je tu kraj profesionalizmu za njega ali izvukao se..
  • Captain America
    17.7k
    A možda Dario odluči pokazat mišiće i drugom konkurentu pa im čopi "boga".
  • Mihaljević
    9.8k
    5d14f91051e0b6e313bc.jpeg

    Napadač iz HNL-a kažeš? Samo ne znam jel dobar za Europu , ali za Belupo i Rudeš odličan.
  • og1986
    2.9k


    Pa i mi možemo platiti bilo koji dolazak u par rata.
    Imamo pokriće pošto je dio budućih primanja zagarantiran.

    Nema razloga stvarati paniku oko tog dijela. Novaca ima, uprava je na redu.
  • hardek
    2.8k
    Čuj napadač iz HNLa i to "pojačanje". Vidim da se scouting vratio na razinu sportskog paketa na MAX tvu.
  • Mihaljević
    9.8k
    F4JXJV4XsAAc5Eo?format=jpg&name=large

    Aaaaaaaaaaaajmoooo
  • Mr Anderson
    8k
    Ako se razmišlja o napadaču iz HNL-a, a obzirom da je sad Jakir tu rekao bih da misle na Hoxhu iz Slavena.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Neću se praviti insajder, ali upravo mi je prijatelj pokazao sliku Stojkovića s dresom u plavom salonu, valjda uskoro objave.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Kakav Hoxha, pa nije snifo ljepilo.
  • dzggzd
    172
    Vjerovatno odma snimaju intervju stojkovica za dinamo+
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions