• Olmic
    3.6k
    perasica ima muda :)
  • DiddyGuela
    2k
    Ivanušec je vrlo ogranicen igrac. Tocnije, mislim da je on u Dinamu dosegao neke svoje krajnje limite i da ne moze bolje od ovoga. Kome nije jasno zasto ne mozemo dobiti vise od 10M€ za njega neka pogleda njegove igre u Europskim skupinama. Ako nema vremena bas za to, dovoljan je dvomec protiv AEKa.

    Ono sto je najveci problem dinama u polju je taj sto mi odlaskom Orše i Ademija nemamo match winnera. Nije ni Orša tako cesto briljirao, ali je rjesavao utakmice na najkonkretniji moguci nacin, golovima!

    Nitko od nasih 4-5 ofenzivaca iz prve postave nije strijelac. Sve su to manje ili vise spaneri, ali nema tko ugurat loptu u mrezu. To se vrlo jasno vidjelo protiv Gorice. I bit ce takvih utakmica jos ako ciljano ne dovedemo igraca koji zabija golove. Pa taman on bio netko tko ce kampirat u 16 metara i trpat odbijance.

    Mi smo doveli Kaneka koji se tek mora pokazati a uskoro dolazi Stojkovic koji je vrhunski potencijal ali on nije ono sto mi trenutno trebamo i MORAMO imati. Ja sam svakako za taj transfer, ali on nam nece ni izbliza donesti prevagu protiv HNL bunkerasa.

    Ako bi iz HNLa mogao birati, uzeo bi Miereza. Decko ima vrhunsku igru glavom iako je zapravo poprilicno smotan i lose se snalazi sa loptom u nogama. Zapravo on je sve ono sto nasi ofenzivci nisu. Bas iz tog razloga mislim da je taj PROFIL igraca nama potreban.

    Naravno, tim bolje ako netko iz uprave vidi dalje od HNLa.
  • Fanboy
    2.6k
    Pa ako se Ivanušec planirao prodati, jel se onda nije mogao uzeti natrag Oršić kada je bio u ponudi ? Još smo na njemu zaradili u međuvremenu, a dobivaš klasu. Za to vrijeme Rukavina može na posudbu, a Marin za ono malo minuta može kao zamjena.
  • Common Sense
    796
    Nažalost u pravu ste, čitava ova zbrka odraz je nepostojanja plana i loše odrađenih prethodnih transfernih rokova. Shvaćam i to da su se igrači koji su već duže vrijeme tu zasitili smjena trenera i stalnih potresa unutar i oko kluba.
  • morales
    128
    na tribine ako se mrgodi potpiso si do 2026,pa nek ne ide na euro na ljeto
  • flexXy
    2.3k
    Znaci problem je kad nas igrac hoce tako otic na bolju ponudu a nije problem kad nam takav trener dolazi. Zanimljivo
  • hardek
    2.8k
    Inače, kako doznajemo, u Dinamu planiraju dovođenje još dvojice, možda i trojice igrača, a traže se prije svih branič i napadač, to su deficitarne pozicije i na dovođenju tih igrača u Maksimiru već rade.

    Veli Ničota Stojković sigurno dolazi, Kača vjerovatno + još 2,3 igrača. Inače izgleda da stvarno sutra Livi ide za Istanbul jer su svi mediji složni oko toga. Vidjet ćemo sutra
  • Mihaljević
    9.8k
    Nisu složni nego samo copy+paste tehnika.
  • Captain America
    17.7k
    Znaci problem je kad nas igrac hoce tako otic na bolju ponudu a nije problem kad nam takav trener dolazi. ZanimljivoflexXy

    Ne vidim da je ikome problem što Livi odlazi. Ovo što ti navodiš bi bilo problem da smo ponudili Rijeci 10K€ za Jakira i da on radi cirkus i pokušava isforsirat prelazak u Dinamo.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Znaci problem je kad nas igrac hoce tako otic na bolju ponudu a nije problem kad nam takav trener dolazi. ZanimljivoflexXy

    "Nasi" se kunu u ljubav prema Dinamu i naglasavaju kako im novac nije najbitniji. Za Sergeja se zna da je Dinamovac, da mu je klauzula slozena tak da moze otic, da je zelio u Dinamo itd. itd.
  • Maximo
    490


    Da je jakir bio od početka, doveli bi pašalica i sačuvali jankovica
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Traži se napadač. To znači ili da Petković odlazi ili da ne vjeruju Emreliju i Drmiću.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Nama podhitno treba gol igrač i to nije od jučer ,to je od odlaska Oršića i to je nas najveci trenutni problem.

    Kao sto je netko napisao taman kampirao u 16 metara,treba nam covjek od 15 plus golova.
  • dinon7
    870
    Meni je i za Livija ok sto ide. Iskreno. Svjestan sam da mi boljeg od njega nećemo imati. Dugo godina. No međutim svime sto je dao za Dinamo zaslužio je priliku otići i pokazati sebi i drugima koliko vrijedi. 10 miliona eura? Diskutabilno za golmana takvog kalibra. Po meni zasigurno vrijedi vise. Ali isto tako moramo biti svjesni da je Livi poprilično limitiran golman u svjetskim gabaritima i svemu sto moderni nogomet danas traži. Ja u želudcu imam mučninu kad je lopta kod njega u nogama ( dvije greške protiv AEK-a, jedna umalo skupo plaćena). Isto tako izlasci na visoke lopte, mekoća kojom ulazi u duele ( tako smo dobili gol od Hajduka, isto tako i od AEK-a koji je na kraju poništen radi malog zaleđa). Opet ću napisati za one koji će se okrenuti kritiziranju. Livi je za nas top klasa. Legenda kluba koja je Dinamu dala sve. Na liniji gola po meni među 5 vratara svijeta. Bez pretjerivanja. Pokazao je to mnogo puta. Sve drugo sto ga treba činiti top golmanom, nažalost je ispod neke razine koja zadovoljava.
    Sretno mu dalje, ma gdje god to bilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions