• Mr Anderson
    7.9k
    Kaj je Ajax riješio u jednom danu? Pa više od mjesec dana pregovaraju s nama oko Šutala. I pitanje bili ga sad dobili da smo prošli Grke.
  • Orc123
    7.9k

    Bio je u ponedjeljak na lijecnickom , a stojke u cwtvrtak i to nisu novinarska naklapanja!
  • Orc123
    7.9k
    jedno je pregovaranje a drugo je kad igrac dodje na lijecnicki i onda se ceka i ceka...
  • Captain America
    17.7k
    jedno je pregovaranje a drugo je kad igrac dodje na lijecnicki i onda se ceka i ceka...Orc123

    Dobro, ipak je došlo do značajne promjene jučer i treba vidit kako diše novi trener koji je baš prekjučer igrao protiv Loxe. U Rijeci koja je bila švorc je tražio igrače, prilično sam siguran da je i od nas tražio (i treba).
  • emilperska
    5.5k
    Velim ti ja.. (reko bi Vaha: kažem ja)
    Veldin Hodža je novi igrac Dinama
  • Common Sense
    796
    Bilo je govora o tome da je Bišćan bio taj koji je želio Kačavendu, ali ne i Stojkovića. Dolaskom novog trenera karte će se vjerojatno ponovno preslagati. Tko zna koga on ima na radaru i koga treba. Vjerojatno je o tome razgovarao s upravom prije nego je preuzeo posao.
  • The Undertaker
    5.2k
    Od Riječana bi nam samo Selahi bio trenutno pojačanje, eventualno Labrović ako ode Livaković. Ovo ostalo su sve potencijali kojima treba još godina, dvije da dođu na razinu koja treba Dinamu.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Sad bi Miško tražio od nas 10 milja za njega. Inače, imam dobro mišljenje o Hodži. Nebi nam bio pojačanje odmah, ali ima perspektivu da to brzo postane. Ali ko što rekoh, to je sad nemoguća misija.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kaj, jel Liva već u Istanbulu ili? Zna li se što?
  • LeonianWrynn
    162
    Kaj, jel Liva već u Istanbulu ili? Zna li se što?Mali Zeus

    Livaković bi u srijedu trebao odletjeti u Istanbul na liječnički pregled i potpis ugovora s turskim velikanom. Posao je dogovoren

    Izvor SN
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Već 100-ti put je dogovoren, ne vjerujem dok ne vidim službenu objavu Fenera
  • scooniepenn
    3.3k
    Najjaca mi je klasifikacija da je Fenerbahce velikan. U kojim okvirima? Turskim? U europskima sigurno nije. Ako je zaista prihvatio ici tamo onda neka je Liviju sa srecom, samo se nadam da je svjestan cinjenice kako mu je to to od sna zvanog Liga petice. Od tamo sigurno na zeljenim adresama kao vratar nece zavrsiti.
  • Stihl
    3k
    Baš to, uopce mi nije jasna želja za odlazak u Fenerbahce. Po meni je to korak unazad, a ne unaprijed...ali ok, ako je to njegov izbor, ja poštujem i želim mu sreću!
  • Hrc-Vg
    346
    Promjena i pare, to je to. Zadužio je kkub svojim odnosom, i želim mu sve najbolje.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Očito imaju neki jači projekt svi tamo, svi su se opako pojačali ovo ljeto, dosta ulažu u kompletnu ligu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions