• NORTE
    11.4k
    Članovi dinama danas od 11 sati mogu online kupit ulaznice za Aek na Maksimiru.
  • Fićo1986
    1.1k
    Ekipa jel moguce podic godisnju od frenda sa slikama potvrde i osobne na mobitelu da je kupio online pošto on nije u mogućnosti?
  • deda
    32.6k
    Trebalo bi.
  • indijanac
    36
    Se moze vratit godisnja uz refundaciju dijela sredstava?
    Ili barem prebacit na neko drugo ime?

    Malo bi odmorio.
  • deda
    32.6k
    Ne može. Nema odmora.
  • Kepec
    5.5k

    Kompa fakat si indijanac.
  • Gelipter
    3.7k
    jel odlaziš i sa zapada prije kraja utakmice ili samo ovdje kuriš indijansku vatru?
  • Neki tip
    21.3k


    Ne bih rekao da je zapadnjak. Prilicno sam siguran da je sa sjevera.
  • Gelipter
    3.7k
    Nedaš na svoje i nakon kaj si napravio prijelaz vrijedan promjene nicka :sweat:
  • Neki tip
    21.3k


    Hahaha, ma lako i brzo pamtim tko kaj piše. 99% sam ziher da je sjever. Pogledaj malo upise. ;)

    Plus mislim da spada u onih 10ak% iz moje ankete koji misle da je dolazak Jakira povratak Mamića u klub i da je ovo gore reakcija na to mišljenje.
  • Gelipter
    3.7k
    Hahaha, ma lako i brzo pamtim tko kaj piše. 99% sam ziher da je sjever.Neki tip
    U pravu si.
    A ja sam bio u pravu na drugoj temi kad sam napisao da se razlog za nedolazak na Maksimir uvijek nađe i da je pritom Dinamov čovjek u tome jako kreativan.
  • indijanac
    36
    Opušteno momci.
    Postavio sam pitanja. Nisam došao kmečati i trovat Vam raspoloženje.

    Slažem se da se za bilo kakve promijene i želje se treba prvenstveno izboriti dolaskom na tribinu. Redovit sam od kad nas je na sjeveru bilo 200... tako da kreative ne manjka.

    Zašto se Vlatka Peras ne moli u Mariji Bistrici nego u Međugorju, ne želim ulaziti.


    P.S. može trajni ban. Hvala
  • NitkoBitan
    17k
    Kada smo dominirali ligom argument za nedolazak je bio taj da je liga dosadna i nekompetitivna. Sada kada smo na -8 i kada nismo izborili Ligu prvaka opet ne valja. Ovo bi trebao biti moment za jos jacu podrsku, svi znamo da hrpetina lesinara jedva ceka posrtaj Dinama.
  • xavier
    12k


    To ti je ono o čemu se ne znam koliko puta pisalo. Kad smo prvi i imamo veliku prednost, onda je liga "dosadna i nekompetitivna" pa je to razlog nedolaska. I sad se dogodi da zaostajemo i čovjek bi očekivao da svi pohrle na stadion, ali ne, sad se ne dolazi "jer smo loši i ništa ne valja".

    Ispada da bi ljudi dolazili kad bi igrali sjajno, pobjeđivali sve redom i kad bi bila sjajna atmosfera, ali da je liga u isto vrijeme jako kompetitivna i zanimljiva. Da nam je Hajduk za petama, ali da nam netko garantirati da neće završiti ispred nas...no da se razumijemo, ne bi ljudi ni onda dolazili jer "stadion je katastrofa". Da se ne bi krivo shvatili, stadion i je katastrofa, ali da dobijemo stadion, već će se naći novi razlog za nedolazak...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.