• jedan u nizu
    8.3k
    Jel itko ovdje ima misljenje o Anti Ćoriću?
    Free je, zeli ozivjeti karijeru, kaze i sam da zeli u HNL. Na podcastu incubatoru je vidljivo da je svjestan da mu karijera sad tako ide, ali i da nebi dvojio da ga dinamo zeli.

    sta mislite o njemu?
    ja evo iskreno ne znam, mislim da bi bio dobar za rotaciju i dokazivanje. da je talent, je. da li je spreman doprijenit dinamu? ne znam bas. mozda uz strpljenje i dokazivanje i rad bi i mogao nesto.

    takoder za pjacu mislim da bi bilo dobro da se vrati. ocito nije imao problema sa ozljedama zadnjih godina, ali psiha je zajebana stvar.
    isto tako psiha je ccudo jedno. kada bi se vratio doma, u klub u kojem je proveo najbolje igre, u kojem ga vole, cijene i najvise zarradili na njemu, mozda bi ga to poguralo da se vrati na stari nivo.
    nije isto truditi se i zalagati u empoliju ili dinamu :)
  • OsamŠest
    3.3k
    nebi se cudio do kraja tjedna Šunjicu,Pjaci i Bernardo Silva u MaksimiruSvi na Sjever

    Bernardo je još izvediv, al teško Šunjić i Pjaca..
  • Olmic
    3.6k
    coric moze za oruzara p da si sam jos jedan mural napravi
  • Keyser Soze
    10k
    Imam ja mišljenje o Ćoriću, može poslužit kao dobar pomoćnik trenera u limačima.
  • Captain America
    17.7k
    Jel itko ovdje ima misljenje o Anti Ćoriću?jedan u nizu

    Jučer sam ga vidio, ne izgleda mi fizički spreman za nogomet, a pogotovo Jakirov nogomet.
  • Maximo
    490


    Pa bilo bi čudno...teško mi je vjerovati da je bišćan štopao transfere...a di je tu šimiceva uloga...možda bi i on mogao dalje.

    Realno još uvijek bi nam dobro došla jedna 6-ica i špic, ako niko ne ode jasno...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Je li Naletilić menadžer Kače?
  • Orc123
    7.9k

    Ne da bi dobro dosli nego su potreba!
  • Crusades1986
    12k
    Isto ono što je napravio s Halilovićem bi napravio i sa Ćorićem da je u klubu.
  • Olmic
    3.6k
    a i ivanuseca :) khm
  • Maximo
    490


    Ma točno...više mi je neugodno govoriti kao da su nužni, jer dosadašnja transfer politika mi je skroz snizila očekivanja
  • Facke
    3.6k


    Coric i Pjaca su miljama od Dinama.

    Coric jedino more kositi travu s traktorcice. A Pjaca nije vise pol onuga igraca. Zake to nemrete svatiti. Nije ni za HNLa kamoli za europu.
  • Nevo7
    775
    Pjaci i Čoriću bi predložio odlazak u Lokomotivu, Varaždin, Goricu, Slaven ili ostale C-klubove HNL-a gdje bi mogli igrati u kontinuitetu i gdje bi se mogli lakše dokazati. Kako se Brodić vratio, tako neka se oni vrate ako ih ne zanima novac nego karijera i nogomet. Dinamo nije ustanova za rehabilitaciju nego ozbiljan europski nogometni klub.

    Vezano za Halilovića, suprotno kako se u javnosti govori, kod njega nije bila u pitanju fizička (ne)sprema. Čovjek je igrao u "najjačoj" ligi svijeta, engleskom Championshipu. Tamo je fizička sprema sve. Nažalost, imao je ozljedu od koje se oporavio ali od oporavka nije igrao drugu polovicu proljetnog dijela, ali je trenirao. Ono kaj javnost ne zna, Rijeka je tada bila nelikvidna, plaće su kasnile i igračima se nije dalo. A pogotovo onima koji su glavom u oblacima kao Haladona.
  • Nogo
    3.6k
    Mogli bi od Jakira profitirati Menalo i Drmić.
    Zanima me samo šta će biti s Kanekom i Bernauerom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions