• Mr Anderson
    8.4k
    Smijali smo se tovarima, a sad i mi isto radimo. Očekujem do kraja sezone i trećeg trenera.
  • dZg1986
    520
    Pa Dinamo je uvijek mijenjao trenere kao čarape, ovo nije ništa novo.
  • Crusades1986
    12.7k
    Očekujem do kraja sezone i trećeg trenera.Mr Anderson

    Inače je to kod nas bio nepoznat pojam ovih godina... Ovako iz glave znam minimalno tri sezone kad smo imali barem 3 trenera.
  • austrijanac
    4.2k

    Ja se iskreno nadam da se zajebavaš.
    Tebi je karakteristika dobrog trenera da se zna zderat na igrače?
    Doveo bi nakon Biscana jos jednog trenera koji ce se ucit na Dinamu? Skupljati euro iskustva?

    Dajte molim Vas, nikakvi Kopići i slični, jer to sigurno nije upgrade u odnosu na Igora.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪austrijanac većina nas je sazivala biscana i na kraju je Igor sam sebe sjebo, sopic je dobar trener, zna se zderat na igrače u pravom trenutku i cijelo vrijeme je na nogama uzdiže igrače, dok kod biscana to nije bio slučaj.zagr

    Ah onda ok. Dovedite Sopića hitno! Lik se dere na igrače.
  • Kepec
    5.8k
    Ja iskreno ne vidim Sopića kao autoritet igračima poput Petkovića, Ristovskog, Mišića. Voli galamit, voli izjavljivat sve i svašta pa tako ponekad i gluposti, ali ne vidim kako bi on podigao momčad jer mislim da nema tu kvalitetu ni jačinu.
    Kad si njega zamislim u svlačioni Dinama imam samo scenu u glavi kako se dere na njih, a Petković se smješka i misli si koja budala.
    Treba nam ozbiljan trener, ako treba i stranac nebitno. Netko tko će nas posložit, kod koga će svaki igrač igrat svoju poziciju, gdje ćemo imat minimalno 3 zamjene na utakmici i netko tko će pokazati sigurnost u utakmicama, a ne strah do 90.minute.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Je...zna se tko ih je mijenjao. Njega nema, a opet radimo isto. Bišćan je zakazao u najvažnijoj utakmici...pitanje je jeli radi toga odlazi ili psihički nije spreman podići ekipu u tri dana.
  • Laugreano
    2.5k
    Ja samo ne mogu vjerovat, da neki zazivaju Tomica i Sopica. Po cemu su oni kvaliteta iznad Biscana?
  • Crusades1986
    12.7k
    Autoritet se ne postiže deranjem nego znanjem.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Kad novi trener ispadne od Sparte, odmah tražiti trećeg.
  • Mihaljević
    10k
    Najbolja opcija Roy Ferenčina i njegova palica.
  • Olmic
    3.7k
    Ma nikakv tomic sopic.. treba nam trwner kojem nije dinamo najveci klub ili posao

    Favorit Petkovic moj od ovih kaj znam
  • San Lorenzo
    16.1k
    Ponovit ću se, ali dobro...ako već imamo jeftiniju ekipu, onda se na treneru ne smije škrtarit.
    Hoću trenera sa rezultatima, nikakvi Sopići, Kopići i takve pizdarije.
  • PlavacZRima
    290
    Ja sam protiv otkaza Bišćanu,ako je sam dao ostavku trebao bi dati neku poruku u javnost. Ako stvarno nemamo trenera upgrade bi bio samo Vaha ,Jakir možda(ne znamo jel za klub razine Dinama) ili neki stranac dokazani,nikakvi Tomići,Krznari,Sopići...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.