• Olmic
    3.7k
    znaci sad se i po tribinama dijelimo
  • Ali
    2.2k
    Nije Dinamo klub koji si može dozvoliti trenera "naučnika" ili "pripravnika". Pa da mora poraditi na kontroli utakmice, to nije naučio u 4 godine od kad je u HR...
    On je jedan nezainteresirani lik i težak karakter a pri tome vrlo inatljiva osoba. I sve to je sinoć ispoljio u jednoj od najvažnijih dinamovih utakmica za njihove navijače u povijesti.
    Išao se inačici svima i pokazati da je najpametniji, što je ok, njegova odluka. Ali onda budi muško i reci, jesam tjerao sam svoje principe, nisam uspio i želim klubu da osvoji hnl, a ja idem dalje...
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Pa vjerojatno si u pravu ali ja sam mišljenja da klub nebi niko preuzeo u ovakvoj situaciji dok se ne počisti smeće u upravi.
  • Fanboy
    2.6k
    Zaista ne vidim kakve veze ima borba u upravi sa onim što se događa na terenu...Mamić je bio osuđen tamo 2018, pa je Dinamo nakon toga imao najveći uspjeh u povijesti.
    Reprezentacija je imala dva igrača na suđenju, borbe u samom vrhu te je ostvarila nevjerojatan uspjeh...
    Mlađi Mamić je osuđen dva dana pred uzvrat sa Tottenhamom, pa se opet napravio nevjerojatan uspjeh..
    Ne treba bacati na Bišćana drvlje i kamenje, ali ako se krene sa ovim izlikama ovim tempom za par dana će biti da se Bišćan smilovao Dinamu i klub ima čast da ga ovaj vodi, a ne da je Dinamo velik klub sa sjajnim igračima, velikom poviješću i stabilnom financijskom situacijom gdje Bišćan nije dorastao trenutnim izazovima. Ne vidim kakve veze ima uprava sa time što imaš 4 zamjene u produžetku gdje primiš dva gola i drugi nakon penala koji ti još tvoj golman obrani. Međutim, puno više govori o psihološkoj pripremi ekipe i iscrpljenosti.

    Borbe sa upravama i sukobi traju od kada je nogometa, nismo jedini...
  • Patak
    2.9k
    Pa dobro ima li neki novinar da pita Biščana par pitanja o čemu se razglaba među navijačima. Zašto je ubacio Marina umjesto Špikića, što je s tim htio postići i zašto nije iskoristio sve zamjene u produžexima. Ima ih još naravno...
  • Olmic
    3.7k
    mozda ne smiju
  • Ali
    2.2k
    Mene ona njegova izjava sinoć podsjetila na onu pijansku, daj ti plati meni nije do ničega :lol:
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Bišćanova je krivica to što nije mijenjao na vrijeme i završio utakmicu, ali nije Bišćanova krivica to što je gospođa stopirala 5 ulaznih transfera jer eto od njih nemamo ama baš nikakve koristi.
  • Markelo
    2.6k
    Dinamo ima dovoljno dobre igrače da prođe Aek. Ne govorimo o prolasku skupine Lš-a već o pretkolima
  • db-izbjeglica
    15.4k
    kojih je to 5 transfera stopirala uprava?
  • Fanboy
    2.6k


    Nadam se Messija, Brozovića, Neymara jer ne vidim razloga zašto lik koji je igrao sa 7 stopera sa u21 reprezentacijom u početnih 11 ne uvodi dodatnog stopera da osigura skok u sudačkoj nadoknadi i to dok mu stopera igra bek...

    Po meni su ovo izlike, Perić, Drmić, Perković, Emereli...Klupa je itekako kvalitetna, puštanje dobrih rotacijskih igrača je meni rovarenje vlastitog kluba. Ili izađite sa priopćenjem te stvoriti medijski i navijački pritisak ili se povucite, ali koja je poanta uništiti rezultatski i momčadski vlastiti klub da bi ti napakostio upravi.
    Baš je napakostio Perasici tako da je momčad psihički potučena, doživljen jedan od najbolnijih poraza i klub ostao bez 10-ak miliona eura.
  • Bosskovitz
    12k


    Mozes pronaci sigurno. Pa nije da svaki trener kad preuzme momčad sastavlja momčad po sebi - izuzev top 10-ak klubova, trener moze dovesti eventualno jednog ili dva igraca koje zeli ako je to financijski realno i igraj.

    I to nema nikakve veze s upravom. Trener ima ugovor s klubom, nebitno je tko je u upravi. Trener ce doci zbog tri stvari:

    - novca
    - trofeja
    - prilike dokazati se u europskim natjecanjima

    Trener ne dolazi ni zbog uprave, ni zbog navijaca, ni zbog stadiona, ni zbog klime.
  • IstokKa96
    692
    Puno se svega ovdje moze procitati (ukljucujuci i moje 'mudrosti'), ali mislim da su neke cinjenice kao sto je vecina zakljucila neoborive. IB dokazano nije uspio zato sto je upotrijebit cu blazu verziju tvrdoglaviji cak i od gospodina Čačića, a uz tu 'karakternu' manu, strucne su takodjer upitne i nadam se da nakon Rijeke imamo novog Trenera.

    Osim ako uprava ne odluci aktivirati mjere stednje promaknucem recimo aktualnih pomocnika.

    Kaj se tice 'stopiranja transfera', mozemo i o tome razglabati, ali to sigurno nije aktualno od danas nego traje neko vrijeme i mislim da je realno onda iz postojeceg kadra izvuci najbolje (ako znas naravno), a ne pustit 5 solidnih rotacijskih igraca za ravno 0 eura i onda cviliti na sve strane.
  • Armagedon13
    959
    U mjere štednje se uklapa i "ponovo Čačić" njega smo već platili
  • IstokKa96
    692
    @Armagedon13 slazem se, ugovor do kraja sezone 'pro bono'
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.