• Doktor Kunić
    3.4k
    Zakaj dečki pljujete toliko po Bišćanu? Slažem se da u nekim situacijama možda i nije dovoljno jak kalibar za Dinamo, ali...
    Ne znam jesmo li zaboravili u kakvoj situaciji se nalazi naš klub van terena? Jeste li zaboravili kakve borbe se vode u klimatiziranim prostorijama kluba? Pa zar mislite da bi jedan Bjelica ili bilo koje drugo jače ime preuzelo Dinamo i vodilo klub u ovakvoj sitaciji gdje ti jedan član uprave kaže ne i transfer se odbija, ja sam mišljenja da nebi. A koliko toga se dešava a da mi ni ne znamo.. Bišćan je preuzeo klub u situaciji kakvoj je, bio je svjestan u šta ulazi i svaka mu čast na tome. Šimić je reko, naša sezone traje do kraja ove godine(na šta god on aludirao) jedino šta mi možemo je skupiti se i biti podrška dečkima i treneru u borbama kako na terenu tako i van njega.
  • ZGV
    3.3k
    Slazem se sa Dr. Kunićem...
  • og1986
    2.9k
    I Bišćan pomaže tako što ne radi zamijene, pljuje po igračima i nema igre nakon višemjesečnog vođenja momčadi ?

    Koje bi trebale biti reference po novome po tebi za trenera ? Koliko je velik navijač ?
  • dinamo u srcu
    1.6k
    najaci nickname imas, svaka cast!
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Da se razumijemo, ne branim Bišćana, dapače smatram da nije kalibar za Dinamo, ali u ovom trenutku trebamo bit podrška, s obzirom kakav kadar ima i sa čime raspolaže ovo ne izgleda toliko ni loše, vjerujem da ćemo u europskoj ligi imati dobre rezultate.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ja fakat ne vidim što je toliko dramatično u kadru...

    Bišćan sam ne želi koristiti recimo perića i drmića. Zašto, to samo on zna...

    Bišćan sam ne želi ubaciti emrelija...

    Bišćan sam ne želi početi vraćati boška šutala u igru...

    Bišćan sam ne vjeruje novopridošlim igračima, kaneku i bernaueru...

    Bišćan sam je otpisao bočkaja, menala, jankovića...

    Summa summarum, bišćan si je svojim odlukama skratio kadar i odlučio koristiti 12-13 igrača...
  • Ali
    2.2k

    Vjeruju i ovi u Hajduku evo već 18godina da će osvojiti titulu, a stalno ponavljaju iste greške.
    I daju podršku jer je hajdukovac.

    Čovjek je u Hrvatskoj kao trener 11 utakmica koje je poveo uspio izgubiti ! I skoro svim tim utakmicama nije vukao kvalitetne ili dovoljne zamjene.

    :down:
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Slažem se ali aj mi daj 1 ime koje bi preuzelo klub gdje si on sam ne može složiti kadar po svome već onako kako mu uprava odobri, uprava koja je podijeljena na ko zna koliko struja i koja se ne može/ne želi složiti u jedno. (čitaj, bolje od ovog u ovakvoj situaciji nemremo)
  • Olmic
    3.7k
    znaci hoces reci da je igor marijoneta ili heroj?
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Summa summarum, bišćan si je svojim odlukama skratio kadar i odlučio koristiti 12-13 igrača...db-izbjeglica

    Ljubičić na stopera a Baturina u vezu tako da ne mora iskoristiti nekoga sa klupe.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    čovjek u ništa ne može biti siguran...ali smatram da bi dinamo jučer prošao da je bišćan pravovremeno obavio zamjene i prilagodio igru događanjima na terenu...

    sve više sam mišljenja da namjerno nije htio napraviti zamjene zbog nekih svojih borbi sa upravom....ako je tako, onda je krimen još i veći. jer je svoj ego stavio ispred kluba, momčadi i rezultata.
  • Mihaljević
    9.8k
    Nisam dugo ovako dobar username vidio.
  • Ali
    2.2k


    daj 1 ime koje bi preuzelo klub gdje si on sam ne može složiti kadar po svome već onako kako mu uprava odobri,

    Pa nije preuzeo Slaven Belupo nego prvaka HNL, klub sa najvisim koeficijentom od svih u krugu od 500km (možda je salzburg na granici tih 500km) .
    Sa cca 40 igrača pod ugovorom od kojih je barem 16 u top 3 na svojoj poziciji u hnl... a on je trenutno na -5, večeras na -8 sa ekipom koja je skrpana od odpadaka, koju je njegov prethodnih gazio u poluvremenu sa 3:0 i mogao im još utrpati barem toliko...
    Pa ne 1, nego barem 100 trenera bi pješke došlo u maksimirsku 128. , od kojih je barem 15 dvije klase iznad Biscana
  • Doktor Kunić
    3.4k
    A ovisi s koje tribine gledaš tekmu, ako je istina sve ovo što se priča van terena, po meni heroj. Da je jučer prošao dalje definitivno bi bio heroj koji je pobijedio AEK u gostima bez i jedne izmjene, a kako god bilo, mora poraditi na kontroli utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.