• markoli
    1.7k
    Kakva golčina Belog. Sam izvozao cijelu obranu Bilih. :grin:
  • 000
    946
    Koje ce to nadmetanje biti za njega na zimu...

  • BluePhone67
    4.1k
    Bravo Sergej, bravo Gorica, bravo Beli..

    Sergej maestralno za svoj plavi Metkovic, kao uvijek..

    :clap:
  • 000
    946
    Opet ih pokralo?!

    Penal?

    Vula: - Za mene sto posto, lopta je na glavi Ivanovskog, bilo je guranje, ovo nam je drugi put da nam se ne sudi penal, ne volim plakat, nisam od trenera koji kukaju, ispričavam se unaprijed ako na televiziji kažu da nije. Po meni jest.
  • Infinity
    16.4k
    Gorica - Hajduk
    Gledatelja: 3711

    Kako jbt? Tek sad vjerujem da oni stvarno napuhavaju podatke. Osobno sam brojao da imaju oko 2.600 stolica na zapadu. Danas zapad pun, znaci 2.600 ljudi na njemu, istok prazan i informacija da je 3.711 gledatelja. Kako?
  • marcio amoroso
    36.6k
    Jel ovih plus 20 u odnosu na Hajduk nakon 13 kola rekord? Trebao bi biti.
  • Infinity
    16.4k


    Sve sezone u kojima je Dinamo nakon 13 odigranih kola imao 10 ili vise bodova prednosti u odnosu na Hajduk:
    2005/06 - 14 bodova prednosti (+36 na kraju)
    2007/08 - 14 bodova prednosti (+30 na kraju)
    2009/10 - 11 bodova prednosti (+4 na kraju)
    2012/13 - 11 bodova prednosti (+25 na kraju)
    2014/15 - 15 bodova prednosti (+38 na kraju)
    2018/19 - 20 bodova prednosti (? na kraju)


    Steta sto je Hajduk danas uzeo bod. Mogli smo se sprdati u cetvrtak da Dinamu u Europi trebaju 4 kola za jednak broj bodova kao Hajduku u HNL-u u 13 kola. Ovako ce nam fora pasti na 12 kola. Al prvo da Dinamo dobije :D

    I kad pogledamo koliko je na kraju sezone bilo, moglo bi se ove sezone zavrsiti s +40 na kraju, a moglo bi biti i gusto ako se ponovi proljece 2010. Ja mislim da ce ova prednost od +20 jos narasti, al isto tako mislim da ce Hajduk na proljece biti nesto bolji i da prednost nece bas puno rasti. Druga stvar sto bi sad do kraja jeseni moglo biti +30(iako imaju prilicno lagan raspored u naredna cetiri kola), pa da na proljece bude samo dodatnih +10. Za rast razlike je potreban i ocajan Hajduk, a oni koliko god da su ocajni ipak su Hajduk i na proljece ce sigurno malo posloziti redove i ganjati Europu. Koliko god mi bilo smijesno imati ovoliku prednost i nabijati im na nos, isto tako mi nije smijesno da oslabljene Gorica i Lokomotiva izadju u Europu i od nekih anonimusa ispadnu. A Hajduk iduce sezone tesko da ce biti toliko los kao ove, al to je sad neka druga tema.
  • 000
    946
    @Infinity Zar nije 3600 ta strana, a suprotna 400? Anderlecht ima stajaca mjesta iza gola, a kod nas prave problem od toga. Bas sam popizdio kad nisam mogao do karte protiv Gorice.
  • marcio amoroso
    36.6k

    A gle. Ja isto mislim da Hajduk može do boljeg rezultata u pretkolima od Lokosa i Gorice ali nisu se ni oni nešto proslavili zadnjih godina. A iskreno sumnjam da Gorica bude do kraja u prva 4. Dinamo, Osijek, Rijeka i Lokosi. Ti klubovi po meni izlaze u europu.
  • LovroZG
    1.3k
    Dosta tog ovisi o zimi. Hajduk je najavio neke prodaje, Rijeka i dalje ne izgleda bajno, a za Atiemwena će bit dosta interesanata. Teško je reć ko će na šta ličit tad.
  • Infinity
    16.4k
    Ne. Zapad ima oko 2.600, da ne trazim sad tocan podatak, ali 100% nema 2.700 stolica. Ja sam brojao i pisao na snetu. Tamosnja rasprava me i natjerala da prebrojim. Ja sam siguran da su oni 400 komada na istoku dodali samo da bi zadovoljili taj famozni broj od 3.000 sjedecih mjesta, jer HNS toliko zahtjeva za licencu. Smijesno mi je da ne postave sve stolice na istoku i jos mi je smjesnije da ne prodaju ta mjesta kada im dolaze Dinamo i Hajduk.

    Ma znam da se nisu proslavili, ali ako Gorica rasproda ekipu mislim da bi Hajduk u svakom slucaju bolje prosao. Prva stvar sto imaju bolji koeficijent, vecu mogucnost da budu nositelji i samim tim olaksan put u daljnja pretkola. Lakse ce Hajduk proci nekog iz Talina, nego da Gorica dobije PAOK-a.

    A za ovu cetvorku se slazem. Ja im takodjer dajem najvise sansi za Europu, a izdvojio bih Lokomotivu za koju bih rekao da ce 100% biti medju cetiri. U Osijeka sam prilicno siguran, a Rijeka mi je malo klimava, mada mi djeluje bolje od Hajduka. Ispod su Gorice, ali tko zna kakva nas Gorica ceka na proljece. Veca mi je sansa da ce ih jedna Rijeka preteci nego da ce oni biti ispred njih na kraju. A Gorici cak dajem prednost u odnosu na Hajduk.
  • BluePhone67
    4.1k


    Ovo ja mislim o Hajduku
  • deda
    32.7k
    Da. Sad je očigledno da seru i pretjeruju. Do sada se to nije moglo sigurno utvrditi, ali današnja ih je tekma razotkrila.
  • weasley
    27
    Rijeka danas dobiva Rudeša, nadam se da neće bit iznenađenja, pa će poredak biti ovakav:

    Dinamo 33
    Loksa 28
    Osijek 24
    Gorica 23
    Rijeka 21
    Hajduk 13 :scream:

    a ako Slaven ne izgubi od Intera i on ih preskače
  • BluePhone67
    4.1k
    Rijeka danas dobiva Rudeša, nadam se da neće bit iznenađenja, pa će poredak biti ovakav:

    Dinamo 33
    Loksa 28
    Osijek 24
    Gorica 23
    Rijeka 21
    Hajduk 13 :scream:

    a ako Slaven ne izgubi od Intera i on ih preskače
    weasley


    Odgovornost a ne demagogija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.