• Droljo
    8.1k
    Meni nije jasno kako još i mamić to nije shvaćao! Ego možda.
    Ako platiš pravog trenera sa jebačkim stožerom, imaš nadu da taj bude napravio igru iz koje će stršati pojedinci koje ćeš opet prodati za više para nego kad su ih vodili jurčići i sl. Bonus je još uspjeh u europi pa i tu dolazi lova. Da ne povjeruješ kako je i mamić pucao sam sebi u noge takvom politikom...
  • The Undertaker
    5.4k
    "Problem" je da moraš imati trenera koji će imati rezultat i istovremeno razvijati klupske projekte i gubiti ključne igrače svake godine. Nelak zadatak i za bolje trenere od regionalno dostupnih.
  • Mozart4
    145
    Mišljenja sam da nema smisla sad odmah dati otkaz Bišćanu kada nam dolazi dvomeč sa Spartom i utakmica s Rijekom. Igoru su ovo must win utakmice, a ako to ne dobijemo onda vjerujem da će se tražiti novi trener, a ne bi me čudilo da u užim kombinacijama bude i Gonzalo Garcia...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Neznam da li je neko primijetio sinoć kako almeyda njihov trener nakon drugog našeg gola, crta na papiru, pronalazi rješenja, zamjene a ja se smijem, onako sretan i na sedmom nebu. Čovjek promijeni 5 igrača, stisne nas, znali su točno što treba. A naš Gile uz crtu, sam cijelu tekmu. Niti nakon primljeno gola on ne priča sa pomoćnim, i dalje ćuti, zbunjen, Ko hionotisan. Treba nam trener poput njihovog. Čovjek koji pokušava promijeniti tok događaja. Ne mora uspjeti, ali barem da se zna da si pokušao nesto
  • Armagedon13
    959
    E da nam je sinoć na klupi bio Brko,bar bi sreće imali,a i on bi napravio bar dvije izmjene
  • Infinity
    16.4k
    Brko je nas dva puta poveo u kvalifikacije Lige prvaka i oba puta je izborio Ligu prvaka. Izgubio je svega jednu utakmicu, ali je i tad prosao dalje.

    Odmah sad bi potpisao da nas vodi za kvalifikacijama za LP i utakmicama protiv Hajduka.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Čačić je smiješan trener, bilo bi ok da ne pravimo od njega nekog taktičkog maga samo zato jer trenutni trener nije neka sreća.
    Već desetak godina tvrdim da je trener taj koji mora biti najplaćeniji i najveća faca Dinamove svlačionice, imali smo to u Vahi, kasnije u Bjelici i za divno čudo nismo imali krize igara i rezultata.
    Sve ovo između njih, izuzev mlađeg kriminalca koji je imao autoritet zbog nekih drugih stvari, je bezmudo i pozitivan efekt traje par mjeseci.
  • Bosskovitz
    12k


    Ma daj molim te. Znam da su glave još vruće, ali Brko nas je uveo u LP igrajući protiv Ludogorca i Bodoglimta, a prije toga protiv HJK-a i Malmoa. Selekcija najboljih igrača ta četiri kluba je slabija od AEK-a.

    Ne zelim braniti Bišćana jer sam i ja razocaran, ali nemojmo uspoređivati neusporedivo.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Bodo/Glimt je vjerojatno najpodcjenjenija momčad koju smo ikad izbacili.
  • Infinity
    16.4k
    Samo iznosim cinjenice, mada i tvoje stoji. Ne tvrdim da je Cacic bolji od Biscana, ali ne priznajem ni da je Biscan bolji od njega. Na kraju me i ne zanima koji je bolji, jer smatram da ni jedan, a ni drugi nisu treneri za Dinamo.
  • Olmic
    3.7k
    Vladimir Petkovic
  • xavier
    12.1k
    Ja ću napisati samo još da ne branim ja Bišćana kao Bišćana, ali jednostavno je prosječno mišljenje o nama ovdje previsoko.

    Često se spominju nekakvi Ajaxi ili Benfice kao usporedba, a prosječan forumaš smatra da bi bez problema trebali proći prvaka Grčke, Feyenoord ili recimo Sporting. Iskreno ne znam na osnovu čega.

    Ljudi se love cijena na TM-u i onda na osnovu toga formiraju mišljenje. Dinamo jednostavno ima momčad koja ima igrače koje će nitko puno platiti i iz tog razloga puno vrijede. No znači li tada su u ovom trenutku toliko bolji? Naravno da ne.

    Šutalo je apsolutno sjajan igrač i može igrati bilo gdje, ali vrijedi li na terenu u ovom trenutku 10 puta više od Vide? Rekao bih da ipak ne. Baturina će za koji godinu biti vrhunski igrač, ali donosi li u ovom trenutku nama na terenu dvostruko od njihovog najboljeg igrača? Naravno da ne.

    AEK nema igrače za koje će netko platiti 15-20 milijuna eura, ali ima igrače koji su veoma pouzdani i iskusni te svaki od njih zna što treba raditi na terenu. I tu se opet vraćamo na ono da moraš imati iskusnu momčad jer ti mladost i potencijal neće donijeti prolazak protiv takve momčadi.
  • Armagedon13
    959
    Kad je Brko trener onda te Vida odvede dalje golom u 98 min. onda ... Jednostavno čovjek ima sreće,a Bišćan
    ...
  • Rizvo
    22
    Bišćan nema ni sreće, ni znanja, ni muda, ni obraza, ni hrabrosti, ni taktičkog razmišljanja...
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Ma kakav Vladimir Petkovic,sto je vama ljudi…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.