• Captain America
    17.7k
    referenca simundze?Olmic

    S Mariborom, Murom i Ludogorecom prvak. Igrao ECL s Murom, došo do utakmica u veljači.
  • Krizy
    43.5k
    Oliver Glasner
  • serbus
    4.2k


    Ne bi se složio Krunin " nakon kakve igre " je top ..
  • Olmic
    3.7k
    svi nabrojani klubovi 2 koplja ispod Dinama, trebamo trenera kojem nismo najveci klub u karijeri
  • San Lorenzo
    15.9k
    Nadam se samo da ne drobimo u prazno i da će se do ponedjeljka ujutro ispuniti prvi preduvjet za novog trenera, otkaz ili još bolje, ostavka trenutnog...pokažimo ažurnost bar jednom ovog ljeta.
  • dZg1986
    520
    Plaća godišnja 3 milijuna eura, ali, da bar, odličan trener
  • Krizy
    43.5k
    Ma jedino na foru da osvaja trofeje, makar u Hrvatskoj i potencijalno igranje LP-a.
    Glasnera sam spominjao prije dvije godine a sada je preuzeo Salzburg. Austrijanci imaju dosta dobrih trenera ali teško da će naši dovesti stranca.
  • dZg1986
    520
    Baš sam razmišljao o tim trenerima iz Red bullove akademije, svaki je uspio. A nama treba baš neki stranac sa karakterom i idejom. Šteta što je bivši trener Salzburga preuzeo Al hilal, isto odličan trener. Benfica nije imala uspjeha dok nisu doveli Njemca Schmidta, isto iz Red bullove akademije. Jednostavno na trenerima se ne treba štedjeti.
  • Infinity
    16.4k
    Nakon kockanja LP se jasno namece pitanje isplati li nam se trener od tri milijuna eura? Nisam bezveze napisao ime Roberta Mancini, jer isti radi za dva do tri milijuna eura.

    Takav trener bi gotovo sigurno u klubu poput Dinama pristao na 1-1.5 milijun + 2-2.5 milijuna u slucaju ulaska u Ligu prvaka. Naravno da ne bi pristao u trenutku kad imamo zaostatak od AEK-a i gostovanje tamo, ali bi u sestom mjesecu pred pocetak nove sezone sigurno razmisljao. Dinamo je nositelj, imat ce u kvalifikacijama gotovo sigurno najjacu ekipu i otvoren put prema 2-2.5 milijuna eura.

    Moze si i planirati bezbolnu ostavku u slucaju neuspjeha i posao u nekoj Parmi koja je lose usla u sezonu.

    Ogroman novac smo izgubili, tj. propustili zaraditi, bas ogroman. Sevilla je prosle sezone osvojila EL, ali je igrala LP, pa ih necu gledati, ali je Roma kao finalist EL zaradila 21.416.000,00 €. Mi smo ispali u grupi LP s cetiri boda, zaradili smo 26.421.481,00 €. Mi moramo osvojiti EL da bi zaradili vise nego prosle sezone.

    I isplati li se onda dati treneru 2-3 milijuna eura? Isplati li se dovesti bolje igrace? Ili se ipak vise isplati ova stednja? Za sad smo najbolje ustedili na rezultatima.

    I sam sam ovo ispadanje sve do danas gledao kao priliku za mozda bolje sutra, ali klub ne moze i ne smije tako planirati. Klub mora ici na pobjede, mora ici i po taj kes. Uostalom, nismo mi planirano ispali, ispali smo zbog katastrofalne sportske politike.
  • Nevo7
    780
    Sad kad ste se dotakli redbullova, ajde da Šimić zaviri u tu famoznu crnu knjižicu, pa se sjeti intervjua u kojem je rekao da bi Dinamo trebao ličiti na RB, barem neka okrene broj svog malog i pita ga "sine, a imali tamo jedan trener koji bi želio doći u Dinamo, a ne više trenirati juniore i kadete, netko tko ima viziju, a još nije dobio priliku voditi ozbiljan klub"
  • Juznjak
    3.8k
    Tko god da dođe samo želim da vidi da Moharami i Špikić nisu igrači za prvih 11 Dinama.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Što se tiče love za trenera... samo bi napomenuo da je bišćanovo neznanje, pogubljenost i amatersko zatvaranje utakmice rezultiralo sa 3 gola u sudačkim nadoknadama, u dvije utakmice kvalifikacija za LP.

    Takav izhod je izbacio dinamo iz playoffa LP i samim time, dinamo je popušio 5-6 milijuna eura.

    Kvalitetan trener bi iz ove dvije utakmice našao način kako izvući prolaz i klubu donijeti dodatnih 5-6 milijuna eura.
  • Ali
    2.2k

    Bojim se da smo popušili sinoć 10 milja.
    Ja na to gledam kao u poslu, bolje je bilo da smo u 6 mjesecu doveli trenera stranca, kojem bi dali cca 2mil godišnje, uz opciju bonusa 2 mil ulazak u LP i još 1 mil prolazak skupine LP. Za te novce bi dobili vrhunskog motivatora i stožer koji bi se pobrinuo za pripremu i pomoćnika koji bi sugerirao kvalitetne zamjene. I uz postojeći kadar prošli i AEK i Antwerpen i zaradili nakon ove isplate još 5 mil
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.