• San Lorenzo
    15.9k
    Meni je Garcijin nogomet bio simpatičan, ali neznam kako bi se on snašao u klubu koji traži pobjede svaki vikend.
  • Bruh
    956
    Kruno bi onda bio na putu da postane najtrofejniji trener dinama ; )
  • NORTE
    11.5k
    Dosta je bilo šutnje.
    Igore odlazi!
    Rezultati sve govore!
  • Bosskovitz
    12k


    Zato kaj s Dinamom igra Europu (s Rijekom vrlo izvjesno neće), s Dinamom i dalje ima najvece sanse za osvojiti prvenstvo i kup, u Dinamu ce vise zarađivati i naprosto - mi smo Dinamo, a oni su Rijeka.
  • LovroZG
    1.3k
    Volio bih vidjeti Žutog na klupi ,izvlači maksimum s onom ograničenom ekipom RudešaDrawTube
    Nula bodova i igra koja garantira više primljenih nego zabijenih golova? Ne fala.

    Ja bi nekog ko se ne spominje na ovoj temi.
  • Armagedon13
    959
    Kakva presica,bolje da se nije ni pojavio
  • Rizvo
    22
    Užas...a izjave od početka sezone...katastrofalno...

    Bez garda, bez vplje pod utakmicama, bez energije...
    Ako on i njegov prijatelj šimić ostanu...gubi se prvenstvo bez problema...
  • Bruh
    956
    a ono ne znam... bumo vidjeli sad kad će igrat rijeka i dinamo baš me zanima na kaj će to ličit
  • Infinity
    16.4k
    Roberto Mancini!
  • Mihaljević
    9.8k
    Tomić , ako je sa Loksom mogo bit drugi , može i snama bit prvi.
  • Nogo
    3.7k
    Kek, Tomić, Jakirović. Dalje nema.
  • SAS1987
    14.7k
    Kek, Tomić, Jakirović. Dalje nema.Nogo

    Šimundža, Riera.
  • Infinity
    16.4k
    Tomić , ako je sa Loksom mogo bit drugi , može i snama bit prvi.PlavaSlavonija86d

    Ako je s Loksom mogao biti drugi, kako s Rijekom nije mogao biti prvi ili barem drugi? Ili treci? Tomic je trener za male klubove, za Lokomotivu i slicne. Nama treba trener koji je bio uspjesan s klubom koji je renome Dinama.
  • Olmic
    3.7k
    Nekog koga boli kurac za Dinamo

    Hocu profesionalca iza kojeg su rezultati
  • Nevo7
    780
    Tomić od slobodnih, Kek od zauzetih ali dostupnijih, Jakirović od zauzetih ali teška odšteta i nemoguća misija, Bjelica od onih koji su ti prva misao poslije buđenja i zadnja prije spavanja... Ne mogu vjerovati da smo imali dogovorenog Bjelicu, al da je presudila referenca velikog dinamovca, Rudeša, Olimpije i Rijeke, užas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.