• Mihaljević
    9.8k
    Mykha bolji od Roberta Carlosa! Jebeš mi mater ako nije!
  • Tongo Doumbia
    4k
    Koliko god smo mi bili tanki, ja stvarno ne vidim neku kvalitetu ovog AEK-a . Ne znam, možda se i ne kužim u nogomet, ali zaista su cigani iskoristili ponuđeno do sada i napravili prednost u Zagrebu.

    Što se nas tiče, morao nas je nagraditi rezultat, za sve neiskorišteno ove sezone. Još od Gorice, Petkovog penala prvo kolo i dalje, sad smo dobili taj bonus s ovakvim golom na nešto lošije poluvrijeme, ali u drugom moramo pokidati !!!!! Dok na terenu srce oostavljaaš..
  • Joey Barton
    255
    Opet ponavljam Bogdan igra utakmicu života. Napravio je 2-3 predasistencije koje su dovele do poluprilika/prilika, odlično se postavlja u skoku i mislim da nije duela izgubio. Šutalo igra vrhunski, orkestrira kako su nam napravili flastera Misica. Petko odličan skok kod gola, Bulat i Ivanusec namještaju sprave izvana. Meni je danas najlošiji moj miljenik Rile jer je prodao dvije lopte, vidi se kako nema iskustvo stopersko pa predlažem hitno slanje Rileta na beka a Perića na stopera jer je rezultat egal i drugo poluvrijeme će biti totalno drugačija utakmica. Mora se Ljubo pokrenuti.
  • runtothehills
    385
    Mišića su opet ugušili. Netko se mora spustiti po loptu a Miško otvoriti prostor. Ova dodavanja Rile - Šutalo mogu biti zajebana..
    Idemo još jače u drugom!
  • Zagi
    7.6k
    Miha igra jako dobro.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Decki ja danas ne pisem.ja pijem.

    PJEVAM TI MAKAR GUBIM GLAAAAAAAAAAAASSSSS

    SVI SMO UZ VAAAAAAAAAAAAASSSSSS

    Zzivjjeli moji zonasi
  • MolonLabe
    403
    Ajmo momci nema stajanja, ganjajte taj gol pa makar primili 5 golova, dajte ih 6 kako god da znate.

    Beli pusti pese neka grizu!
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ajmo sad, 0% kukavičluka...
    Izaći i odigrati kao momčad sa pameti, iskustvom, kao momčad koja je bolja od ovih papaka...
  • luka modic
    622
    Izac ce grci nalozeni da zabiju,treba prvih 15 minuta izdrzat a poslije toga vjerujem da mozemo se nametnut i zabit gol,ako ga i ne zabijemo prije iz kontre
  • San Lorenzo
    15.4k
    Haha, lesički na poluvremenu šalje obavjesti da je Šutalo prodan. :lol:
  • bluepower86
    938
    Clanak Lesickog u poluvremenu nakon sto Dinamo poveo.Bitno da on navija i voli taj klub a minira ga iz dana u dan.
  • Tom vg
    1.1k
    Lesicki, jebem ti mater u usta, smrade ružni
  • Zagi
    7.6k
    Ne znam jel bi uopče komentirao ovo za lesija. Bolje ne...
  • Mihaljević
    9.8k
    Ako sad bude zamjena Špikić - Emreli režem si jaja.
  • Krizy
    43.2k
    AEK i Lesički dobit će po pi.ki
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.