• Zagi
    7.6k
    Nastavit pokušavat igrati nogomet. Treba zabit bar još jedan.
    Grdi su ovi grci, jako dobra momčad ali da se tu odigrat.

    Ne smijemo u rupu.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Rezultati sprdaju Spikica :rofl:

    Screenshot-20230819-213659.jpg

    Ajmo dalje samo jako, treba izdrzati do neke 60. jer ce oni sigurno udariti pritisak odmah
  • Majki2111
    3.1k
    Ja bih reko da baš fino presing rješavamo. Fino se vidjelo par mimuta prije gola da se ne forsira Mišića nego Rile i Šutalo puno odgovornosti uz8maju u izgradnji igre. AEK se gubi u preuzimanju.
  • Dinamosaur
    1.5k
    grci krenuli prema ocekivanjima, zestoko i previse nas sabili iza, previse akcija nam igraci pustaju loptu sve do zadnje trecine, centar prazan.

    Siguran sam da mi mozemo puno bolje u drugom. Ovo je gol u najboljem trenutku.

    Gaziiiiiiiiiiiiii
  • LovroZG
    1.3k
    Livi nas spašavo i krenuli kontrolirat tekmu tek pred kraj poluvremena. Nadam se da možemo tak nastavit i u drugom.
    Moharrami pogodio centaršut, al opet dosta lopti izgubio.

    Kad je marker na Mišiću mi očito nemamo B opciju, a neko od veznih il bekova bi trebo prić po loptu. A i Mišić bi mogo odvuć svog markera iz sredine tad da oslobodi prostor za druge, kao kod one prilike Bulata čini mi se.
  • dinon7
    870
    Ako je Kaneko gori od ovakvog Spikica, treba ga kao i Alžirca poslati Nazad prvim avionom. Dugo nisam na ovom nivou vidio ovako lošeg igrača. No kako god
    Ajmooooooooooooooooo Dinamoooooooooo
  • vjeko1701
    8k
    Skulirati se sad i duel po duel, pas po pas...
  • NivesCelzijus
    3
    Ni krivi ni duzni na ovu igru zabili..sutalo zabij i meni jos jedan
  • Krizy
    43.2k
    Imamo lijevog beka :love:
    Ajmoooooooo još
    Bože pomozi
  • Efes Pilsen
    8.3k
    i onda sljedi lopta na pamet naprijed ili petljanje s Livakovicem. Nemamo rjesenja, jel do staticnosti, manjka kvalitete.. Ja bi rekao oboje. Ljubo me razocarao u ove dvije utakmice, kontrole lopte 0, trudi se, ali energetski to nije to..
  • rob ljubavi
    868
    Jebo te led, ajmo decki, ajde jos malo!!!
  • Zagi
    7.6k
    Fino se vidjelo par mimuta prije gola da se ne forsira Mišića nego Rile i Šutalo puno odgovornosti uz8maju u izgradnji igreMajki2111

    Zato i igra Rile stopera. Nije Beli čorav kak si neki tu misle.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Grcima će sad biti stani pani jer su navijači očekivali vodstvo i da potvrde prolaz ...Sad bi nam u nastavku legao Emreli ili Drmić u špici
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.