• DiddyGuela
    2k
    Krasna gesta Boysa. Svaka im cast.

    Nadam se da ce se ekipa zajedno sa trenerom izdici iz ove letargije sa pocetka sezone. Bilo bi steta kada bi sve ovo odjednom "stalo". Kemija između tribina,igraca i stozera je vrlo snazna. Pritom mislim na sjevernu tribinu.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    "Što te ne ubije, ojača te"
    Izašli smo iz svega, pa ćemo i iz ovog svi zajedno
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ovi grci moraju past, njihov skor sa HR klubovima je jbno nestvaran... mora pasti prva pobjeda dinama nad grcima od samostalnosti...

    Dinamo je u zadnjih 7-8 godina igrao sa arsenalom, tottenhamom, west hamom, manchester cityem, chelseom... samo city nije pobjeđen...ne možemo konstantno pušiti od šugavih grka, to nije normalno i svemir mora doći u ravnotežu...
  • Joey Barton
    255
    Vjerujem da će dečki ostaviti muda, jer sam negdje pročitao kako su na poluvremenu prve utakmice komentirali kako su za klasu bolji ali im se u drugom poluvremenu dogodio black-out. Samo neka bude pristup kao u prvom poluvremenu na Maksimiru, ne sumnjam u pozitivan ishod pa neka nas ovaj put i malo sreća pogura.

    Moram spomenuti i članak na SN: Leko ne treba očajavati, Hajduk je u obje utakmice s PAOK-om izgledao kao prava momčad, pa navodim nekoliko FaceBook komentara s kojima se u potpunosti slažem:

    “Hajduk izgubi 3:0, ne zabije u dvije tekme gol, i pisete da izgleda kao prava momčad? A Dinamo rastavi Aek prvo pol. na proste faktore, drugo poluvrijeme pobjedi cak i sam sebe, izgubi sa usrnih 1:2 gdje još nista nije gotovo, i uveliko se pise d je raspad sistema, sto stvarno i je... Pa tako pisite realno za Hajduk, i recite da su pop.sili k i ove godine”

    “Medijska podrška je fascinantna,iako nisu nijedan zgoditak postigli,projekt Hajduk prvak ide svojim tijekom”

    “ Udvije utakmice u 180 minuta nedaš ni jedan gol i to je uspjeh. Pa tko je ovdje lud ?? Sami sebe uvjeravaju da je prošao sretniji . Za nepovjerovati. Bravo za novinara inače člana udruge Naš Hajduk”
  • NORTE
    11.4k
    Ima netko pristup cijelom članku?
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Ja čvrsto vjerujem u ove momke. Ekipa ima mentalitet pobjednika , a prvo poluvrijeme smo ih uništili, samo nam treba malo mirnoće u završnici. Protiv hajduka smo imali 1:0 i penal i da smo zabili bila bi druga priča. Protiv Gorice smo se isto napromašivali.

    Uvijek smo kad smo trebali pobijediti i bili pod pritiskom, smo dobro odigrali.

    Vjerujem da će nam subota navečer proć u ispaljivanju vatrometa od sesveta do zaprešića i da će svaki dinamovac bit najponosniji tu noć.
  • mali M
    5.1k
    Je ja imam isti osjećaj, mi dominiramo prvo poluvrijeme, često i zabimo i drugi gol visi u zraku ali nikad ne padne pa se ispušemo u 60-oj. Meni bi cilj bio prvo poluvrijeme nabit 2-3 gola, jer po šansama to možemo, a onda PAMETNU rotaciju sa zamjena, ali u 60-oj!!! Normalo prvi preduvjet bi bio da igrači moraju igrati na svojim pozicijama...
  • boem
    309
    Nadam se da nećemo podleći pritisku i da ćemo u utakmicu ući motivirani i na 120% kako se to zna reći. Imam dobar predosjećaj, a nekako mi se čini da bi Petković mogao biti motiviran, a kad je, onda to obično odlično izgleda. Nadam se i da će Mišić biti spreman za utakmicu.
  • Blue Austrian
    337
    Ja bi se kladio da ih necemo proci :sad:
    Sto ne znaci da necemo dobro igrati, u to sam cak siguran, ali grcka ekipa, krumpir, crna rupa, biscan, pad koncentracije itd...
  • Juznjak
    3.8k

    Pa kladi se. Čitajući tvoje komentare, čini mi se da bi se kladio i da će Dinamo ispast iz lige ove godine.
  • maki
    45
    Pozdrav ekipa.
    Što utakmica ide bliže sve sam uvjereniji da će mo sutra pobijediti. Samo hrabro!!
  • dinon7
    870
    Moram priznati da sam prije prve tekme rekao frendovima da imam los osjecaj i da to neće biti dobro.
    Sad me pere takva pozitiva i osjecaj da ćemo dobiti. Neopisivo jako. Mogu to ovi dečki, može to ovaj klub.
    Samo Dinamo!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.