• Infinity
    16.4k
    Pitanja i odgovori ce promijeniti stanje? Sta ce se konkretno postici?
  • San Lorenzo
    15.6k
    Daj nemojmo se blamirati.
    Koja crna pitanja i koji odgovori
    marcio amoroso

    Ažurni su ko Internet Explorer, na postavljena pitanja bi odgovorili nekoliko godina kasnije...ali da postavljam pitanje, zanimalo bi me kad će skupština i šta je sa statutom?
  • emilperska
    5.5k

    Pa eto, to je primjer generalnog pitanja..
    Mene bi npr.zanimalo da li Marijan Vlak radi u klubu i koja je njegova uloga danas u transfer politici..
  • Orc123
    8k
    Mislim da cemo se jos iznenaditi do kraja tjedna...nadam se pozitivno po pitanju tekme u subotu ali bit ce toga i negativnog...
  • emilperska
    5.5k

    Mislim da nece ni odmoci. Pasivno promatranje trenutno sigurno ne pomaze dok nam je transfer politika smislena kao HDZovo upravljanje HEPom, statuta nema, skupstine nema, glavini kadrovi "navodno" sabotiraju transfere, "celicna lady" a.k.a. bivsa tajnica kriminalca je odjednom postala Florentino Perez itd.

    Ne znam, mozda ste vi u pravu
  • Jurki
    11.7k
    Nicota: Loksin dvojac blizu Dinama

    Valjda bu uskoro predstavljanje
  • Dautbegović1
    92
    Ovo sa dvojcem iz Lokomotive podsjeća na onu birtašku "sutra besplatno pivo"
  • austrijanac
    4.1k
    Dok ih ne vidim kako u dresu trce po travnjaku, necu se nadat.
  • striko
    1.5k

    Tomasov se slikao i trčkao po travnjaku pa ništa :lol:
  • The Undertaker
    5.3k
    Kod drugih je prolaz na liječničkom obično kraj transfera a kod nas, izgleda, tek početak.
  • Maximo
    490
    "U ovim ljetnim danima Marić je nešto aktivnije uključen i u prvu momčad, posebice kao skaut. Na upit kako dovesti pojačanja iz HNL-a kratko je pojasnio:

    – Sve je to jednostavno, sve pustiš tržištu. Ne formiraju se cijene po tome koliko ti misliš da netko vrijedi. Tražite silne milijune? Ok, pustiš jedan prijelazni rok pa ćemo vidjeti drugi. Evo, Dani Olmo došao je iz Barcelone u Dinamo jer je znao da, što se tiče razvoja, u Barci ima šanse kao glineni golub. "


    Rekao bi da su tu malo zabrijali, tj da tržište trenutno odrađuje svoje na njima...
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Ako bi moderatori mogli malo bolje gledati na komentare ovdje. Tema su transferi i nagadanja a poneki pisu o igracima koji nisu uopce u kombinaciji sa Dinamom,pisu svoje zelje a za to postoji tema. Ima forumasa koji bi htjeli procitati nesto u vezi novih transfera i onda prelistas 4 stranice i nema nista
  • Ludovic IX
    7.3k
    kako god bilo, mi idući tjedan u srijedu ili četvrtak igramo europsku utakmicu. mislim da se danas još može prijaviti igrač za sljedeću rundu (možda nama izadju u susret zbog utakmice u subotu da možemo i kasnije) i treba potpisat danas igrače iz lokomotive i prijaviti ih za europu. da nije minutu treninga odradio, stojković u zadnjih 15 minuta može jako puno toga donesti
  • Dinaminjo
    932
    Cini mi se da se igraci za pretkola prijavljuju prije prve utakmice, ali mozda grijesim
  • Ludovic IX
    7.3k
    List A has to be submitted online by the following fixed deadlines:

    7 July 2023 (24.00CET) for all matches in the first qualifying round;

    21 July 2023 (24.00CET) for all matches in the second qualifying round;

    4 August 2023 (24.00CET) for all matches in the third qualifying round;

    18 August 2023 (24.00CET) for all matches in the play-offs;

    4 September 2023 (24.00CET) for all further matches from the first match in the group stage up to and including the final.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions