• Joey Barton
    255
    Predviđam sastav: Livi-Ljubo, Perić, Šutalo, Rile-Bulat, Mišić, Baturina-Ivanušec, Petko, Kaneko

    Klupa: Nevistic, Zagorac, Maxime, Boško, Bogdan, Moha, Sučić, Spikic, Marin, Rukavina, Emreli, Drmic
  • marcio amoroso
    36.4k

    Kaneko u prvih 11?
    Pa jesi vidio kako je dečko bio izgubljen u mjestu i prostoru.? Nema šanse da Špikić ostane na klupi, a još manje šanse ima da Špikić ostane na klupi da bi igrao Kaneko.
  • Georg Koch
    4.5k
    Po meni, Sastav ce biti iduci:
    Livi
    Mykha Peric Sutalo Rile
    Misic Ljubo
    Ivanusec Baturina Spikic
    Petko
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    svi navijamo da Bišćan stavi Rileta na svoju prirodnu poziciju ali bojim se da neće tako postupiti
  • markoli
    1.7k
    Jel Špikić izašao protiv AEK-a zbog ozljede ili taktike?
  • Georg Koch
    4.5k
    Ne bi mene cudilo da izvede neku defenzivu i osloni se na kontre, nema me sta vise cuditi :D
    Samo to nije logicno.
    Neki bi mudonja trener izisao sa Petkom i Emreliem u napadu i ubio ih u pojam.
    Jer kvalitetom smo duplo bolji, duplo!
    Realno Petko nam se u utorak slomio u duelima i zracnim i gradjenjem lopte 20 m.od gola, da bi distribuirao loptu dalje na krila.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mislim da je izdusio, nije Biscan osim fizicke spreme spominjao nista drugo. Koliko god mi Spikic kidao zivce u ovom trenutku je za Kaneka avion. Uostalom, taj Kaneko je najbolju sezonu u karijeri odigrao kao WB, a mi s tom ulogom ne igramo.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ne znam zasto svi otpisuju kaneka. Skupio je jedva sto minuta za sada, ako smo spiki dali sto utakmica valjda ovaj zasluzuje 20ak prije nekog suda
  • boem
    309
    Mislim da sam negdje pročitao nakon tekme da je Špikić 'osjetio nešto', da ga je zato vadio. Probao sam sad naći izvor, ali nisam uspio.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne otpisuje ga niko, ali realno po onom sto je dosad pokazao nije prevaga. Trenutno je prinova jbg.
  • Infinity
    16.4k
    I meni Kaneko izgleda kao da je pogubljen u vremenu i prostoru. U utorak kad je usao u igru nije znao gdje bi stao. Mislim da je jezik ono zbog cega vjerojatno nikad nece biti igrac za Dinamo. Nitko ne igra napamet, nogomet je timski sport i moras pricati dok si na terenu.

    Mi cemo trebati novo desno krilo ili cemo se pomiriti s tim da je Spikic igrac koji ce igrati u prvih 11.

    I ako budemo dovodili nekoga onda to treba biti provjeren igrac. Pokusaji da se pogodi s nekim dovode do Kaneka i slicnih. Znam da nije bio realan, ali sam se svo vrijeme nadao da ce ljetos doci Moura ili netko slican. Mislim da je Mezi isticao ugovor za novu godinu i da je imao placu oko milijun eura. Opcija je bilo, bile su skupe, ali s jeftinom za koju smo se odlucili nismo dobili nista. Na kraju imamo Menala, Spikica i Kaneka, imamo tri igraca i ni sa jednim nismo zadovoljni. Vjerojatno necemo bi ni sa sljedeca tri, a za te pare se moglo dovesti jedno top krilo. Dva milijuna smo dali samo na transfere plus 7-8 godisnjih placa. Realno nam treba i jedan od ova tri, jer netko treba biti i na klupi, al dvojica su bacene pare.
  • Juznjak
    3.8k

    Treba psihički dići dečke i spremiti se za rat. Treba vidjeti i kakvo je stanje s igračima, Špikić je osjetio probleme na poluvremenu.
    Ovako je Index prenio dio Bišćanove izjave nakon utakmice.
  • OsamŠest
    3.3k
    Screenshot-20230817-103042-Football-Board.jpg

    Ishod utakmice u Ateni s ovim trenerom i sastavom? :grin:
  • Sajla
    5.1k
    Ishod utakmice u Ateni s ovim trenerom i sastavom?OsamŠest

    prvi u skupini LP, moguć prolaz u polufinale - uz povoljan ždrijeb i malo sreće :)
  • Zagi
    7.7k
    Ono što meni upada u oći je da nema niti jednog beka niti napadača iz kućne radinosti.

    edit: Nema Sose. Ajd on i to je to. Slabo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.