• Jaro
    7.3k
    Imaju Freya na pladnju , znači traže nekog jeftinijeg od Freya što me veseli.PlavaSlavonija86d
    Popravio sam ti...
  • Olmic
    3.6k
    ma jos cemo za kulenom plakat
  • Dzgšb
    818
    Jel ovo i Olmo ode u City ,i tu nam se smjesi par miliona.
  • Jaro
    7.3k
    ma zezam se s obzirom kaj se pise. Ionak ni o tom Freyu ne znam nista mimo statsa nekih jer niaam pogledao ni jednu utakmicu u kojoj je igrao. Tak da mi ne znaci nis oce ga dovest ili ne iki nekog treceg.
  • CastAway1986
    1.4k
    Je strašan je Frey, Antwerp s kojim igra pobjednik Dinamo-Aek ga se želi riješiti a mi bi ga dočekali ko Haalanda!!
  • Noel
    6.2k

    Traže boljeg, Tuci novi igrač Dinama do kraja tjedna hahahaah
  • Ivanmtk
    1k
    Navodno zapinje sa Stojkovićem.. Malog intrigita Feyenoord.. Jel zna ko išta o tome?
  • San Lorenzo
    15.6k
    Jel ovo i Olmo ode u City ,i tu nam se smjesi par milionaDzgšb

    Opa, opa, bit će za liječničke preglede!
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne znam nijedan klub da mu ovoliko treba da završi transfer
  • Eduardo
    20.1k
    Ne znam nijedan klub da mu ovoliko treba da završi transferMlađi referent

    Završili smo nešto?
  • gledatelj
    564
    Evo navodno i Sosa ide u Sevillu. Past će valjda i tu neka lovica.
  • Juznjak
    3.8k

    Izvor? Možemo li molim vas prestat s upisima koji sadrže riječ “navodno” bez ikakvog izvora. Izgleda ovako kao da je to sve plod tvoje mašte jer jedino što sam ja do sad pročitao je da njega Feyenoord ne zanima. Nemoj se ljutit, ovo je bio samo savjet, jer se takvi upisi ne shvaćaju ozbiljno baš, a čitajući ostale tvoje upise mislim da ti želiš sasvim suprotno.
  • Ivanmtk
    1k
    u pravu si. Ajmo vidit onda kako će se rasplesti.
  • Captain America
    17.7k
    Ne znam nijedan klub da mu ovoliko treba da završi transferMlađi referent

    Bio je tekst na Athleticu prije 3 godine kako Granovskaini (Abramovičeva desna ruka u Chelseaju) pregovori traju 2, 3 dana, dobiješ 2 ponude, hoćeš, nećeš, traži se dalje, ako nećeš. Bila je baš usporedba s Unitedom. Glazeri su imali M.O. naših stručnjaka s beskonačnim cjenkanjem i stalno su im propadali transferi. Razlika u rezultatima je bila očita.

    https://www.index.hr/sport/clanak/lequipe-kako-je-bogati-dinamo-zagreb-izvrsio-agresiju-na-francusku/2476138.aspx Ovaj tekst djeluje kao prapovijest što se sve događalo zadnjih mjesec i pol.
  • Orc123
    8k
    Josuha Guilavogui, zadnji vezni, peosle sezonw igrao u Wolsburgu 20+ utakmica, klasicni zadnji vezni, tj. Od 2014 je sluzbeno u wolsburgu... Ako je ograo kod Kovaca onda ima trkacku moc i zna igrati. Mogo bi nam Kovac reci par rijeci o njemu...zanimljiv ovako kaj ga vise gledam...ima iskustva i da se dovede na 2 sezone dok ne stasa Sucic ili koji drugi mladi. Mogao bi rasteretiti malo Miska ili u europi igrat u paru s Miskom i da Misko ima vecu slobodu. Slobodan je igrac ..moze igrati kvalitetno i stopera, donosi visinu i kvalitetu kod centarsuta..ispricavam se ne mogu naci temu igrace koje bi zeljeli gledati....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions