• The Undertaker
    5.3k
    Prema predstavljenom, za odluku su dovoljni glasovi Šimića i Perasice. Dovoljno je da se oni međusobno dogovore. Ako oni ne mogu surađivati, Šimić nema što raditi u klubu.
  • Mr Anderson
    8k
    Sve mi je to malo čudno oko tog Alžirca. Znači, bio je na liječničkom i nije prošao. Što sad to znači, ima problem, ali nije tako veliki problem da nebi mogao igrati? Po meni tu nebi smjelo biti kompromisa. Ili je zdrav i sposoban za profesionalni nogomet ili nije.
  • Zagi
    7.7k
    Zanimljivo.
    Mandat Vlatkice je uklesan u kamenu?
  • dzggzd
    172
    Vlatka Peras prelomila je i odlučila da Dinamo neće dovesti Alžirca, da ne treba trošiti novac na nepotpuno zdrave igrače, vez obzira što bi Titraouijeva odšteta bila svega 500 tisuća eura.

    Kako doznajemo, Dario Šimić i Marko Marić jako su 'gurali' taj transfer, oni su razmišljali da, ako ikakav rizik od ozbiljnije ozljede i postoji, on nije velik, a nije ni skup. Međutim, ostalo je na onome što je rekla Peras i Titraoui je, nakon što se mjesec dana sve činilo riješenim, na kraju napustio Zagreb.
  • The Undertaker
    5.3k
    Da. Ona je predsjednik Uprave i do nove skupštine je samo Barišić može smijeniti a nisam siguran da i on može.
  • Armagedon13
    959
    Ne znam što to treba Šimiću,kao čovjek za sportski sektor,a u biti ...
  • nwankwo646
    342
    I Fekir je pa liječnički u Liverpoolu pa je normalno igra za Betis...
  • Zagi
    7.7k
    U tu ne vidiš nikakav problem?
    I kaj sada, nek dođe novi SD il kaj već i Vlatka se ne slaže ni s njim i onda njemu otkaz?
    Da jednostavno Vlatka slaže momčad? Nek bude i trenerica u isto vrijeme, bar ćemo biti u skladu s modernim vremenima...
  • Noel
    6.2k
    Dobro i koja je alternativa sad tom Alžircu ako je on sad propao. Ako je po Vlatkinom onda vjerojatno Lindon Selahi ili Mateo Marić. Ili Rijeka ili Lokomotiva. Ako je tako nek ostavke daju i Biščan i Šimić kao nekad Soldo u eter.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Nego jeli i vi imate osjećaj da je Ljubicic koliko toliko bio bolji na lijevom beku nego u veznoj liniji, baš sam razočaran njegovim igrama!CastAway1986

    Ljubo kad vrati osjećaj igre i kretnje u sredini će biti sve bolji, fali mu mirnoće na lopti i tu očekujem napredak od njega u ovoj sezoni, veznjak kad provede godinu dana na beku izgubi osjećaj prostora a i pomalo kretnje , sasvim drugačija percepcija igre na puno zahtjevnijoj poziciji.

    On je jedini jučer bez problema pratio ritam utakmice, iako je tu bilo dosta bezglavog trčanja i to mora podhitno smanjiti i automatski će dobiti na mirnoći i boljoj distribuciji lopte.
  • sport
    3.3k
    Kad već cijeli dan spominjemo Perasicu,zanima me zašto zimus nije imala nos za kvalitetu igrača u odnosu na cijenu i stopirala transfer Perkovića iz Istre.
  • Armagedon13
    959
    I Šimić i njegov pomoćnik Marić u rijetkim medijskim istupima na upit o pojačanjima su isticali "da je naše naj veće pojačanje Bišćan". Za sada su se zaj...
    Posebno brine pad u drugom poluvremenu,tjelesna sprema
  • The Undertaker
    5.3k
    Da, to joj je posao. Ljudi zaboravljaju da je glavna odgovornost na Barišiću i Vlatki Peras a ne na Šimiću.
  • Orc123
    8k
    jadnica, kako uspjeva...sigurno radi za minimalac ili iz ljubavi prema Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions