• flexXy
    2.3k
    Ne znam kakvu poruku salje igracima kad kaze da ima 11-12 kvalitetnih igraca sta mogu bit u rotaciji. Motivacija na razini Cacica kad im je govorio da ne mogu igrat u top klubovima. Manje alibija a vise rada i predanosti Igore. Kratko i jasno: HOCEMO POBJEDU
  • Sunja86
    1.2k
    Slazem se uprava je kriva sto ga je uopce postavila za trenera
  • Orc123
    7.8k

    Frende, uz duzno postovanje nadam se da Cacica nilad vise necu gledsti na klupi dinama! Njegov nogomet se igrao peijw 10g a imao je te rezultate u hnl jer su ostali iz hnl bili uzasni za razliku od ove godine...a jedan Aek je duplo jaci od jednog Bodoa od peosle god!
  • nwankwo646
    342
    Ima je skoro isti kadar ka Čačić, a i sam ga je sreza. Bez obzira na sve, za kazati da imaš 11-12 igrača moraš bit glup, neopisivo glup. Kako god, svlačionicu je izgubija i prije ove izjave samo će sad svi dobiti potvrdu da je sam kriv za to.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nek on zaziva sta hocu
    Imas roster koji imas. Ne moraju imati kvalitetu ali ima da barem trce i budu kondicijski spremni.
    20 minuta smo igrali viktorije na nasem golu
    MUKA
  • San Lorenzo
    15.4k
    problem je šta je prvenstvo gotovo sigurno izgubljeno uz ovaj minusnwankwo646

    Prvenstvo sigurno nije izgubljeno nakon tri kola, ali je sigurno da se svi moramo osvjestiti jer ovaj hajduk nije onaj kojem je okosnica ekipe Maloča, Jurica Buljat, Paraiba i Haris Bukva, a s klupe sve nadgleda šjor Vulić...ljudi su kompletirali kadar (i to bez višemilijunskih bonusa) još prije mjesec dana, imaju solidnu ekipu i trenera koji ima pravi gard i energiju...zadnje dvije godine je bilo teško, ove godine će biti neusporedivo teže.
  • Krizy
    43.2k
    Jako čudne izjave gdje ubija klupu, ne daje povjerenje u preokret. Stoji samo dio u kojem kritizira upravu.
    Baš sam vjerovao da ćemo biti još bolji, u subotu tražim razlog da nastavim vjerovati u to.
    Ako ne preokrenemo protiv ovog klošarskog kluba, za mene će to biti najveći poraz otkako pratim Dinamo.
  • Fanboy
    2.6k
    Za Čačića sam rekao, on ima period od 6 do 9 mjeseci kad ok funkcionira i onda ide velik pad...Sa razlogom je smijenjen, ista stvar je bila u reprezentaciji gdje bi možda osvojili i EP da je prošao Portugal, a onda je uslijedio katastrofalan pad.

    Međutim, Bišćan nije razina Dinama niti je zaslužio voditi Dinamo. Zaostao je 25 bodova u prvoj sezoni za Bjelicom koji je Dinamu osigurao europsko proljeće i srozao Rijeku koja je do tada bila ali pari sa Dinamom.
    Ok, osvojio je kup, ali Dinamo je igrao na tri fronta sa rosterom od kojeg se nitko nije nadao da može na sve tri strane tako dugo.

    Ne mislim mu oduzimati postignuća, ali Dinamo igra baš loše i ne ulijeva sigurnost. Da nema Livakovića bilo bi danas nekoliko golova u najvažnijom tekmi sezone gdje imaš buran tjedan iza sebe, a odigraš kukavički.
    Novca ima, a pojačanja su kao da se radi o Gorici, a ne klubu koji napada skupine LP. Prodali se Gvardiol, Broz, Kova i sad Majer...Nitko od stožernih igrača nije otišao, imaš čitavo ljeto za posložiti, a momčad izgleda gore nego na kraju sezone.

    Svi su zakazali od uprave na transfer politici do same pripreme momčadi za sezonu.
  • Orc123
    7.8k

    Frende jel đozes uspoređivati skhupi, Ludogorec i Bodo sa jednim Aekom?? Jel mozes uspoređivati proslosezinsku Rijeku, Hajduk i Osijek sa sadasnjom! Problem je sto su se ovi digli a mi ostali na istom i jos ostali bez orse i ademija....tu Biscan nije kriv...ostao si bez 2 igraca koji znaju sto je ovakva itakmica u europi!
  • Cosey
    501
    Veće su šanse da dobijemo pet komada u subotu nego da prođemo dalje ako ćemo imati pristup kao u drugom poluvremenu.
    NIje to nikakav defetizam nego realan osvrt.
  • nwankwo646
    342
    da je hajduk ovako starta već bi se ponavljale pradavne fore o gospi, na -8 (vjerojatno) s lošom atmosferom i utakmicama koje dolaze ako ne odemo na veći minus, biti ću oduševljen.
  • dinon7
    849
    Zašto bi on kao trener uvjeravao sebe i cijeli svijet da ima vise od 11-12 igrača kad nema?
    Pa svatko tko je ikad pogledao utakmicu vidi da je naša klupa očajna. Opet ću reci, pogledajte reakcije igrača AEK-a nakon ulaska a pogledajte reakcije naših. Emreliju nije prošao jedan dribling, jedno stopanje lopte. Sucica neću ni komentirati. Ja imam osjecaj da se taj dečko traži po terenu.
    Jednostavno nema kvaliteta za dobiti jedan AEK koji ima. U sastavu 17-18 igrača na znatno višoj razini
  • Orc123
    7.8k
    Ja bas mislim da cemo s inatom odigrati u Ateni i vjerujem u prolaz
  • Orc123
    7.8k

    Pa oni uvedu rep. Grcke i onog ebenog Abrambata a mi Sucica ili Emrelija!
  • Cosey
    501
    nisam iz Zagreba i nije mi jasan broj od samo 13000 navijača u trenutku kad je Dinamu biti ili ne biti;Krulek

    Bez brige, svi se to pitamo. I nije da imamo odgovor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.