• Zagreb1992
    1.7k
    E da i samo da pohvalim ...Kad se grmilo sa zapadom Dinamo Zagreb baš sam se naježio
  • nwankwo646
    342
    Ova utakmica zapravo i nije problem, teško je svake godine opetovano prolazit kvalifikacije, problem je šta je prvenstvo gotovo sigurno izgubljeno uz ovaj minus i kolaps u igri, odnosima i poslovanju. Mila majko pa ni hajduk nije ovako tupav bija... Sami sebe s vrha bacili na niske grane
  • Krizy
    43.2k
    Da je zaspati večeras..
  • Mlađi referent
    12.3k
    Što učiniti u uzvratu?

    Teško ćemo previše moći napraviti.
    dinon7

    Nemoj me jebat da je ovo stvarna izjava, ovo moram čuti na svoje uši
  • Krulek
    440
    Znam da nije oportuno, a možda ni fer prvi put se javiti na forumu nakon ovakve diletantske utakmice i katastrofalnog početka sezone. Za Dinamo navijam već više od pedeset godina, svjedok sam 82., navijač na utakmicama Kupa prvaka, Kupa kupova i Kupa UEFE, početkom i tijekom osamdesetih kada su nam Portugalci bili crna mačka.
    Sve ovo navodim zbog nekoliko stvari koje moram naglasiti:
    nisam iz Zagreba i nije mi jasan broj od samo 13000 navijača u trenutku kad je Dinamu biti ili ne biti;
    poštujem BBB i njihovu navijačku agendu iako, iskreno , ne razumijem moment odlaska u Atenu sa znanjem što to može značiti/štetiti klubu, ali s druge strane bez njihovog navijanja ne bi ni bilo današnjeg Dinama;
    kako osim neuspješnim okarakterizirati raspad sistema u Upravi, neodlučnost oko dolazećih, a još više odlazećih igrača bez ikakve razumne komunikacije sa navijačkim pukom;
    zašto na forumu , ali i inače proglašavati neprijateljima/ mamićevcima svih koji pokušavaju objektivno reći da osovina šimić/bišćan neće donijeti Dinamu ništa dobro osobito u mogućoj ucjenjivačkoj kooperaciji sa trenutnom Zg vlasti.
    Nisam optimist, ali se kao stari dinamovac nadam da nećemo zaroniti u luzerski hajdučki mentalitet iz kojeg nas je ne tako davno izvukao Nenad Bjelica čije neimenovanje trenerom je kardinalna greška ove nesposobne razjedinjene uprave. Ispričavam se na duljini teksta, ali trenutna gorčina jednog starog dinamovca je velika.
  • Keyser Soze
    10k
    Točno moja pomisao, ak je ovo izjavio nek još večeras postane bivši
  • dinon7
    849
    Transfer politika kluba je u zadnje 2 godine očajna. Da, Biscan ima istu momčad koju je imao i klaun prije njega i klaun prije njega. Kada je Dinamo nekoga nadigrao u zadnje 2 godine? Ono bas totalno izdominirao? Pa mi smo Varaždine, Koprivnice i Pule prolazili na individualnu kvalitetu. Da nismo svo ono vrijeme imali Orsica pitanje kako bi se provodili i u okvirima naše lige. Godinama je ova skupina igrača nošena individualnom kvalitetom pojedinaca. Timske igre, auromatizma u igri nije bilo i očito tako skoro neće biti
  • Ali
    2.1k
    Statistika je nažalost neumoljiva.
    Lani smo u srpnju i kolovozu imali lošeg trenera i odigrali 14 utakmica uz jedan poraz (bodo u gostima) i dva X jedan u Varaždin u hnlu i jedan sa shupiem. Dakle na 83%

    Sada smo došli do blagdana Velike Gospe a odigrali smo 7 (sedam) utakmica sa dva poraza i jednim X , a pričamo o umoru ... i da na 62% smo.

    iz tog sastava smo pustili za nikakve novce Ademia i Oršića.

    Ako klub želi titule i nastup u najvišem rangu Europe, a nema razloga da to ne želimo i da nemožemo tada trener mora postaviti igru da u ključna dva mjeseca za klub iz RH mora biti na 80+% , trener koji osigura 60tak % mislim da mora sam reći da mu je u ovom trenutku to prevelik zalogaj. To je bilo i sa Cvitanovicem, Jurčevićem, Petevim, Jovičevićem .... to je tako ... bez obzira tko te je doveo na tu funkciju. Kao što vidimo Glava je tu čak i češće griješio u procjeni kod dovođenja trenera. Čisto da ne krenu sada njegovi zagovornici...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nasih je sto u grckoj, igraci su im fino vratili.
    Nema volje, nema trke, nema snage, nema nista.

    Nek se zale na male place,jebem vam mater ljudi rade za 500-600€ mjesecno a vi primate toliko u tisucama i onda se presetavate.

    Fuj

    ( isprike radi psovki ) meni je ovo sok i jednostavno ne vjerujem sto se desilo
  • San Lorenzo
    15.4k
    Teško ćemo previše moći napraviti. Treba psihički dići dečke i spremiti se za rat. Treba vidjeti i kakvo je stanje s igračima, Špikić je osjetio probleme na poluvremenu. Nisam siguran da imamo i približno kvalitetne zamjene za tih prvih 11-12 igrača. Ali idemo se boriti i probati napraviti sve da se vratimo kao pobjednicidinon7

    Whoa Igore, smanji taj optimizam malo...džizs... :eyes:
  • Captain America
    17.6k
    klaun prije njegadinon7

    Gospodin Čačić zaslužuje respect. Sjajan trener, grozan SD. Najbolji start u povijesfi HNLa, trenutak dekoncentracije Drmića i Mohe ga je stajao prezimljavanja u Ligi prvaka.
  • Sunja86
    1.2k
    Točno niti jedno pojačanje za prvih 11 nije dovedeno osim Boška Šutala kojeg su ozljede uništile a na to dodaj da smo ostali bez Ademia i Oršića
    Ali Bišćan nema opravdanja za ovo sto radi
  • Juznjak
    3.8k
    Briga me za Bišćanov stav i govor tijela, mora on prije toga promijenit pogled na nogomet koji Dinamo igra. Da smo mi igrali neko riskantno prvo poluvrijeme možda bih i razumio ovaj kukavičluk u drugom. Ali ovako… stvarno mi ništa nije jasno. Imao je samo na poluvremenu reći da sve rade isto kao i do tad i to je to. A on se odluči od prve sekunde povući u svojih 40 metara. Najveći je problem što to nije igra koju Dinamo želi igrati, a i koju zna igrati. Džaba nam sve što je bilo dobro u prvom poluvremenu. Na kraju prvog poluvremena razmišljam kako je Ljubičić strašan vezni, kako Petković odlično igra, kako je sve super. I onda u drugom poluvremenu upravo ta taktika ubije sve što je bilo dobro. Nikako ništa od toga nije moglo doć do izražaja. Mogao je Petković primit 100 lopti u drugom poluvremenu, što nam znači kad ih prima u svojoj polovici, tj. što je najgore ne prima ih nego se ubija da dođe do lopte. Ne znam ni sam kako smo stvorili onih par šansi u drugom poluvremenu, vjerojatno ne znaju ni oni. I da, najviše boli ovo mahanje trakom na kraju. Fali nama igrač koji će sve dat Dinamu pa će onda i suigrači to osjetiti. Fali Ademi. Fali taj koji će reći da ne ide za sve pare ovog svijeta iz Dinama i kojeg će zabolit to što ovaj maše trakom pred navijačima. Ovako mi izgleda da ih boli ona stvar i da nisu ni 1% ovu utakmicu osjetili bitnijom iz već poznatih razloga. Razočaran sam, tužan, imao sam osjećaj da će 3-0 završit za nas i onda me demantiraju s dogovorom u svlačionici. Vjerujem još uvijek u prolaz, neće biti nimalo lako, a da budem iskren, nisu ni zaslužili da im bude lako, sad lijepo nek pišaju krv u Grčkoj za prolaz. Definitivno imaju realne šanse za okrenut ovo, osim ako ne promijene stav kad imaju rezultat koji nam odgovara. U suprotnom ćemo imat problem s cijelim HNL-om.
    Dinamo Zagreb iznad svih!
  • dzg717
    1k
    Ceka nas jos jedna tekma bez napadaca wuhu.. Ali čudesni Petko ce zarolat dva igraca Rudesa kad se niko nece nadat
  • Orc123
    7.8k
    Biscan je apsolutno sve rekao kako je...ima svoju odgovornost ali najveca odgovornost je na Upravi! Amen! Vecina nas je govorila da mjesec dana kasnimo s igracima! Biscan ru nije nista kriv
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.