• bluelions
    320
    Meni Biscan izgleda ko da je u teškoj depresiji...izgled, pristup.
    Nadam se da je ok I da ce uspjeti nešto iskombinirati do subote, inače mora pasti otkaz
  • LeonianWrynn
    162
    Bojim se za budućnost kluba nakon ovog
  • Captain America
    17.6k
    Jeste li ljuti na upravu, nema pojačanja?

    "Treba reagirati. Ako želimo igrati nogomet visoke kvalitete i biti konkurenti pa čak i na nešto nižem nivou od ovoga, jer igramo na dva kolosijeka, ovo neće biti dovoljno. Puno se priča, malo toga se realiziralo. Ne znam što će biti dalje, ja o tome ne odlučujem. Dotad se borimo s ovim što imamo.

    Nema tu nikakve poruke upravi, sve se vidjelo danas. Sjetite se utakmice s Hajdukom. I tad smo imali sličan problem. Ne želim da ispadne da se žalim, ali moramo reagirati. A da ne spominjem mogućnost odlaska igrača, onda će to biti još ozbiljniji problem.

    Sigurno da je sad već kasno. Prije mjesec i pol dana smo trebali imati igrače tu da budu spremni odigrati koliko treba. Sat vremena su izgledali baš dobro, ne sjećam se da je AEK u tom periodu uspio išta posebno napraviti osim jedne šanse. Šteta je da se ovako završi.

    Jako teško je bilo gledati sudačku nadoknadu i pribojavati se da ćemo primiti još jedan gol i to na najjeftiniji mogući način. Korneri, duge lopte, napamet ubačene lopte... To je jako loš znak. To se ovoj momčadi ne smije dogoditi."

    Kuha se fino. Zgodna poruka upravi. Kuka da je trebo imat igrače, a nakon 10 dana odmora mu Ivanušeca hvataju grčevi.
  • Benito
    823
    Bišćan se mora opasno promijenit u svojem stavu i govoru tijela prema van jer ovo je cirkus, i na ovo se trebaju dat pravi i ozbiljni odgovori jer ako se ovo događa svaku tekmu, i svaku tekmu izgubimo na isti način pa ne razumijem kako se to ne korigira...burazu velim na tribini nakon prvog pol ovo je super samo da se ne povučemo i čekamo jer ne bu dobro i oni od prve sekunde drugog poluvremena u blok odmah...ovaj poraz me toliko zabolio da neću spavat tri dana i već znam da će bit napeto doma zbog moje nervoze tak da ću odmah ić spavat u boravak...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    kako god...na odgovornima je važna odluka!

    čekati s bišćanom, istrpiti očite probleme i nadati se da će neke stvari naučiti s vremenom...
    dati mu otkaz i dovesti ozbiljnog trenera...
  • dinon7
    849
    Prvo poluvrijeme smo ih pojeli. Tko god sto rekao. Oni su izgledali potpuni izgubljeno na terenu. Sve je izgledalo kao da će to biti jedna lagana pobjeda. Nakon 10 minuta drugog poluvremena, shvatio sam da smo na korak od poraza. Uvođenje Emrelija umjesto Spikica, Baturina na krilo, izmišljanje pozicija nas košta glave. Momčad jednom zamjenom izgleda izgubljeno. Zašto od Mohe i Emrelija pokušava napraviti igrače? Moha je najveći kikser kojeg ja Pamtim u dresu Dinama. Danas je 4,5 situacija zakuhao svojom neinteligencijom i lošim odlukama. Još kad dodamo da ja kod većine tih situacija blizu bio Ljubo, nema potrebe ništa dodati. Ja vjerujem da ova ekipa s prvih i najboljih 11 tamo može pobjediti.
    Nije da želim braniti Igora, ali svaki njihov igrač koji je ušao s klupe je dobio nešto pozitivno ekipi. Naše letve su donesle samo probleme
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mogu ja i poraz prezvakati, ali mi nismo bilo domaca ekipa danas
    Nasi igraci se vuku po terenu. Alooo, mi nemamo snage, imas roster od 40 igraca, nasi su polu mrtvi.

    I u prvom i u drugom poluvremenu sam primjetio kod izvođenja auta ili kornera da se šetucka do lopte.

    Psiholoski nabijas protivniku pritisak i trcis do lopte da ju sto prije vratis u igru.

    Alibi igra, lose lose

    Sto se tice navijanja, prvo poluvrijeme dobro, drugo slabo jer je vecina cekala neki gol, neku akciju, bilo sta da krene huk
    Oni su nas zbili u nasu polovinu.

    Mene je sram
  • Sunja86
    1.2k
    Dinamo u zadnje 3 godine nije doveo niti jedno pojačanje za prvih 11 toliko promasenih prijelaznih rokova je doslo na naplatu. Uz to ovakvo vođenje utakmica od Bišćana je katasrofalno.
    13 000 gledatelja Zagrepčani koje se deklarirate kao navijači Dinama srami te se čast izuzetcima!
  • Olmic
    3.6k
    odgovorio si sam sebi u zadnje 3 rijeci
  • Captain America
    17.6k
    dovesti ozbiljnog treneradb-izbjeglica

    Ovaj klaun je trebao biti ozbiljan trener. Ako im je prvi pick ovakva apokalipsa po klupske ambicije, kako očekivat da mogu dovesti nekog boljeg?
  • zagr
    505
    ajde dobili bumo aek u grckoj, treba bit optimist
  • Franjo
    2
    Sprdali smo se sa RTV serviserom, ali on je brzi vlak za Biscana. Ne vidi da je Ljubicic igrac manje. Svugdje je po terenu ali nema ga nigdje. Zamjene bez ikakvog plana igre, svaka nam je samo spustala tempo. Misic cijelu utakmicu igra sam i naravno da dolazi do greske. Prtljanje u zadnjoj liniji i mora doci do pogreske.Nazalost Biscan nije dorastao za trenera i ove godine cemo tesko biti prvaci u HNL-u.
    Pojacanja su samo prinove i kada nam ode Ivanusec i Sutalo tesko cemo to nadoknaditi.
    Ocito je i da ova prica sa Simicem nece biti dobra. Nazalost gdje nema cvrste ruke nema ni rezultata.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    nije mi jasno ni ovo kukanje oko tanke klupe i pojačanja...

    jel on pustio jankovića u rijeku? jest!
    jel on praktički otpisao drmića? jest!
    jel on otpisao menala i poklonio ga dalje? jest!

    evo...samo to su u najmanju ruku 3 dobra, solidna igrača koji mogu pomoći, barem ući s klupe!

    čovjek na klupi ima perića (igrao je i veće utakmice), francuza i boška šutala...perkovića je očito otpisao... danas mu stopera igra bočni igrač!

    također...dobio je bernauera, dobio je japanca, dobio je korektnog lijevog bočnog, nitko od kostura ekipe nije otišao! koliko pojačanja treba? 7-8? pa nije dinamo u vlasništvu arapa pa da novac pada s neba...
  • dinon7
    849
    Jeste li ljuti na upravu, nema pojačanja?

    Treba reagirati. Ako želimo igrati nogomet visoke kvalitete i biti konkurenti pa čak i na nešto nižem nivou od ovoga, jer igramo na dva kolosijeka, ovo neće biti dovoljno. Puno se priča, malo toga se realiziralo. Ne znam što će biti dalje, ja o tome ne odlučujem. Dotad se borimo s ovim što imamo.

    Nema tu nikakve poruke upravi, sve se vidjelo danas. Sjetite se utakmice s Hajdukom. I tad smo imali sličan problem. Ne želim da ispadne da se žalim, ali moramo reagirati. A da ne spominjem mogućnost odlaska igrača, onda će to biti još ozbiljniji problem.

    Sigurno da je sad već kasno. Prije mjesec i pol dana smo trebali imati igrače tu da budu spremni odigrati koliko treba. Sat vremena su izgledali baš dobro, ne sjećam se da je AEK u tom periodu uspio išta posebno napraviti osim jedne šanse. Šteta je da se ovako završi.

    Jako teško je bilo gledati sudačku nadoknadu i pribojavati se da ćemo primiti još jedan gol i to na najjeftiniji mogući način. Korneri, duge lopte, napamet ubačene lopte... To je jako loš znak. To se ovoj momčadi ne smije dogoditi.

    Navijači?

    Hvala im na podršci, od prve sekunde su osjetili da nam treba. Dečki su ih nagradili s jako dobrom igrom, izgledalo je pozitivno, a činilo se da će tako i završiti. Nažalost, nismo im mogli priuštiti pobjedu.

    Što učiniti u uzvratu?

    Teško ćemo previše moći napraviti. Treba psihički dići dečke i spremiti se za rat. Treba vidjeti i kakvo je stanje s igračima, Špikić je osjetio probleme na poluvremenu. Nisam siguran da imamo i približno kvalitetne zamjene za tih prvih 11-12 igrača. Ali idemo se boriti i probati napraviti sve da se vratimo kao pobjednici.
  • austrijanac
    4k


    Covjek je sve iskreno rekao.
    Isto ono što nekolicina nas tupi vec tjednima.


    Ne treba cekat 1.9. i onda suditi transfere.

    Ti transferi su davno trebali bit odrađeni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.