• NitkoBitan
    17k
    Kakav stari luzerski Dinamo?

    Treba vratit Mamica...
  • NZG
    27
    Tesko je nac prave rijeci nakon ovakve utakmice al neke stvare bodu u oci, hvalio sam taj odnos izmedu igraca i navijaca u zadnjih par godina bas jako i to je bilo predivno za vidit. Od slavlja po benzinskama do svake pobjede Dinama kod kuce a i na strani al tesko mi je i boli me kad vidim da npr. aekov igrac slavi gol ispod Sjevera sa podignutom crnom trakom, time provocirajuci tribinu i sve prisutne ( boli njega k za mrtvog covjeka) i da ne postoji neki Ademi u ekipi koji ce doc i uletit među njih i poslat ih na njihovu polovicu i time dat do znanja deckima koji leze po samnicama da nisu sami i da im je stalo. Također da su decki danas imali malo vise muda i da su pokazali grcima ko je gazda na terenu u Zagrebu i uletili koji put pod noge pa makar dobili i zuti karton mislim da bi barem zadovoljili navijace jer bi tim pokazali da se bore i da im je stalo. Ne znam, ceka nas pakao u Ateni al ja idalje vjerujem i nadam se da ce se poslozit i odigrat musku utakmicu. DINAMO ZAGREB!
  • db-izbjeglica
    15.3k
    ma on čak i zna pripremitii utakmicu...i danas je dinamo odigrao jako dobro prvo poluvrijeme. međutim, bišćan jednostavno nema sposobnost upravljati utakmicom i prilagođavati se onome što se događa na terenu, donosi krive odluke i utakmice mu pobjegnu iz ruku...

    pa nije ovo prvi put...sjetimo se samo U21 repke i onog raspada sustava protiv norvežana.
    jednostavno ne može biti slučajno.

    ajmo bit realni i bišćana promatrati kao i trenere prije njega, nema gledanja kroz prste zato što je "uno di noi"
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Da je u HNL-u Dinamo sa 9 bodova i da se igra dobro moglo bi se reći da je ova utakmica iznimka i da se imamo čemu nadati u budućnosti. Nažalost ovo je konstanta loših rezultata i imam grč u želucu svaki put kad igra Bišćanov Dinamo jer se nekako uvijek osjeti da će se dogoditi sranje. U Europi se ne treba nadati ni protiv AEK-a ni protiv Sparte jer su to kondicijski i taktičko toliko superiorne ekipe da dinamov individualni kvalitet ne može ni izbliza nadoknaditi trenersku superiornost protivnika ali sada se pojavljuje i novi moment a to je da nitko živ ne može garantirati da će Dinamo u sljedeće 3 HNL utakmice (Rijeka kući, Osijek vani, Belupo kući) uzeti više od 4 boda. Sada i prateći HNL imamo grč u želucu jer strahujemo da će Hodža ili Janković imati svoj dan.
  • Praskaton
    2.3k
    Kao sto ne mozemo dovest igraca koji bi radio razliku,nekog kapitalca tako vjerujem da ljudi koji vode dinamo nisu u stanju dovest kvalitetnog trenera jednom kad Biscan bude bivsi..

    Da proba Cacic opet
  • IstokKa96
    671
    A kako smo pljuvali po gospodinu Cacicu...Biscan je 6 mjeseci u klubu i napredak je tocno nikakav, dapace...ni eventualni preokret u Ateni nece promijeniti misljenje o njemu...

    Bilo bi jako lijepo da se sportski sektor okrene trazenju zainteresiranih i po mogucnosti kvalitetnih trenera koji ce probati preokrenuti ovu losu situaciju ili neka konacno kazu da ih uprava sabotira pa da svi znamo pravo stanje jer ako je ovo odraz njihove (ne)sposobnosti, molim novi par dinamovaca i dobrih deckiju u klub inace miris na sezonu 'lige za bedaka' (pokupuj polupanicno sve kaj vrijedi u HNL-u i ocekuj neocekivano).

    Hvala Igore na nicemu i sretno u nastavku karijere.
  • Bruh
    925
    Čačić dinamov Čanadi ; ) ma bit će sve okej zabijamo 3 komada u ateni pa nek si oni misle
  • Ivanmtk
    1k
    Ne možemo tako razgovarati
  • Olmic
    3.6k
    cacic je za biscana mourinho
  • luka modic
    622
    Ljubicic los bek,jos losiji veznjak,Misic je za HNL prekvalitetan al on se ne moze nametnut jacim momcadima jer jednostavno nije takav igrac,Spikica necu ni komentirat
  • serbus
    4.1k
    Ja inače mrzim te neprovjerene informacije za koje nemogu garantirati ali eto tu na Viru se kunu da je Petković jučer bio ... Ako te se pustilo na taj put dan prije tekme teška depresija... Ako netko ima facebook da malo to istraži....
  • Captain America
    17.6k
    Ja inače mrzim te neprovjerene informacije za koje nemogu garantirati ali eto tu na Viru se kunu da je Petković jučer bioserbus

    Jučer je bio na slikama s treninga, nema šanse.
  • IstokKa96
    671
    @Olmic za mene je, kolikogod se bilo tko ovdje izrugivao na to...
  • dzg717
    1k
    Ovo vise nije slucajno, po meni ili prodi AEK ili otkaz. Mi ovakve utakmice gledamo i protiv Gorice pa jel vise moguce?
  • vjeko1701
    8k
    Ma ova utakmica je sramota. Nakon svih događanja i prvog poluvremen onako beskrvno ući u drugo, ma bolje da su samo nabijali naprijed nego one gluposti oko vlastitih 16. Dopustili ovima da te tako dobiju doma nakon svog blata i sranja koje su sasuli po klubu i svima nama.

    Nema tu krvi, nema tu strasti. Samo kod Ristovskog i Livakovića vidim neku želju ali fali tu lider. Fali neko ko će skupit muda i napraviti ono kaj je potrebno. Očito Dinamo jako dugo neće naći adekvatnu zamjenu za Ademija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.