• Jurki
    9.8k
    ovo nema veze sa srecom. Izađeš van drugo poluvrijeme ko nekakva pickica.
  • DrawTube
    3.6k
    Jedino što mi je sad pozitivno je ona šugava najava početka renovacije Kranjče u proljeće
  • dinon7
    578
    Koliko god velikim djelom on bio kriv za ovakav pad ekipe, opet se pokazalo da on jednostavno nema, bas nikakvu kvalitetu na klupi. Niti jedan igrač na toj klupi nije iznad prosječnog HNL igrača
  • Deleted User
    0
    osim jednog pijanog nasrtaja na neke forumaše nisam dugo ovdje tipkao a više se i ne sjećam zašto. uglavnom, o biščanu i ekipi ajmo suditi nakon uzvrata. zašto bi bilo nemoguće dobiti tamo ? neka se dečki pokažu pa ćemo vidjeti. o današnjoj tekmi ste sve rekli pa nema smisla da i ja ponavljam rečeno. ukratko , drugi dio teška depresija i potpuno zaslužen poraz. skoro pa replay tekme s tovarima.
    ono zašto sam se ja ulogirao i tu nešt tipkam....cijelo jbn ljeto slušamo tzv medije o rasprodaji dinamovih igrača. što se tiče pojačanja čak i nemam ništa protiv osim što nam treba još veznjak dobar i napadač. ali što se tiče te rasprodaje ...pa BTJ tko vodi ovaj klub ??? mi se ljutimo na tzv medije što šire paniku, xy vijesti o odlasku naših glavnih igrača, ali tko je iz kluba stao pred mikrofon i rekao jasno i glasno NEMA PRODAJE dok ne ostvarimo strateške ciljeve u europi, a nakon toga ćemo pričati o tom. tko je začepio usta lešinarima i dao mir ekipi ?! mislim da bi to svatko od nas da vodi klub to rekao, ali eto ekipa koja vodi naš klub nema tu potrebu. naravno da igrače pogađaju te priče, nekog manje nekog više , ali oni su ljudi i to ima utjecaj na njih. a mi u isto vrijeme igrao krucijalne tekme europske i početak prvenstva. inače, dario šimić je osoba koja je u zadnjih 10-15 god promijenila zanimanja i interesa preko nekoliko pa samim tim taj lik mi uopće ne ulijeva povjerenje. to mislim od prvog dana i dao Bog da sam u krivu ali eto ajmo vidjeti. NEMA DEPRE, IDEMO U ATENU NA POBJEDU PA KO ŽIV KO MRTAV . ZDS
  • Blue Austrian
    337
    Kad slusam Biscana imam dojam da je on gotov, mislim psihicki, ono luzerski.
  • hardek
    1.9k
    Fizički naša ekipa izgleda kao juniorska ekipa u odnosu na njih, a kad je tako naša bi trebala biti tehnički superiornija al ovo u drugom poluvremenu je bilo rang sredine HNL-a. Moharami je zakuhao jedno 4,5 lopti kad je bio pod pritiskom i dodavao niske lopte u sredinu terena, Ljubičić pod presingom jednostavno nema tu finoću za primit i odigrat kvalitetnu loptu. Jedno od gorih drugih poluvremena Dinama u Europi u zadnjih 5,6 godina definitivno
  • Praskaton
    2k
    Mozda sam pod dojmom utakmice al nisam zabrinut za europu.
    Hajduk se dize ima kvalitetu i na krilima euforije(s kojom se cesto rugamo) moze nam napravit razliku dok se mi poslozimo,pogotovo jer vjerujem da nece igrat europu.

    Ne znam ni sam,htio bi vjerovat da Igor ovo moze izvuc i popravit stvari ali...
  • Keyser Soze
    8.8k
    Dopustili smo da nam onaj smećar maše crnom trakom ispod sjevera u čast osobe koja je s drugom grupom išla noževima na naše. Odavno se nisam lošije osjećao nakon poraza, hvala Bišćanu i bolikurčini igrača koje očito ne jebe ni 2% kaj ljudi dolje trunu u zatvoru, fuj


    također molim moderaturu da me banaju do utakmice s AEKom u Ateni jer imam želju napisati puno stvari koje ne bi trebao.
  • NitkoBitan
    13.7k
    Ako i igramo EL il KL Boze moj. Ajmo razapet sve osim luzera, mislim kakav je to stav u drugom poluvremenu...
  • Majki2111
    2.9k
    Kaj je reko Bišćan sad na TV?
  • Georginho
    62
    Jedina svijetla (jako svijetla!) točka današnje tekme su navijači. Svaka čast na navijanju
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Hladan tus. Nasi igraci ne mogu hodati. Di je kondicija? Trka bez lopte, otvaranje, svaka lopta na petka. Covjek ne moze hodati. Ovaj ga spremio u dzep

    Ukratko,ja sam bas tuzan trenutno.
  • Orc123
    6.2k
    Trebalo nam je par kapitalaca koje nismo doveli, trebao nam je def. Vezni, trebao nam je jedan robustan napadac! I igraci trebaju igrati svoje pozicije a ne Risto stopera, a Emreli krilo!
  • DiddyGuela
    1.4k


    Umor.
    Decki su zeljeli ali nije islo.
    Lopa je okrugla.
    Danas svi igraju nogomet...idemo u rat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.