• austrijanac
    2.7k
    to je zato jer puno boljih i jeftinijih igrača ima u drugoj Francuskoj.
  • striko
    1.2k

    Zato sam i napisao da je germanijak izvor. Nisam istraživao
  • Orc123
    5.5k
    Nemamo mi pravog zadnjeg veznog! Nemamo zamjenu za Petkaa! Emreli je Petko za siromasne....a ovaj ga gura na krivu poziciju....
  • Krizy
    38k
    Rog protiv Dinamo Tbilisija pod Cicom
  • Filip 91
    577
    Bišćanu smrade - odlazi...
  • Orc123
    5.5k

    Koga smo platili to 7mil eura?
  • Jean
    12
    Sve mogu prozvakat u ekipi ali Ljubicica nikako,decko je dezorijentiran totalno.
  • Bosna86
    11.6k
    Gledajte sve ovo s pozitivne strane… Prag je lijep grad
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    napisao sam posljednja dva ukupno, dakle Perković i B.Šutalo, i zaboravio na Bernauera, dakle to se već penje na 8...
  • Zagi
    5.6k
    Nema nogometa protiv dobrih ekipa sa Mohom na beku i pogotovo...
    ...POGOTOVO sa Ljubom u prvoj na veznom.

    To dečki moji, nije za Dinamo. Kraj priče.
    Toliko pogrešaka u dodavanjima, odlukama.... Max 30 min po tekmi na neku olfo svježinu kad ih već plaćamo...
  • Jurki
    9.2k
    Ljut sam. Lose lose jako lose.

    U drugoj tekmi ocekujem da s mudima uzoraju teren ili Igore hvala lijepa i doviđenja.
  • blue heart 72
    1.4k
    Prvo poluvrijeme odlično, a drugo živa katastrofa. I to nažalost nije prvi puta. Točno sam sinu rekao kod onog kornera da će se ponoviti tovari. Sreća smo imali raspoloženog Livija na golu, inače bi već bilo sve riješeno iako su nam i ovako šanse minimalne
  • Captain America
    14.6k
    Jučer je Globan pričao kako s obzirom na malu razliku u lovi, ne bi bila loša konferencijska s obzirom na kvalitetu protivnika i kolko prostora imamo za nabiti koeficijent. Do tad sposoban trener skine posložit stvari.
  • Mihaljević
    8.4k
    Ja bi pristao na konferencijsku ove sezone samo za naslov prvaka , HNL bitniji od Europe 3 puta ove sezone... Al šta se nama događa ove sezone? Koji nam je kurac? 0% sreće , pa cijelu 22/23 smo jednom izgubili na Maksu , velika Gospa danas mi već dva puta izgubili ...
  • austrijanac
    2.7k
    Ma poraz još nekako, ali doc sutra na posao među svoje Austrijance i slušat kako Mišić nebi mogo igrat za BlauWeiß Linz, to nikako...


    Bolovanje do kraja tjedna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.