• striko
    1.2k
    Ne znam kada smo imali trenera da izvlači 120% iz momčadi. Da smo Bjelicu uzeli imam osjećaj da bi sada i Oršić igrao.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Većina argumenata pri dovođenju sadašnjeg trenera korištena i za Tolića:

    "veliki dinamovac i dobar dečko"

    kod obojice, barem po dosad viđenom isti problem: nisu za dinamo

    Žao mi ko psu što se ovakve stvari događaju baš ove godine, nakon Sheratona i svega što je moglo i trebalo ljepše i bolje.
  • DrawTube
    3k
    Luzerski mentalitet u svlačionici...
  • jp23
    2.2k
    Livakovića da nije bilo, ovo bi bilo horor za gledati. Ristovski ne može stopera u Europi igrati nikako.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Ako Bišćan već nije bivši, onda nabit u guzicu i onog tko o tome odlučuje, bio to Šimić, Peras ili Sveti Petar

    Laku noć
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Orc, mišić ti je najgori igrač danas, i svaku tekmu koju smo mi inferiorni on je izgubljen, a za ostale, bišćan, šimić, petko, neka svi idu di im je volja. Suze prosuti neću. Najvažnija tekma po meni nakon partizana. Prvo za 10. I onda se pokaže trener i sve uništi. Débil i ziheraš,nema mjesta u dinamu. Odi u Osijek, rijeku i povedi šimića. Pa bjelica je za njega king
  • Nevo7
    608
    Agonija zvana Bišćan. Doviđenja, nije kalibar za Dinamo.
  • Captain America
    14k
    Što očekivat kad Dinamo vode ljudi koji ovakvu neznalicu uzmu kraj Nenada Bjelice. Potpuno sam ravnodušan. Žao mi je jedino fantastičnih navijača koji su za odlično navijanje dobili ovakvu kiflu od prezentacije.
  • Orc123
    5.2k
    Kad bi se desilo da nam odu 3/4 reprezentativca mi smo slabiji od Hajduka! A kad bi orisla sva 4 mozemo zatvorit vec sad sezonu! Opet Emreli na krilo bez veze! Treba nam zađjena za Misica!
  • BBB Baranja
    232
    Svi beskicmenjaci mars iz Dinama!
    Hocemo opet kukat da nam novinari ruse atmosferu kad krenu naslovi od sutra (POTPUNO ZASLUZENO)??
  • Ludovic IX
    5.5k
    Protiv hajduka sjebu livi i pwtko a danas mišić. Nevjerojatno da se Hajduk ponovi u manje od mjesec dana
  • NitkoBitan
    12.3k
    Evo opet dramaša. Kao zene u PMSu
  • Boogieman
    307
    Ovi igrači su zadnjih dana ili živjeli u nekom balonu ili im događanja iz Atene nisu dobro preneseni. AEK i njegovi navijači su toliko govana nabacali na sve nas da je to nezabilježeno u zadnjih bar 30 godina, a ovi odigraju 2. poluvrijeme kao pizde. Psiha nula. Nadam se da ih čekaju besane noći u razmišljanju o osobnom pristupu. Sramota.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Bišćan neće večeras bit bivši, ali mora sredit ekipu i razjebat picke za 4 dana usred Atene
  • nwankwo646
    342
    Izgleda da ona tetovaža ipak puno govori...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.