• Jurki
    11.7k
    Bas jadno od nase strane.
    Ciganimo se za svaki cent, pa kak onda mislis pojacati momcad?
  • Orc123
    7.9k

    Istina, jer ovo nije prvi slucaj. Gotovo da je postalo pravilo ovaj prijelazni rok. S tim da su decka zavlacili duze od tjedan dana u zg....s druge strane istovarit cemo opet u hnl 7mil eura jer ocito da tu treba pokazivati misice, a vani smo kamilica! Nemam nista protiv dvojca iz loxe koji bi trebali stici, posebice mi se sviđa što dolazi Stojke, a eto Kaca prosao lijecnicki onako frisko zalijecen a alzirac nije, no ne nebitno samo mi malo nejasno kako onda mozemo odbiti tj. Uprava sropirati transfer Freya, ciganjenje s jos jednim kapitalcem u vidu Tunizanina i td. I ona famozna kao da ima u Francuskoj odmah ppojacanja za dinamo za 2mil eura. Trebamo nac balans....vidjet cemo sta ce biti do kraja prijelaznog roka jos!
  • OsamŠest
    3.3k
    Stjelja se upravo uživo sa Maksimira javio na Dnevniku. Kaže da Kačavenda i Stojković sutra postaju igrači Dinama, a vrlo je moguće da se sutra posljednja utakmica Šutala za Dinamo.
  • Mihaljević
    9.8k
    F3guaB1XIAArcl5?format=png&name=900x900
    Kako volim ove komentare, Kačavenda je samo bonus za Stojkovića, Kačavendu ne bi doveo... Ma pokidaj ih sve Kača!!!!
  • Eduardo
    20.1k
    Sutra posljednja tekma Šutala? Koga će umjesto njega gurnuti u onu divljinu u subotu koja će biti sve samo ne nogomet? Bernauera ili Boška koji je rekonvalescent i još nema upisanu minutažu ove sezone? Ili će upariti Ristovskog i Perića? To bi bio vrhunac neozbiljnosti.
  • dinon7
    870
    Pa ja vjerujem iskreno da su mislili posljednja u Maksimiru, prije nego posljednja u dresu Dinama. Njega moramo imati u onom grotlu u Ateni
  • Captain America
    17.7k
    Ko će uopće biti zamjena za Josipa? Nadam se da se odustalo od kombinacije s Riletom na stoperu jer ako je bilo problema s branjenjem centaršuteva protiv hajduka i Astane, što će biti s ozbiljnim ekipama.
  • miro
    4.4k
    Meni se čini da je Titraoui žrtva toga što dovodimo Kačavendu (znam da nije 6-ica, ali ozbiljno povećava konkurenciju u vezi)
  • Orc123
    7.9k
    On je imao neke probleme na lijecnickom ali rizik je bio mali ali neki ga nisu zeljeli preuzeti...nema to veze s Kacom! Pocelo se gledat na svaki euro!
  • marcio amoroso
    36.4k
    On je imao neke probleme na lijecnickom ali rizik je bio mali ali neki ga nisu zeljeli preuzeti..Orc123

    Jel ti imaš provjerene informacije?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne vidim čemu hejt ako čovjek stvarno nije zadovoljio liječnički. Zašto bi ga uzeli? Pa nije epohalni igrač

    S druge strane, ako smo ga zavlačili i na kraju odjebali jer nismo imali konzesus uprave, to je sramota za klub.
  • Orc123
    7.9k

    Nemam, cuo sam od nekih ljudi da imao peoblema na lijecnickom ali nisu insajderske....tak su i mediji prenjeli...nikad necemo saznati konkretno
  • marcio amoroso
    36.4k
    Nemam, cuo sam od nekih ljudi da imao peoblema na lijecnickom ali nisu insajderske....tak su i mediji prenjeli...nikad necemo saznati konkretnoOrc123

    Ok, jer po onom zadnjem upisu mi se činilo da si doktor koji ga je pregledavao ili bar medicinska sestra.
  • Orc123
    7.9k
    Sama logika nalaze da je bilo ipak poteskoca na lijecnickom, kakvih? Ocito ne prevelikih ali dovoljnih da se ne ostvari transfer ...na kraju krajeva vise nije bitno. Ne vjerujem ipak da su decka vukli u zg i da je prosao lijecnici i da bi ga na kraju od.ebali radi neslaganja....
  • xavier
    12.1k
    On je imao neke probleme na lijecnickom ali rizik je bio mali ali neki ga nisu zeljeli preuzetiOrc123

    cuo sam od nekih ljudi da imao peoblema na lijecnickom ali nisu insajderskeOrc123

    Nemoj se ljutiti, ali stvarno bi trebao malo poraditi na izražavanju da kad nešto napišeš, bude jasno radi li se o tvom mišljenju, insajderskoj informaciji ili o nečemu što si pročitao u novinama.

    Prvi post ti je kao da si danas s Vlatkom na kavi razglabao o transferima, da bi onda u drugom rekao da se radi o rekla kazala informacijama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions