• Armagedon13
    959
    "Navodno pao na liječničkom"
  • Captain America
    17.7k
    Možda su se nizozemska goveda javila Loxi jer ništa od Ivanušeca, a trebaju krilo :joke:
  • Maximo
    490


    Ovo je zapravo jedino dobro u tom članku šta sam vidio...
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ovaj olivari ne zna gdje udara vise....
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ja imam osjećaj da ni ovi u klubu ne znaju gdje udaraju.
  • Maximo
    490
    Da, definitvno najčudniji transfer rok dosad...
  • Orc123
    7.9k
    Da Yacine je imao problema na lijecnickom i nije prosao, tj. Nasi se nisu uspjeli međusobno dogovoriti da li isplati riskirati ili ne....
  • Beowulf112
    326
    Ma pitanje sta bi bilo od tog Titraouia..alzirska liga...i to nije najbolji klub lige vec tamo sredina table..uopce nevrijedi plakat za njim
  • Zagi
    7.7k
    Nije baš ni Loxa najbolji klub lige pa s njima najbolji posao delamo.
    Čine se slični klubovi, akademije za prodaju...
  • Orc123
    7.9k
    Eto loxa je sam vrh EU nogometa i samo 5 puta skuplji nego bi ovaj bio....ne vrijedi plakati ali ne treba ni podcjenjivati jer je ta akademija izbacila puno odlicnih igraca. Kakav bi bio ne znamo i necemo saznati....ali ocito je da su u klubu 2. Struje kod odlucivanja u transferima, a to nije dobro. Zato su i neki transferi propali, a neki su oznaceni nedovoljno dobri pa nisu izrealizirani. Ne moze se rec d Simic ne radi ali finalizacija ocito nije na njemu! Ne treba plakati za Alzircem ali nadam se da su svijesni da za ozbiljniji europski rezultat treba jedna 6ica...
  • dinon7
    870
    Naravno da ne vrijedi plakati. Možda to sve nije još gotovo. Vidim da niti jedan medij nije 100% prekrižio Alžirca
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ma Alžirac nas je otpratio na IG, ako to nije konačan dokaz da je palo… :joke:
  • OsamŠest
    3.3k

    Zakaj to misliš? Jer ne izlaze svakodnevno van s informacijama ili zato kaj novinari svaki dan lupaju?
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ima li što insajderskih informacija?
  • marcio amoroso
    36.4k

    Zato što nam treba mjesec ili pola mjeseca da dogovorene igrače kao dvojac iz Lokomotive, Kaneka ili Titraouia potpišemo.

    Zato što nam igrač koji se slikao u dresu pobjegne.

    Zato što ne možemo dovesti napadača iako ga tražimo preko tri mjeseca.

    Zato što se od “ima reprezentativaca u Francuskoj za dva milijuna” opet vratimo na Lokomotivu.

    Zato što moljakamo igrače koji su glavom negdje drugdje da ostanu tu za još par tekmi.

    Zato što je od 3 dovedena igrača samo jedan blizu prvih 11.

    Zato što smo poklonili ili otpisali igrače koji su mogli pomoći u rotaciji.

    Zato što većini igrača koji su otpisani nije nađen klub.

    Zato što nismo uspjeli naći klub u kojem će naši mladi igrači stjecati iskustvo.

    I prije nego što skočite, nije ovo samo kritika na Šimića jer on sigurno ne odlučuje sam nego na cijelu ekipu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions