• Captain America
    17.7k
    Napravila se sapunica zbog igrača 9. momčadi alžirskog prvenstva :monkey: Velika šteta ako ne dođe, a lako moguće da u Sučiću imamo kvalitetnijeg igrača od njega. 6 mjesta u vezi, a u kadru su Miško, Ljubo, Baturina, Sučić, Bulat i od sutra Kačavenda. Gdje bi uopće igrao?
  • Infinity
    16.4k
    Ni meni nije jasno. Kao da dovodimo Mahreza, a ne potencijal koji tek moze postati neki igrac. Ovakvi transferi sve do ovog ljeta nisu dobijali ni najmanje paznje.
  • Armagedon13
    959
    Jedini problem je zamjena za Mišića
  • Captain America
    17.7k
    Jedini problem je zamjena za MišićaArmagedon13

    Sučić. Baš je Ljubo govorio o tome u zadnjem UpU kako je Jakić blueprint za razvoj defanzivnih veznih u Dinamu. Sučić ima luksuz razvoja uz takvu igračinu i brzo može postati vrhunska alternativa.
  • Beowulf112
    326
    Ako Kacavenda i Bulat povrate forme niko sretniji od mene...imamo sad sirinu u veznom redu ako se potvrdi dolazak Kacavende i Stojkovica...jos da nam je zadrzat sve osim Šutala..i da Šutalo ode tek nakon play offa LP....puno mastam znam
  • Ludovic IX
    7.3k
    Vidio naslov u sn: Ivanusec:" želim otici"
  • Maximo
    490
    Ja sam nedavno čito članak snjim di veli da može i do kraja karijere ostat u dinamu
  • Eduardo
    20.1k
    to svi kažu dok ne dođe prva malo bolja ponuda :meh:
  • Mihaljević
    9.8k
    Trebat će vremena Kačavendi i Stojkoviću da se priviknu na Zagreb... :grin:
  • Maximo
    490

    A onda ga fućkaj...stvarno sam mislio da će nam biti pojačanje
  • Orc123
    7.9k
    Alzirac propao ocito...
  • miro
    4.4k
    Klub mora spustit rampu na Ivanušecov transfer. Možda Luka bude malo pizdio, ali zna i on da mora igrat ak misli ić na EP i prodat se van
  • Juznjak
    3.8k

    Nema on što pizdit. Nitko ga nije tjerao da potpiše ugovor, dapače, očito je on bio zadovoljan s njim kad ga je već potpisao.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Otkud vam to da je Ivanusec izjavio makar interno ljudima u klubu da zeli otic? Koji je to relevantan izvor koji sigurno potvrduje tu tezu? Vidim da su nesto Nizozemci jos sredinom 7. mjeseca pisali da Ivanusec zeli otic ali njima bas i ne vjerujem.
  • Captain America
    17.7k
    Oršiću je spuštena rampa u za klub presudnom trenutku, isto treba i s Ivanušecom. Dovoljno je mlad da mu za godinu dana neće pobjeći veliki klubovi, a nakon Europskog može otić u bolji klub od Feyenoorda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions