• Zagreb1992
    1.7k
    Čekajte naših 40+ ljudi i dalje ostaje u zatvoru u Grčkoj ? Čitam sad da ih raspoređuju po zatvorima tamo ...Koliko ih tamo mogu držati ?
  • Neki tip
    21.3k
    Što vama znači službeno?
    Uvijek tražite neke medijske izvore da bi povjerovali.
    Je li možda službeno kad to prenesu naši i grčki mediji koji danima lažu?
    NORTE

    Što je tebe unervozilo? Za početak, tražim bilo koji izvor. Ako je to Šeler, onda nek bude Šeler, ali otkud da iz napisanog znam gdje, što, tko.

    Ako piše "službeno je", onda očekujem da to negdje piše ili je izjavila neka službena osoba ili takvo što. Pa ne čitam ja u istom trenutku objavu "bivšeg vođe" pa da znam o čemu pričate, nego Zonu. Ako na Zoni piše da je nešto sretna vijest, da je službena, onda valjda nije tako neobično pitati o čemu se radi, gdje je objavljeno i tko?

    Uglavnom, nebitno, vidio sam i sam vijest u međuvremenu, svakako se nadam da je točna i konačna.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ima li slučajno netko tko ide iz okolice Šibenika na tekmu da me povede i vrati?
    Neka se javi u Inbox, hvala
  • Slavonac86
    386
    Kakva je fora s ovim privođenjem ljudi u obiljezjima grupe po zagrebu ne kuzim, netko je nesto pisao, sta bi onda trebalo bit na dan utakmice na sjeveru?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nije privodenje nego legitimiranje.. Tog se sjecam zadnji puta da su mi napravili na zeljeznickom kolodvoru davne 2009. mislim :lol:
  • Cosey
    508
    Mislim da se radi o legitimiranjima, a ne privođenjima.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    "Igrači AEK-a su šokirani, prazni i tužni. U takvom stanju moraju igrati u neprijateljskoj atmosferi"

    "AEK je obavijestio UEFA-u da će njegova uprava na Maksimiru bojkotirati Dinamo"

    Boli njih k za njihovog huligana. Oni bi tili proc bez igre da se nas izbaci. Svake godine neko pogine u grčkoj u neredima i sad je njih tuga oprala. Govna licemjerna, isti su ka istočni nam susjedi.
  • Logistika
    1.3k
    Index je za svoju armiju drugara postavio anketu gdje je 70 posto ljudi stisnulo kontra naših momaka. Da je tamo netko moj,evo ovo bi meni bio razlog da odselim iz drzave....cijela reakcija politike naše i sve.
  • Eduardo
    20.1k
    S Instagrama kolege @SBdechec1986

    IMG-20230813-215727-031.jpg
  • ksapi
    2.8k


    Neki su bili i na obavijesnim razgovorima satima. Ocito zele napraviti maksimalnu preventivu sa nista ne bude prije tekme ovdje
  • Eduardo
    20.1k
    Vida je spreman za tekmu.
  • blue heart 72
    1.7k
    Samo da ne padnemo na te njihove igre i smicalice. Od prve sekunde ima da ih stisnemo u prešu i da ne popuštamo do posljednjeg sučeva zvižduka
  • NitkoBitan
    17.1k
    "AEK je obavijestio UEFA-u da će njegova uprava na Maksimiru bojkotirati Dinamo"BBB Sibenik

    Doci ce na Maksimir i bojkotirat ce Dinamo? Kak? Ako ce trazit nesto za pojest i popit imam jednu ideju :sweat:
  • đole
    317
    preventivno poslužit klopu s plastičnim noževima?
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ovi grci nemaju ni 2 grka u prvoj postavi u zadnjih par sluzbenih utakmica koliko vidim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.