• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Navijaci portugalskog sportinga bacili podrsku za bbb
  • marcio amoroso
    36.4k
    Navijaci portugalskog sportinga bacili podrsku za bbbGražvydas Mikulėnas

    Nikada nisam znao za koga bi navijao tamo. Znao sam da za tovarske prijatelje neću, ali uvijek sam dvojio između Sportinga i Porta. Bome su mi olakšali sada.
  • Time
    856
    Sve osim potpuno rasprodanog stadiona je velika sramota.Nekako sam mišljenja kad bi Dinamo toliko legao da npr. bude 4-5 na tablici da bi posjeta bila bolja.Navijaci kao da misle da Dinamo može i bez navijaca ostvarivati dobre rezultate pa im se ne da na stadion.
  • BBBaranja
    2.5k
    Nece mi ucitati sliku,ali ultrasi Zlina su nam također dali podršku..
  • Kepec
    5.5k
    Sjever dolje će se vrlo vjerojatno rasprodat, kao i zapad dolje. Za preostale dvije tribine bi mi naravno bilo drago da se rasprodaju, ali vidjet ćemo. Bilo je puno utakmica koje sam jedva čekao, ali ovoj se baš posebno veselim i naježim se svaki put kad pomislim na tekmu. Jedna od važnijih utakmica što zbog same Europe, što zbog pokazivanja i dokazivanja kaj su Dinamo i Purgeri, kao što je i klub rekao i naravno zbog dečkiju dole.
    Već tisuću puta rečena fraza, ali SVI NA MAKSIMIR!
  • deda
    32.6k
    Tribina sjever dolje će otići vjerojatno sutra dopodne jer je preostalo još 240 karata.
  • Captain America
    17.7k
    Nekako sam mišljenja kad bi Dinamo toliko legao da npr. bude 4-5 na tablici da bi posjeta bila bolja.Time

    Završili bi ko PPD i Cibona. Boysi, obitelj i prijatelji igrača na tribinama. HNL se pohodilo pretprošle sezone jer smo bili blizu titule (nakon popuštanja mjera i kako je sezona išla kraju), ali uz respektabilne protivnike. Dinamo koji nema šanse za naslov i europska natjecanja se utapa u sivilo ostalog zagrebačkog sporta.
  • Georg Koch
    4.6k
    @Deda
    Oko ovoga da se ne treba posebno stigmatizirati purgere, nego da su takvi svi navijaci Dinama opcenito.
    Ne slazem se iskreno.
    Imam osjecaj, a bome i iskustava, da su slavonci i hercegovci, koji navijaju za dinamo, puno privrzeniji klubu, vise im znaci, pa samim time vise i prate itd. Pa sad ce na Aek-u biti bas dosta hercegovaca(da, i ja sam iz herc, poslje tekme idem kuci i u sri u 07 na posao...), siguran sam i masa slavonaca. A znas koji je trosak otici nama na tekmu, ne bas mali. A gore, par tramvajskih stanica, ili manje i tu si. Zagrebacka regija je oko milijun ljudi, i da 25 000 ne moze taj dan malo se provozati i otici na tekmu? Poraz svih poraza, strasno, pa realno svi ovi koji nam se rugaju oko brojki(a svi nam se rugaju) su totalno u pravu.
    A tekma protiv AEK-a je, nevezano za ove dogadjaje, brutalno vazna, cesto se spominje u kontekstu dinama, najvaznija u dugoj povijesti, ali ovo bome je to.
    Zbog financijske strane(LP koja samim ulaskom u skupine, bez ijednog boda donosi cca 30mln.€, zbog potencijalne rusilacke atmosfere koju sami sebi radimo, zbog ostanka igraca->samim time osvajanja lige protiv nikad jaceg hajduka(realno) u najvaznijoj sezoni u povijesti HNL-a.
    Pa mi da osvojimo prvenstvo, dogodine imamo 35mln€+ jer smo odmah u skupinama. Mozdmo dovesti koga pozelimo!!!
    Ljudi moji, svi na Maksimir.
  • deda
    32.6k
    Ne moraš dedi govorit. Ja na svaku tekmu idem iz Bjelovara. Dakle gostovanje.
  • Muka
    357

    Složio bih se s ovim. Osobno znam čak dosta ljudi iz BiH, Slavonije i drugih dijelova hrvatske koji dolaze u utorak, čak i poveliki broj naših koji su DE, CH, AUS i drugih dijelova Europe. I ne, nisu na ljetnom odmoru vec uzimaju par dana slobodno kako bi stigli na tekmu. Čak neki od njih imaju godišnje iako su daleko od ZG-a. Sto se tiče nas stacioniranih u ZG-u i okolici,mislim kako je put omasovljavanju kvartovska prica i okupljanje prije tekmi. Nažalost, puno.toga lošeg je ostavilo razdoblje kad su mamići udaljavali klub od navijača, godinama su se ljudi distancirali od kluba. Ja sam optimista, dinamovi navijači su spavači trenutno, puno rada nam treba na buđenju kroz razne akcije ali ce se i oni probuditi. Čak sam uvjeren uz ovu situaciju iz Atene da ce neka iskra neki inat proraditi. Ali mozda sam samo bedak...
  • Time
    856

    Nije da nam više znaci u Hercegovini,Bosni,nego više tu ljubav i privrzenost isticemo zbog nekih drugih razloga(rat,politika u BiH i slicno),slično je i sa reprezentacijom gdje više od 50 posto publike bude iz BiH.
  • IstokKa96
    671
    Stadion je trebao biti vec rasprodan, a ne da klub preko mreza 'mobilizira' navijace...ako ne bude rasprodan, bit ce to sramota Dinamovog puka...
  • Georg Koch
    4.6k
    Apsolutno se ne slazem.
    Govoreci u svoje ime:radim na poslu gdje to ni ne smijem isticati, a svi u siroj okolici doma znaju da sam lud oko dinama.
    Tako mogu govoriti i za masu drugih, veeeliku masu, ne istice se radi toga, nego jednostavno previse volimo dinamo ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.