• vjeko1701
    8k
    Mislim da je post dovoljno jasan po pitanju kako dijeli ljude...i mislim da takva retorika nikome ne pomaže.
  • Bosna86
    11.6k
    Bravo za klub!!!
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Odlična objava/videa kluba.
  • deda
    32.6k
    Ja se slažem da ni jedna retorika koja nas dijeli ne pomaže. Nažalost svi od reda ju ovdje koristite i mi možemo jedino zgasiti forum i dići ruke.
  • Captain America
    17.7k
    Konačno nešto korisno od ljudi koji vode mreže :strong:
  • Kepec
    5.5k
    "Pokažimo svijetu tko smo!
    Zadnjih nekoliko dana imamo prilike čitati razne tekstove o našem klubu i o našim navijačima...

    Oduvijek kao klub gajimo fer i sportsko navijanje!
    Na našem Maksimiru atmosfera je uvijek onakva kakva i treba biti! Pokažimo to i ovoga utorka , pokažimo svijetu kaj je Zagreb, kaj je DINAMO i kaj su purgeri!

    Utorak, 20 sati - Svi na Mamsimir!"
  • Georg Koch
    4.6k

    Smoci ce snage kod nas na Maksimiru. Tamo ne znam.
    Zato jer smo mi najnegativniji i najbezvezniji navijaci na svijetu. I bez ovog dogadjaja, Maksimir je morao biti pun protiv AEK-a. S ovim pogotovo. Poljud se rasproda za 4 sata protiv Paok-a za Konf.ligu . Mi necemo biti niti blizu tih brojki!
    Ni blizu!!!
    Sramota, kao sto je i protiv Gorice onih 3K. Za ne povjerovati!
    Ako smo ikada trebali biti na stadionu, uz klub, to je trebalo biti u utorak. Zakucane sve tribine ukljucujuci i jug.
    Prejadno, nisam pesimist niti negativac, ali ovo je stvarno zalosno...
  • deda
    32.6k
    Slažem se MM8. Moram to napisati mada već izbjegavam od osnivanja Zone. Dinamovi navijači su u globalu najjadnija i najjslabija karika ovog kluba. Jednostavno patetično. I tu ne govorim o Boysima već od Dinamovim kibicima. Naravno ne želim sad početi taj slavni "mi" i "vi". Ali brojke ne lažu. Dinamo ima nekih 3-4 tisuće lojalnih navijača.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Smoci ce snage kod nas na Maksimiru. Tamo ne znam.mm8

    Tamo atmosfera nije niti u top3 u Grckoj. Nije to nista spektakularno osim kaj su im tribine do terena.

    Ako i jedan nas igrac bude pogoden icime smjesta napustit teren. U tom slucaju ili automatski 0:3 za nas ili praznjenje tribina pa nek si misle.
  • deda
    32.6k
    Kad smo već kod brojki da spomenem.

    Za sjever dolje ostalo je 310 karata
    Zapad dolje cca 1350
    Zapad gore cca 3000
    Sjever gore cca 4130

    Ukupno cca 8800 komada.
  • Keyser Soze
    10k
    Stoji sve kaj si napisao, ja ne znam postoje li anemičniji i bezobrazniji navijači od Zagrepčana i to mislim stvarno bez vrijeđanja bilo koga. Stadion je danas trebao bit rasprodan, a već danas je jasno da rasprodan biti neće ni blizu već je pitanje hoće li osim sjevera dolje i zapad dolje biti rasprodan dok za gornje tribine ne treba ni pričati. Jednostavno sramota od koje ne treba bježati i koju treba stalno spominjati da nekima dođe u glavu koliko je dolazak na stadion bitan!
  • bluepower86
    938
    Slazem se u potpunosti,sramota je da stadion nije rasprodan nevezano uz ono sto se dogodilo dolje!Stadion mora bit krcat i moramo im napravit pritisak od prve minute!Svi na sjever!
  • deda
    32.6k
    I opet ne treba tu stigmatizirati Zagrepčane, jednostavno Dinamov navijač je takav.
  • NORTE
    11.4k
    Nije potrebna ni velika drama oko nerasprodanog stadiona, tekma je za tri dana, a zaista velik dio ljudi kupuje na ticket pointu.
  • BBBaranja
    2.5k
    Baš me zanima omjer domaćih navijača i nas sa strane..
    Ne želim praviti razliku među nama,ali mi sa strane izgubimo više vremena i love za tekmu nego domaći..
    A čini mi se da nas ima dosta sa strane
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.