• Ludovic IX
    7.3k
    Ne mogu vjerovati da od 30k clanova, nije se niti jedan sektor danas prodao.
  • 77
    62
    Učlanilo se svega i svačeg. Provedeni način učlanjivanja je zapravo najveći argument protiv članskog modela i u startu debiliziranje članstva.
  • robinson
    54
    Podrška braći u Grčkoj u svakom slučaju
  • Gelipter
    3.7k
    Nastojim previše ne komentirati ovih dana jer mislim da je svo ovo seciranje i nadjebavanje ovdje potpuno neproduktivno. Ipak, nevjerojatno mi je koliko neki ovdje nisu u stanju prepoznati trenutak u kojem se svi kojima je Dinamo svetinja nalazimo. Prvenstveno u utorak naš klub i igrači trebaju bezrezervnu podršku svih 90 minuta i to se valjda svi slažu. Tko je u mogućnosti, a sada ne dođe na utakmicu, taj se ne može nazivati ni navijačem ni simpatizerom. Tu se sad već stvara neka priča o netrpeljivosti između sjevera i zapada kao da i ovako nemamo dovoljno problema i kao da i ovako prosječno na stadionu na HNLu nemamo sramotnu posjetu.
    I tu sad dolazimo do pitanja navijača i ekipe u Grčkoj. Jbg, ispalo je sve skupa kak je ispalo, ali to kaj dečki proživljavaju tamo i kako se mediji, ne samo grčki nego i "hrvatski", već danima ponašaju je nešto kaj se mora zgaditi svakom iole normalnom čovjeku i probuditi u njemu ako ništa drugo neki bunt i otpor. Dečki koji su sad u Grčkoj kakvi god da jesu, velik dio njih je na svakom gostovanju u HNLu i u Europi, a bez njih bi i Maksimir bio još prazniji. Kad vidim ove komentare u smislu "da nema ultrasa bilo bi običnih kibica" , ne znam bih li se smijao ili plakao. Kao da se neki namjerno ne žele suočiti s realnošću. Vidjeli smo zadnji primjer utakmice s Goricom koliko je na stadionu bilo "kibica", a koliko navijača (ultrasa). Upravo zbog vas koji birate utakmice, a niste prisiljeni na to, se sve i svodi na fanatizmu i volji ultrasa među kojima po zakonu velikih brojeva sigurno ima i huligana. Najlakše je ništa ne poduzimati pa srati po onima koji su tu sa svim svojim pozitivnim i negativnim stranama.
    Podržati ekipu u Grčkoj možete ili ne morate, ali Dinamu je sada podrška važnija nego ikada, a ovdje ponovno imam dojam da neki traže nove alibije za eskivirati Maksimir, a zločesti huligani su im došli kao naručeni da budu razlog nedolaska. Jebeš demagogije, među ostalim, i ove moje pokušaje mudrosera, situacija je jasna: pravi Dinamovac zna di mu je mjesto u utorak od 20 do 22 sata, a onda i za vrijeme svih ostalih utakmica do kraja sezone.
  • Noel
    6.1k
    Dinamo mora bit Svetinja. Zna se kako se Svetinje brane i čuvaju. Moramo čuvat Dinamo i Grad Zagreb. Napadaju mediji nemilosrdno. Lijepo je vidjet ostale ultras grupe da daju podršku. Volim to Hrvatsko istinsko zajedništvo. A ne ono umjetno lažno zajedništvo koje često znamo slušat od hrt komentatora i ostalih medija
  • robinson
    54

    Tako je, decki trebaju imat podrsku
  • Krizy
    43.2k
    Nema predaje, skupit muda i napasti. Da vidimo kakav je Bišćan i na što će se odlučiti kada mora po preokret od prve minute.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Drago mi je da Grci misle da su vec prosli...
  • marcio amoroso
    36.4k

    To je jedini plus iz jučerašnje utakmice. Definitivno će misliti da su prošli. I još jedna jako bitna stavka, oni u utakmicu kreću sa 2-1 i ne moraju jurišati. To je nama veliki plus uzmemo li u obzir atmosferu i sve šta nas čeka tamo. Mislim da će nam na početku ipak biti malo lakše i da ni oni neće grlom u jagode.
  • Tom Hanks
    3k
    Igra se još 90 minuta,sav pritisak je na njima da sacuvaju vodstvo od jednog gola pred svojim navijačima.Racunam da bi aeku to moglo stvorit nervozu zbog uloga svega i da se to da iskoristit
  • doubletrouble
    1.2k
    Tko će dočekati subotu… Povjerenje treneru te igračima u nadi da će se ispraviti sve one stvari koje jučer nisu funkcionirale. Uzdignute glave izaći na teren.

    Zgazite gamad!!
  • Blue Austrian
    337
    Volio bi imati barem 1% vaseg optimizma.
    Cak i da bi vjerovao u dobru igru i moguce vodstvo, znam da bi propustili mrtvu sansu i opet bi pali "neobjasnjivo".
    To je ono cega se bojim, da bi ih sami vratili u zivot.
  • Krizy
    43.2k
    Europski porazi od samostalnosti u prvim utakmicama na Maksimiru:

    13./14. Austria Beč (0:2), uzvrat 2:3 za Dinamo
    07./08. Ajax (0:1), uzvrat 2:3 za Dinamo
    06./07. Arsenal (0:3), uzvrat 2:1
    06./07. Auxerre (1:2), uzvrat 3:1
    03./04. Dnipro (0:2), uzvrat 1:1
    02./03. Fulham (0:3), uzvrat 2:1

    Šest puta je Dinamo izgubio u prvoj utakmici na Maksimiru.
    Uspjeli smo okrenuti samo Ajax.
    Ajde Bišćane, sruši bar neki negativan trend.
    Kad već nije u prvoj uspio dobiti grčki klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.