• Hipo
    406
    Ispunite anketu kluba...
  • BluePhone67
    4.1k
    Ispunite anketu kluba...Hipo

    ????
  • Eduardo
    20.4k
    Ja isto gledam web FD i ne vidim ništa.
  • BluePhone67
    4.1k
    Ja nisam niti trazio, ako vec netko nesto napise valjda je logicno da stavi i link.. nego svi moramo to sada trazit sto je netko mislio. Al to je nas hipo
  • Hipo
    406
    ispunite anketu futsal dinama

    Futsal Dinamo Anketa
  • Hipo
    406
    Do kraja ove godine gnk će često igrat petkom tako da će se futsal dosta puta igrat vikendom.

    A nema više ni aba lige u dvojci.
  • xavier
    12.1k
    Do kraja ove godine gnk će često igrat petkom tako da će se futsal dosta puta igrat vikendom.

    A nema više ni aba lige u dvojci.
    Hipo

    Mislim da će igrati samo 3 puta, kad idući tjedan igraju LP u utorak. Misliš da će biti više petaka?

    Što se tiče dvorane, meni je puno, puno draža Kutija :blush:
  • Hipo
    406
    Istra u petak a atalanta u srijedu.
    Nema logike, ali to je tako uvijek kad uđu u ligu prvaka.
  • xavier
    12.1k


    Bojim se da bi se to moglo (negativno) osjetiti na tribinama. Mislim na broj gledatelja.
  • nkdz
    887

    Kutija je i meni puuuno draža, atmosfera je puno bolja, makar smo i u dvojci imali fakat dobrih trenutaka
  • Pop corn
    8.5k
    Bojim se da bi se to moglo (negativno) osjetiti na tribinama. Mislim na broj gledatelja.xavier

    Zato ce trebati animirati ekipu i objasniti da uspjesi GNK na terenu ne smiju zapostaviti naš klub jer FD je klub sviju nas....
  • xavier
    12.1k
    Zato ce trebati animirati ekipu i objasniti da uspjesi GNK na terenu ne smiju zapostaviti naš klub jer FD je klub sviju nas....Pop corn

    Na futsalu se već osjetio pad zadnjih sezona. Ovo moje je išlo GNK i igranje utakmica petkom :blush:
  • nkdz
    887
    Bila bi fora zajednicka šetnja Jurišićevom do Šalate, glasno i ponosno kak znamo
  • xavier
    12.1k
    Meni je jedino žao što neće biti baklji. Ipak to daje dodatnu dimenziju Šalati. Ne kažem da će bez toga biti loše, ali nešto će faliti :sad:
  • Zambatine škude
    2.7k


    Zadnja sezona je po posjeti najbolja u posljednje tri bila..Diže se to. Trebamo se svi pokrenuti i bilo bu to super
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.