• Orc123
    7.9k
    A vidjet cemo kako ce se to rasplest dalje....
  • marcio amoroso
    36.4k

    Nema se šta rasplesti ako je pao na liječničkom.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    A sve se vidi uskoro, mozda je stvarno bio ozljeđen pa čekali, i rekli da je viza u pitanju. Pa se otkrilo na lijecnickom da nije fit, sve ćemo znati uskoro
  • San Lorenzo
    15.5k
    Pogledajte samo naslovne fotografije na germanijaku, članak o Ivanušecovom ostanku je popraćen fotografijom razočaranog Ivanušeca koji se drži za glavu, članak o zakompliciranom transferu Titraouija je obogaćen 'zbunjenim' Šimićem i Marićem...nimalo sugestivno.
  • Captain America
    17.7k
    Novinari crviGražvydas Mikulėnas

    Nisu svi. Znamo ko je potpisnik tih redova s obzirom na thumbnail.
  • Mihaljević
    9.8k
    e709821a-15f2-41b7-8e5e-403ef23ec50f.jpg?width=480&height=480 Ja ostajem pod svojim insajderom , sutra Titra potpisuje za Dinamo, evo najkasnije preksutra ujutro , nije pao liječnički kao što tu pojedinci pišu...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    naravno da nisu svi, ali tko god je na jacoj placi je "neciji"
  • plavi devet
    303
    A možda je novinarsko naklapanje i senzacionalizam kao u slučaju Bogdana, tweet alžirca na vrhu stranice govori da će predstavljanje biti tek za vikend.San Lorenzo

    Inače na Germanijaku se uvijek potpise novinar, na ovom članku nema nikog. Mislim da i to dovoljno govori.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ne znam kaj je to da ta saga toliko traje, ali ako završi po očekivanju imam neki osjećaj da će nam Titraoui biti top pojačanje. Ne mislim odmah od prve tekme, ali dok mu prođe faza prilagodbe mislim da će "jesti malu djecu"
  • Droljo
    8k
    Neka tako i bude
  • emilperska
    5.5k
    Dosta je zamrla ova tema. Sto je dobro..
  • Mihaljević
    9.8k
    Sto života dao bi , samo da me ljubiš ti...

    k_28638215_640.jpg
  • Eduardo
    20.1k
    Sjećate se priče o tome da Real traži provjereno i pouzdano ime koje može uskočiti umjesto Thibauta Courtoisa, u prijevodu traže drugog golmana, a bacili su oko na Livakovića.

    Onda se ovdje vodila rasprava o tome bi li on prihvatio opciju da bude rezerva u Realu i sl. Jedni su tvrdili da bi jer što da se Courtois teško ozljedi i odjednom se nađe u situaciji da je prvi golman Reala, a možda tako i ostane ako ga krene, a ovaj se ne oporavi na pravi način i sl.

    Tad je to bila hipotetska rasprava, a danas je stvarnost. Courtois je danas na treningu zaradio rupturu prednjeg križnog ligamenta lijevog koljena i neće ga biti možda cijelu sezonu.

    Real traži novog golmana, a prve informacije govore da bi to mogao biti David de Gea, dok su ostali kandidati Kepa iz Chelseaja i Bono iz Seville.

    Očito Dominik nije u planovima... samo konstatiram da se ostvarilo ono što su neki ovdje predviđali kao mogućnost.
  • vjeko1701
    8k
    Da se to i dogodilo, pitanje je dal bi mu dali jedinicu ili bi tražili neko drugo rješenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions