• seljak86
    2.6k
    Čemu sad ovakav sarkazam?
  • Slavonac86
    386
    Nabijem i njih, njihovi su nas i kostali svega ovoga
  • Nino Bule
    13.8k
    Daj se kontrolirajte
  • Pop corn
    8.4k
    Ajde molim vas da promislite tri puta prije stiskanja "Post Comment". Nema potrebe za daljnjim komentarima.

    Zatvorena je priča tekme u rujnu i tak je, kak je.

    Što se tiče Q&A iz Zone molimo za još malo strpljenja. Samo da se svi ekipiramo i posložimo.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Pogledao sažetak malo od ovog Mikšića...solidan u tranziciji i vidi se da ima solidan šut ...dobar ulov za domaće prvenstvo i veliki plus za klub kad igrač iz njemačke 2. lige koja je dobra se vrati u Premijerku
  • Mališan
    1.8k
    Mikšu jako dobro poznam i mimo njegovih košarkaških kvaliteta mogu potvrditi da je iskreni i veliki dinamovac te odličan karakter
  • Pop corn
    8.4k
    Pogledao sažetak malo od ovog Mikšića...solidan u tranziciji i vidi se da ima solidan šut ...dobar ulov za domaće prvenstvo i veliki plus za klub kad igrač iz njemačke 2. lige koja je dobra se vrati u PremijerkuZagreb1992

    Pa gledao sam baš gdje si. Nisi ni Vrgoca, ni Nika ni Karla skautirao :smile: Već se brinuo :-)
  • Zagreb1992
    1.7k
    Bolovanje ( noga sjebana bila ) pa sad uživam malo na moru

    Vrgoč jako dobar ulov za malu lovu ...Visok igrač koji će u kombinaciji sa playevima znati postaviti blok i izvući se na pick and pop...Obrana mu malo šteka ali to se zalaganjem sredi sve ..Po meni bi on mogao u Sesarovom ritmu košarke dosta napredovati ove sezone i ne bi se čudio da doživi boom ove sezone .Također očekujem da ga Sesar u small ball petorci gura na centra i tu opet dolaziš do opasnosti u napadu jer imaš 5 pokretnih igrača dok u ostatku lige ( izuzev aba ligaša) imaš spore centre koji ga ne mogu onda braniti

    Karlo sada..pogledao sam snimku malo ..Kao što napisao dobar u tranziciji i dobro čita igra ...Kvaliteta 2. njemačke lige je 2 koplja iznad Premijerke i ovo me iskreno iznenadilo bilo...Zalog za budućnost jako dobar i njegovo iskustvo u Njemačkoj veliki ključ u ovoj sezoni.

    Nakić ...drago mi je da se vratio i ne treba ga previše opisati ..Veoma zahvalan igrač sa ok šutom.


    Iskreno se nadam da Sesar neće koristiti Novu i Vrgoča skupa jer bi onda mogao patiti skok ...Nova bi po meni imao dobru ulogu kao igrač s klupe..Čekam jedva novu sezonu da se vidi kako će to izgledati na terenu
  • Pop corn
    8.4k
    ℹ️ Novu sezonu otvaramo utakmicom protiv KK Škrljevo kod kuće u prvom vikendu u listopadu!

    Uskoro cijeli raspored nove sezone....
  • Pop corn
    8.4k
    Dinamo saznao protivnike u Alpe Adria Cupu: U skupini branitelj naslova natjecanja, ali i drugi neugodni protivnici

    U debitantskoj sezoni čekaju nas MKS Dabrowa Górnicza (Poljska), Spišskí Rytieri (Slovačka), OSC Capital Bulls (Austrija), Sluneta Ústí nad Labem (Češka)

    ℹ️ Više o protivnicima saznajte na našoj web stranici

    Početak Alpe Adria Cupa na rasporedu je 18. listopada
  • Pop corn
    8.4k
    filip_kraljevic-e1692166262855-1024x451.jpeg

    Filip Kraljević novi je igrač Dinama

    Dolaskom 213 centimetara visokog Kraljevića zatvoreno je pitanje pozicije centra s igračem bogatog iskustva u Hrvatskoj i inozemstvu

    ℹ️ Više pročitajte na klupskim web stranicama
  • Pop corn
    8.4k
    20230816_174109-scaled-e1692264464165-qb1fi6e72q2aupm1gebvj4tdkm0zjvnszohnrvykqw.jpg

    Seniori počeli s pripremama uz predstavljanje novog pomoćnog trenere Stipe Čubrića

    :point: Više pročitajte na klupskim web stranicama
  • Pop corn
    8.4k
    David Ušić ostat će zauvijek upisan u povijesti kluba. U ime svih iz Dinama hvala mu na svemu što je dao klubu na parketu!

    "Mogu reći sa sigurnošću da mi je bila najbolja odluka u karijeri što sam igrao i potpisao za KK Dinamo"

    "Iako neću nositi plavi dres na terenu, moja želja je bila da nastavim biti uz klub kao volonter, a sigurno ću biti najglasniji navijač na tribini"

    Oproštajni intervju pročitajte na našim klupskim web stranicama: https://tinyurl.com/4em8zauc
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.